Jüpiter Aydınlatma

Ürün Katalogları

Jüpiter Aydınlatma

Yüksek Jüpiter Aydınlatma Ve Hizmet Detayı

 

Enerji sektörünün günbegün artış gösteren gereklilik grafiği ile, ihtiyaca karşılık veren şirketlerin sayısı da artmıştır. Elektrik -Elektronik sanayinin ise enerji sektörünün kalbi olması ile aydınlatma ürünlerinde kalite ve gelişmişlik unsurları göz önünde bulundurulmuştur. Bu sayede gelişen ve yeni teknoloji ürünü modelleri ile piyasada yer edinmiş Jüpiter markası, aydınlatma ürünlerini bayilikleri için üretirken sektörün ihtiyaç duyduğu unsurları da ürünlerini geliştirerek sunmaktadır.

 

Armatür Aydınlatmada Geniş Bayilik Ağı: Jüpiter Aydınlatma

 

Jüpiter aydınlatma için sürekliliği uzun süredir devam eden büyük ölçekli elektrik üreticisi şirketi denilebilir. Uzun zamandır sektöründe öncü olmayı başaran ürünleri ile piyasada yer edinmeye devam etmektedir. Ürün için geniş bayilik ağı yelpazesi ile tanıtım ve satış hususlarında da performans düzeyi yüksek olmaktadır. Türkiye'de partnerlik kurarak bayilik ağını devam ettirmektedir. Depo yönetimi ve geniş lojistik ağına sahip olarak Türkiye çapında daha da büyümeyi hedefleyen şirket olmaktadır. Jüpiter aydınlatma, firmamızın ürünü çeşitliliği ile tanıtmak ve müşterisine daha iyi imkanlar neticesinde hizmet verebilmesi için Somelpa elektrik olarak bizler ile çözüm ortaklığı yürütmektedir.

 

Fonksiyonel Jüpiter Aydınlatma

 

Jüpiter aydınlatma ürünlerinin, enerji piyasası için modern ve fonksiyonel ürünlerinin üretimini sağlaması ve bayilikleri aracılığı ile müşterisine ulaştırması için firmamız ile çözüm ortaklığı gerçekleştirmektedir. Katalog ürünlerinin ev, ofis, bahçe, dış mekan ve mağaza için çeşitli sınıflar ile düzenlenmesi ile fonksiyonel Jüpiter aydınlatma ürünleri müşterilerimiz için derledik. Bu sayede müşterinin daha düzeyli karar verebilmesi ve kalite statüsü yüksek ürünü fonksiyonel nitelikte ayırt edebilmesi daha mümkün olmaktadır. Armatür ürünleri için fonksiyonel olmasının yanı sıra gerekliliği bulunan bir diğer ayrıntı ise fiyat değerlendirmesi olmaktadır. Jüpiter aydınlatma markasının çözüm ortağı olan bayi şubemiz, düzenleme gerçekleştirmeden söz konusu fiyatı uygun nitelikte müşterimize yöneltiyoruz.

 

Fonksiyonel ev armatürleri ile Jüpiter aydınlatma, genel istekler doğrultusunda üretilen ürünlerde; dekoratif canlılık, aydınlatma gücü, sağlamlığı ve süreklilik performansı gibi hususlarda kalitesini kanıtlamış ürünleri, sürekli üretilen yeni modern ürünleri ile performans ilkesini arttırmaktadır.

 

Modern Dizayn Edilmiş Aydınlatma Ürünleri

 

Aydınlatma ürünleri arasında pek çok kullanıcı için gerekliliği bulunan armatür ürünlerinin modern ve teknolojik kıstaslar ile üretilmiş olması, ürünün dizayn gücünün yeterliliğini göstermektedir. Jüpiter aydınlatma bayiliği olan firmamız dizayn gücü bulunan ve yüksek kalite statüsüne sahip armatür ürünlerini arz -talep üzerine temin etmektedir. Çeşitli kaliteye sahip armatür ürünlerinde ihtiyaç ve zevklerinize yönelik çeşitlilik de bulunmaktadır.

