Uygun Fiyat Kaliteli Ürün
Toptan ve Perakende Elektrik Malzemeleri

Tüm projeleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilediğiniz ürünü online mağazamızdan satın alabilirsiniz.

Ürün Katalogları

- KATALOG-SOMLED

Somled Bayi

Elektrik ekipman ve aydınlatma sektöründe Somled 20 yılı bulan tecrübesi ile led aydınlatma, endüstriyel malzemeler, telekomünikasyon ve yeni alternatif enerji tasarrufuna yönelik satış ve dağıtım hizmetleri vermektedir. Elektrik malzemesi sektöründe eksiksiz ve tamamlayıcı bir ürün yelpazesi sunma hedefiyle müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu her konu da yardımcı olabilmektir. Ekipman ve yedek parça stoku bulunmaktadır. Malzeme ve malzeme teslimi konusunda bilgi birikimimiz, kaliteli hizmet sunmamamızı sağlamaktadır. Elektrik tesisat ve led malzemelerinin bulunduğu e-ticaret sitelerinde yer alan mağazasında satış gerçekleştim etedir.

 

Led Paneller
 

Günümüzün en verimli enerji ve hızla gelişen aydınlatma teknolojisidir.  LED ampuller daha uzun süre dayanır, daha dayanıklıdır ve diğer aydınlatma türlerinden daha iyi ışık kalitesi sunar. led'lerin yüksek verimliliği ve tasarruflu olmasından kaynaklı birçok endüstride tercih edilmektedir. led ampul pazarında; SOMLED  geniş ürün yelpazesi ile tüketiciler tarafından talep edilmektedir.  
 

Sıva Altı Armatürler

Etkili ve görünmez gömme armatürler, montaj yöntemleri sayesinde direkt tavana entegre edilmektedir. Bu sayede hoş ve dengeli bir aydınlatma etkisi ile sakin, dengeli bir tavan görünümü sağlarlar. LED gömme armatür, işlevsellik ve yüksek verimli aydınlatma teknolojisiyle sunmaktadır.
 

Sıva Üstü Armatürler 
 

Çok yönlü ve güçlü led yüzey armatürleri tavana ve duvara monte edilebilir. Tasarımlar arasında kare veya yuvarlak panel armatürler, profil armatürler, sistem armatürleri bulunur. Yüzey armatürleri, stil ve optik özelliklere bağlı olarak, odada uyumlu bir ışık kaynağı olarak kullanılmaktadır.


Ray Tipi Armatürler


Nesne sahneleme- ray spotları raylarında hareketli kaldığından, aydınlatma vurgularını ayarlamak için idealdir. Güçlü spot ışıklarının çeşitli huzme açıları, noktasal, güçlü ve enerji açısından verimli aydınlatma sağlar. Perakende veya müzelerin ötesinde sunum için ideal aydınlatma koşulları yaratır.


Boş Kasa Armatürler 
 

Işık kaynaklarını çevre etkilerden korurlar ve tasarım bir görünüme kavuşmasını sağlarlar. Boş Kasa Armatürler , farklı kullanım alanları ya da çeşitli durumlara  göre çok farklı aydınlatma armatürü bulmak mümkündür.

Şerit Ledler
 

Led şeritler, dolap altı aydınlatması, köşe aydınlatması, mutfaklar, çalışma masası veya ev ofisinde kullanım için uygundur. Led şerit aydınlatmayı farklı durumlar, etkinlikler için kullanılabilir, LED RGB (renk seçeneği), iç mekân ve dış mekan şeritlerin seçenekleri mevcuttur

Led Ampuller 
 

Led ampuller, geleneksel ampullere göre %90'a kadar daha az enerji tüketen, şu anda mevcut olan enerji açısından en verimli ışık kaynaklarıdır. Gün ışığı, beyaz veya kısılabilir seçenekleriyle Led ampuller, her ortamın görünümünü ve hissini değiştiren verimli bir alternatiftir

Somled Led Ürünleri Somelpa Markası olup ana üreticisi ve ana dağıtıcısı Somelpa Elektriktir. Tüm Somled led ürünleri için bizimle görüşebilirsiniz.