Uygun Fiyat Kaliteli Ürün
Toptan ve Perakende Elektrik Malzemeleri

Tüm projeleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilediğiniz ürünü online mağazamızdan satın alabilirsiniz.

Somelpa Elektrik Bayilikleri

Elektriğe Dair Ne Varsa

Şirketimiz, EAE ELEKTRİK ve EAE AYDINLATMA şirketlerinin bayisidir. EAE mahsullerinin İstanbul’daki en büyük stok depolama alanına sahip şirketimiz ile bağlantı kurarak sipariş verebilir aynı gün İkitelli'de bulunan ambarımızdan mahsullerinizi teslim alabilirsiniz.1973'TEN bugünlere…

 

EAE İşletmeler Grubu; elektrik sektöründeki yolculuğuna, 1973 senesinde kurmuş olduğu EAE Elektrik ile ise ilk olarak Güngören'de bulunan fabrikasında başlamıştır. Artan imal kapasitesi neticeyi imalatını, 1995 senesinde İkitelli'de ki çağdaş fabrikasına taşımıştır. 2007 senesinde, Esenyurt'ta kurulmuş olan fabrikaları ise faaliyete geçirmiş olup, imal alanını çoğalttırmıştır.
 

 

 

 

Legrand 

2010 yılında Legrand Grup, 36 yıllık deneyimiyle aralık olmadan bazı efor literatürleri başlangıç olarak GSM ve telekomünikasyon gibi işletmelerinde kullanılan değerli enerji yol izleyerek, güneş değerli sistemlerini de, otomatik olan ve sabit voltaj regülatörlerinide IT Sağlık Kurumu Sistemleri ve daha bir hayli özel gereksinime çözüm vererek içinde bulunduğu pazarın lideri olmakla birlikte inform elektronik’i şartname olarak alınmıştır. inform ve estap 2015 yılında güçlerini Datakom sektörüne bütün ve kapsamlı çözümler sunmak için birleştirilmiştir.

2M kablo ileri teknolojinin tam ihtimallerine sahip bütün ekipmanlı imal hatları, çağdaş test teçhizatlarıyla donatılmış laboratuvarları, uzman kadrosu ve karbon ayak izlerini eksiltmek mevzusunda etrafa karşı duyarlı ve mesullük sahibi duruşuyla çalışmaktan onur dinlediğimiz çözüm ortaklarımızdan biridir.

İnform Elektrik 

İnform elektrik, 1980'de Türkiye’de kurulan, yenilikçi hizmet AR-GE çalışmaları, yaparak standart elektrik donanımlarının nitelikleri ayrıcı alıcı olan lüzumlara özel çözümlemesiyle dar zamanda dünya genellemesinde adını duyurdu. Bu büyümeler 2010 senesinde Legrand bünyesinde de dahil edilmiştir.

İnform başlangıç olarak süreklilik efor kaynakları da olarak, akümülatörleri ve ekipmanları, IT sağlık kurumları sistemlerini, pespaye gerilim panolarını, seçenekler enerji sistemler, transformatörler, enerji tasarruflarının sistemleri, 19 Rack kabinler, farklı ve bir çok çeşitte çabukluk gösteren upslardan bahsedilebilir. Otomatik ve değişmez.

Mutlusan Elektrik 

Mutlusan elektrik araçları, ise elektrik kategorisinde endüstriyel çözümler sunmakta olan ve birçok mahsul grubunun yapımını yapan ve bu mahsullerin satışlarını bayilik kanalıyla asıllaştırmaktadır.

Somelpa elektrik, Mutlusan mahsullerinin bayiliğini yapmaktadır. Tüm bu mahsul gruplarına işletmemizden tedarik edebilirsiniz. Somelpa elektrik bir nitelik siyaseti olarak Etraf İdare Programına sahip çözüm ortaklarıyla çalışmaktadır.

Steinel Aydınlatma

Steinel merkezi Almanya’da olan sektörde 50 senelik birikim ve tecrübesiyle Alman Nitelik teminatını birleştiren küresel çözüm ortaklarımızdan biridir. Enerji tasarrufu sağlayan mahsuller deyince ilk akla gelen markalar bandında biri gözüken Steinel, ülkemizdeki enerjinin tasarruf bakımından büyük katkı sağlamakta ve bu sebeple yoğun arz görmektedir.

Steinel enerji tasarrufu sağlayan kullanıcı arkadaşı mahsullerini değişik seçenek ve modellerle sunarken ayrıca estetiği de göz edilmemiş hoşluk ve kibarlık tasarımıyla farkını ortaya koymaktadır.

Jupiter Aydınlatma

Jupiter aydınlatma markası bayisi olan somelpa elektrik şirketi her türlü aplik konut aydınlatma mahsullerinin satışını yapmaktadır.

somelpa jupiter aydınlatmanın ana bayisidir. Tüm jüpiter aydınlatma ürünleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Obo Betterman Hakkında

Elektrik tesisatının tüm ayrıntılarında harikulade mahsul çözümleri sunan Obo Bettermann bir Alman markasıdır. Pratik mahsul kişilikleri ve ayrıntıcı çözümleriyle dikkatleri üzerine sürükleyen OBO mahsulleri alıcıların büyük alkışını toplamaktadır.