 

Göz yormayan, ev konforunda değişikliğe yol açmayan ve çeşitli tasarım modelleri ile müşterimiz için modern dizayn edilen ürünler;

 

  • Ev Armatürleri (Dekoratif ve işlevsel tasarlanmıştır.): Bayimizde bulunan üründür. Bu ürün için, tasarım önerileri ve hazır tasarımlar ile temini ve satışı konusunda kanal olarak hizmet vermekteyiz.
  • Spot Armatürler: İhtiyaca göre donanımlı tasarlanan ürünlerdir. Kendi sınıfı her tasarım ürününü bayimizden elde edebilirsiniz.
  • Banyo Armatürler
  • Ampuller

 

olarak dekoratif ev modeli için, aydınlatma sistemi ürünleri olarak Jüpiter aydınlatma ürünleri kategorisinde yer almaktadır. Somelpa elektrik olarak, bu kapsamda her türlü ev armatürlerinin merkez satış kanalları arasında yer almaktayız. İhtiyaç ve zevklerinize en iyi şekilde hitap eden modern dizayn edilen Jüpiter aydınlatma ürünleri firmamızda devam eden satışı bulunmaktadır.

 

Satış Kanalı: Somelpa Elektrik

 

Somelpa Elektrik olarak firmamız, Jüpiter aydınlatma ürünleri ev için her türlü aplik aydınlatma ürünlerini bulundurmaktadır. Satış kanalı ayrıcalığımız ile ürün hizmetinin tarafınıza en iyi şekilde aktarılabilmesi adına politikamıza bağlı hizmet veriyoruz. Satış kanalı ayrıcalığımızın yanı sıra ilgili ürün hakkında temas sağlayabilmeniz için iletişim fırsatlarımız bulunmaktadır. Satış kanalı olarak hizmetimizi aktarırken; ürünün sorumluluk esasına bağlı düzeni, ürünün sorunsuz teslimi ve tam güvence ile teslimi için hizmet politikalarımız bulunmaktadır. Jüpiter aydınlatma ürünleri için satış kanalı olarak bayilik hizmetini sürdürmeye devam ediyoruz.

 

Katalog Ürün Seçimi

 

Jüpiter aydınlatma ürünlerinde ürün seçimi oldukça önemli olan kriter olmaktadır. Ürün seçimi kriterleri; markası, aydınlatma gücü, sağlamlık ve teknik özelliklerine bağlı olmaktadır. Ancak ürün seçimi için ihtiyaç ve zevke hitap edebilen ürün için seçim aşaması da önemli olmaktadır. Ürün ile görsel temas kurabilmek ve uyumluluğu hakkında genel bilgi edinebilmek için katalog gereken hizmeti verebilmektedir. Katalog ürün seçimi ile ayrıcalıklı ürününüze ulaşabilme fırsatınız bulunmaktadır. Ürün seçimi için Jüpiter aydınlatma ürünleri kataloğunu sizler için hizmetimizde bulundurmaktayız. Ürüne ilişkin her detayı ve görsel durumlarını kataloğu sayesinde inceleyebilme fırsatı bulunmaktadır.

 

Ürünün Tam Teşekküllü Teslimi

 

Ürüne ilişkin müşteri için son aşama; ürün teslim aşaması olmaktadır. Ancak firmamız için ürün teslimatı dışında hizmet sürecimiz isteğinize bağlı olarak devam edebilmektedir. Hizmet politikamızda yer alan ürün teslimi konusunda en iyi hizmeti tam teşekküllü kapsamında sağlayabilmek için süreci takip etmekteyiz. Ürünün tarafınıza ulaşma süreci ve bu süreçte tarafınızın bilgilendirilmesi için gayret halinde çalışma yürütmekteyiz. Ürünün süreç başı ve teslimatın gerçekleştiği süreç olarak iki ayrı durumu tam teşekküllü sürdürüyoruz. Bu sayede müşterimizin hem ürün performansı hem de hizmet performansından memnun kalabilmesini sağlıyoruz. Sürecin en iyi şekilde değerlendirilmesi sonucunda danışman desteğini müşterimize istekleri doğrultusunda aktarıyoruz.

 

Danışman Desteği

 

Danışman desteğinin ürün ve birçok teknik detaylar hakkında gerekliliği bulunmaktadır. Gerekliliğin karşılanabilmesi ve bu durumla beraber ürün ve hizmete dair bilgilendirmeler, fikir alışverişi ve görüş -öneri için hizmet ayrıcalığımız arasında yer almaktadır. Hizmetin aktarılması için herhangi bir süreç zorunluluğu bulunmamaktadır. Herhangi bir konuda destek alabilmek için bulunan danışman desteği birimimiz sayesinde hizmetimizden olumlu değerlendirmeler ışığında faydalanmanızı sağlıyoruz. Somelpa elektrik olarak hizmet politikalarımızı, birim desteğimiz ile de değerlendirme sürecinde bulunma fırsatınız bulunmaktadır.