Uygun Fiyat Kaliteli Ürün
Toptan ve Perakende Elektrik Malzemeleri

Tüm projeleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilediğiniz ürünü online mağazamızdan satın alabilirsiniz.

Ürün Katalogları

- otomasyon - elektriksel

Wago Elektrik Ana Bayi

Sektördeki ihtiyaçlarınız için en iyi sonuçları alabileceğiniz Somelpa Elektrik, tek elden ürünlerle kurumsal bir zemindir. Wago elektrik ana bayi almak isteyenler için, geleceğe yönelik kolaylaştırıcı uygulamalar bakımından mükemmel sonuçlar veriyoruz.

Wago Ürünleri Satın Almak İçin Tıklayın

 

Wago Hakkında

Firmamız aracılığıyla bayisi olmak istediğiniz Wago Elektrik hakkında önceden bilgi almak isteyebilirsiniz. Kurumsal açıdan hazırlıklı olunan bir marka, satış sürecinizin hazırlığı ve markayla bütünleşme gibi konularda önemlidir. Almak istediğiniz wago elektrik bayi için de detaylara bakmak gerekir.

Wago, tesis kapasitesi bakımından dünyanın birçok ülkesini kapsayan bir elektrik firmasıdır. Elektriğe dair her şeyi bulabileceğiniz firmada sanayinin farklı alanlarına yönelik de çözümler bulmak mümkündür. Markanın en önemli özelliklerinden biri, alanında yenilikçi bir çizgide yürümesidir. Wago markasının güvenilirliğinden faydalanmak isteyen oluşumlar için firmamız ideal bir süreç sunmaktadır.

Wagoda güçlü ve güvenilir bağlantılara verilen önem epey fazladır. Bunun emel nedeni daha verimli bir iş ağı kurabilmektir. Güçlü bağlantılar elektrik akışındaki sonuçların güvenilirliğini artırdığı için hedefe ulaşmak da kolaylaşacaktır. Bu kapsamda dijital hızı da dikkate alarak marka gelişimi sağlanır. Arayüz elektroniği teknolojisi, otomasyon konularında yarım asrı aşan bir süredir sağlam alt yapıyla hareket edilmektedir.

Devre kartları, kablo kanalları, kumanda panoları gibi ürünlerde Wago ideal çözüm sunar. Bayilik öncesi fikir olması zaman tasarrufu sağlayan marka olduğu söylenebilir. Ayrıca tüm iletken tipleri için uygun olması, bakım gerektirmemesi gibi artılar söz konusudur. Marka bayileri, bütün uygulamalar için güvenilir Wago ürünlerini satmaktan memnun kalacaktır. Devamlı gelişen yapısı olduğu için, dinamik yapıya kolayca ayak uydurabilir.

 

 Güvenilir Markalarla Üstün Performans

 

Elektrik malzemeleri konusunda Somelpa Elektrik birçok markayı bir arada barındırmaktadır. Bu kapsamda Wago elektrik bayi ve diğer hizmetlerde teslimatın hızlı olmasıyla üstün kalite sunmaktadır. Marka güvenilirliğine önem veren firmamız, müşterilerimizin geniş bir yelpazeden faydalanmasını amaçlar. Tüm ürün ve hizmet kategorilerinde firmamızdan yararlanabilirsiniz.

Ne Tür Malzemeler Var?

Elektrik kategorisi çok geniş seçeneklerle firmamızda bulunmaktadır. Örneğin, yapı içerisindeki enerjinin düzgün dağılımını sağlamak için kullanılan kablo kanallarını temin edebilirsiniz. Bu ürünler, elektronik kablolarının taşınması ve sabitlenmesinde güvenli bir zemin yaratır. Geniş stok ağıyla Somelpa Elektrik, belirli standartlara uygun şekilde hizmetlere zemin sağlar.

Kablo kategorisinde yer alan ürünler, dizayn açısından müşterilerimizin beklentilerini karşılar. Proje özellikleri doğrultusunda, kendi içinde marka ve çeşitleri olan bu ürünler uzun vadede ideal bir çözümdür.

 

 Wago Şalt Malzemeler ve Diğer Ürünler

 

Genel bir tanım yapılırsa şalt malzemeler elektrik devlerini koruyan sistemlerdir. Firmamızda, Wago da dahil olmak üzere birçok markaya ait şalt malzemeleri temin edebilirsiniz. Ayrıca aydınlatma grubu ürünlerde çevre dostu ürünleri bulabilirsiniz. Aydınlatma sistemlerinde tasarruf en önemli konulardan biridir ve ledlerin kullanımında güçlü bir marka sizlere sunmaktayız.

 

Anahtar priz ürünleri kategorisinde yer alan seçenekler, elektrik enerjisindeki aktarımı sağlayan sistemlerdir. Kullanıma uygun herhangi bir yapı içerisinde yer alan bu ürünler, dekorasyona da uygundur. Sıva altı ve sıva üstü uygulamalar gibi tercihler yapabilirsiniz.

 

Enerji kablosu kategorisinde, sıcaklık koşullarına göre çeşitlenen ürünler görülebilir. Tesisattaki uzun süre dayanıklı kalma açısından da doğru ürünleri firmamızda bulabilirsiniz.

Elektrikten gelen gücü dönüştürmek istediğinizde invertor devreye girer. Gerilimi dönüştüren bu mekanizma, uzun mesafeye yayılan elektrik akımındaki verimi artırır.

 

Zayıf akım kabloları, Wago klemens, bina şalt malzemesi, led aydınlatma türleri, firmamız bünyesinde bulabileceğiniz diğer kategorilerdendir. Wago elektrik ana bayi ve diğer konularda firmamıza başvuru yapabilir ve bilgi aldıktan sonra taleplerinizi iletebilirsiniz. Kolayca iletişime geçerek sürecinizi başlatabilirsiniz.