Sektörde global aktörlerden biri olan Obo Bettermann, 100 senesi aşkın teknik tecrübesi ve bilgi birikimi ile Türkiye pazarında yükselen bir satış grafiğine sahiptir. VBS irtibat ve tespitleme sistemleri, TBS darbe gerilimlerinden ve yıldırımdan savunma sistemleri kablo taşıma sistemi birçok buat çeşidi kanal durdurucu, köpükler yangın durdurucu ve bir çok ürünü ile geniş ürün yelpazesi bulunur. Ürün çeşidi 30.000 gibi bir sayıyı bulmaktadır.

Kastro Kablo

A&G ünitesiyle, aralıksız yeni mahsuller geliştirmeye ve birçok sektöre müteveccih farklı çözümler üreterek alıcılarımıza en iyi biçimde hizmet etmeye kendini adamıştır. İşletme olarak, nitelik yönetimi ve araştırma-geliştirmeye verdiğimiz ehemmiyet sayesinde, çağımızın lüzumluluklarına müteveccih yeni mahsulleri, beynelmilel nitelik standartlarına uygun olarak üretip, kablo sektörüne sunmaya devamlılık gösterilecektir.

İstanbul-Kıraç’ta, son teknoloji yapım hatları ve cihazlarla donatılmış fabrika, cılız akım mevzusunda Avrupa’nın en modern yapım kuruluşları arasındadır. İleri teknoloji ve çok muhtelif makine parkımız sayesinde, Kastro Kablo olarak sektöre çok geniş bir yelpazedeki mahsul gamıyla hizmet etmektedir.

2000 senesinde toptan kablo, telekomünikasyon ve etraf üniteleri satışı ile başlayan yolcuğumuz bugüne kadar sürekli sürdü. O senelerden günümüze kadar kurduğumuz ilişkilerde yalnızca ticari çıkarların değil arkadaşlığında ön tasarıda olmasına itina gösterildi.

Ulusal Rack Kabinet 

Kablo ve telekomünikasyon pazarındaki zaferimiz ve iş ortaklarımızdan aldığımız efor ile 2012 senesinde işletme unvanımızı Milli Ulusal Rack Kabinet Sistemleri Kablo Telekomünikasyon Elektrik rack kabin sistemleri imaline başlanıldı.

0 yerli ve 1. Nitelik olarak kabin üretmekteyiz. İlk kurulduğumuz senelerden itibaren çalıştığımız iş ortaklarımız ile beraber, kısa zaman içerisinde rack kabinet sistemleri pazarında ehemmiyetli projeler hakikatleştirdik.

Devingen imal kadrosu ve tecrübeli satış takımı ile alıcı gereksinimlerini doğru inceleme edip pazarın yenilikçi ve rekabetçi şirketi olduk. İstikametimizi her zaman ileriye dönük olarak, pazara yenilikler katmaya devam ediyoruz.

Mervesan

Mervesan 1984 yılında kurulmuş olup AC/DC Efor kaynaklarında linear isimli Transformatörlerde LED adaptörlerinde sürücülerinde inverter ve konverter elektrik devlerinde de etkinlik göstermiş bir işletmedir.

Tem Elektrik

1991 senesinde sanayi tipi makbuz, priz ve irtibat kolileri üretmek emeli ile kurulmuştur.

Kuruluşumuzdan bugüne kadar aynı emelle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Deneyimimiz, yeni mahsul geliştirme kapasitemiz ve pazarın lüzumlarını takip edebilme dikkatimizle beraber, TEM’i sektörün liderleri arasına taşımıştır.

Sanayide kullanılmakta olan cee norm adlı makbuz ve prizleri, muhtelif ülke standartlarına müteveccih uygun planlanan prizler, kauçuklar makbuz prizleri, müşteri talebinede göre hazırlanan kombinasyon kutuları dağıtım panoları buatlarıyla prizlerinde kablo makarasıyla da ürün içeriğinde bulunmaktadır.

Radsan Elektromekanik

Radsan elektromekanik  üzerine aldığı işleri mevzularında tecrübeli, uzman bir kadro ile işin proje aşamasından anahtar teslimine kadar olan kısmında en nitelikli mahsul ve en üstün hizmetler ile alıcılarına, iş ortaklarına had safhada bedeller yaparak bu zaman olacağı gibi gelecek zaman da pazarlarda önder olmak amaçlanmaktadır. Bu çalışmalar Merkez ofis, Fabrika ve Mağaza hizmetleri biçiminde hakikatleşmektedir.

1979 senesinden günümüze öncelik olarak kaliteyi hedefleyen, başarım ve emniyet standartlarına uygun olarak alıcılarımızın lüzum ve temennilerini karşılamaya çalıştık.

Çet-San

Çet-San, senelerdir bu hizmetinden ödün vermeden iç ve dış piyasada “Evvel Nitelik” prensibiyle lider olma yolunda ilerlemektedir. İşletmemizin geçmiş de olduğu gibi günümüzde de uygun maliyet siyaseti ile güven ve nitelikten ödün vermeden sizlere hizmet edinmiştir.