İnform Ups Güç Kaynağı

Ürün Katalogları

İnform Ups Güç Kaynağı

Inform elektrik, 1980 yılında Türkiye’de kurulmuş, yenilikçi AR-GE çalışmaları, standart elektrik ekipmanlarının kalitesi ve müşteri ihtiyaçlarına özel çözümleriyle kısa sürede dünya çapında adını duyurmuştur. Bu gelişmelere paralel 2010 yılında Legrand bünyesine dahil olmuştur.

İnform başta kesintisiz güç kaynakları olmak üzere, akü ve akü donanımları, IT hastane sistemleri, alçak gerilim panoları, alternatif enerji sistemleri, tarnsformatörler, enerji tasarruf sistemleri, 19” Rack kabinleri, guardian serisi upsler, informer serisi upsler, sinus servisi ups ürünleri, dsp flexi power ups ürünleri, saver dsp konpact serisi upsler, green triera upsler, pramid serisi upsler, stark serisi ups ürünleri, everest triera serisi upsler, otomatik ve statik voltaj regülatörleri ve yenilenebilir enerji sistemlerinin üretimini yapan ve 85 ülkeye ihraç eden küresel bir markadır.

İnform AR-GE takımı Dijital Sinyal Süreçleri (DSP) tarafından kontrol edilen tek fazlı Kesintisiz Enerji Sistemleri (UPS) alanında “Yenilikçi ve Yaratıcı Teknolojiler 2000” ve “Büyük Teknolojiler Katkı Ödülü 2002” ve 3 fazlı UPS ile yine “Yenilikçi ve Yaratıcı Teknolojiler 2005” ödülünü almıştır.

İnform sürdürülebilir bir çevre için doğadaki karbon ayak izlerini azaltacak bütün kalite ve güvenlik standartlarını titizlikle uygular. “Kesintisiz enerji, kesintisiz çözüm, kesintisiz destek” felsefesiyle İnform ürünlerini, bayisi olan Somelpa elektrik olarak firmamızdan satın alabilirsiniz.