Uygun Fiyat Kaliteli Ürün
Toptan ve Perakende Elektrik Malzemeleri

Tüm projeleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilediğiniz ürünü online mağazamızdan satın alabilirsiniz.

Ürün Katalogları

- yucel-kablo-katalog

Yücel Kablo 

Yücel Kablo San.Tic. A.Ş  olarak 1978 yılında kurularak, elektrik ve aydınlatma sektöründe çözüm ortaklarına değer katma anlayışı içinde üretim ve pazarlama faaliyetlerine devam etmektedir.

Amaçları; kaliteli odaklı hizmet, en iyi fiyatla ve rekabetçi tecrübelerini birleştirerek en üst düzeyde müşteri memnuniyetine ulaşmaktır.

Yücel kablo, hizmetlerinin her safhasında sunduğu kalite standartları ve güvenle, iş ortaklarının memnuniyetini gözetmektedir. Bu nedenlerle birlikte yücel kablo kendi sektöründe sağladığı esnek ve finansal çözümleri sebebiyle tercih edilmektedir.

Yücel Kablo üretim tesisinde dünyada kabul görmüş ISO 9001 Kalite yönetim sistemi ile çalışmakta olan firma Türkiye Standartlar Enstitüsünden gerekli TSE belgesini alarak kendini yenilemiş ve standartlarını devamlı yükseltmiştir. Üretim sürecinin her adımında en yüksek kaliteli malzemeleri belirleme ve denetleme yönelik çözüm ortaklarına kusursuz hizmet vermeyi amaçlamıştır.

Yücel kablo uluslararası ve ulusal pazarda kablo ürünlerinin dağıtımını güvenli, en kısa sürede müşterilerine ulaştırmayı vizyon olarak benimsemiştir.

Yücel kablo A.Ş., yurtiçindeki pazarlama, satış ve ihracat yapısıyla çeşitli sektörlerin iş ortağıdır. Ülkemizde lider kablo şirketlerindendir. İstanbul Arnavutköy üretim /depo ile beraber, İstanbul Merkez mağaza başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanında Satış merkezleriyle, güçlü ve geniş satış ağına sahiptir.

Kablo sektöründe değişen teknolojik gelişmeleri uyum sağlayarak, ürün ve kalite odaklı çalışmaları başarıyla sürdürülmektedir. Yücel  Kablo, zengin ürün çeşitliliği sayesinde iç ve dış tüm mekanlarda  aydınlatma ihtiyaçlarını  güven içinde  sağlayabilirsiniz.

Yücel Kablo, 40 yılı aşkın tecrübesiyle çalışmalarına devam ederken müşterilerine sunduğu yüksek kaliteden asla taviz vermemekte ve faaliyetleri sayesinde global pazarlarda da fark yaratarak saygınlığını artırmaktadır.

Ürünlerden kaynaklı oluşabilecek maddi zararlara karşı müşteri memnuniyetine yönelik garantili ürün anlayışı söz konudur. Ürünlerin bir yıl garantili olup herhangi bir sorunda onarım ve değişim seçenekleri mevcuttur.

Yücel kablo, bünyesinde aydınlatma ürünleri bulunduran PowerLine, Alllight, YC olarak üç ayrı alt markayı içermektedir.  Sokak lambaları, otopark aydınlatması, geçit ve diğer dış alan aydınlatmasında giderek daha yaygın hale geliyor.

 

YCL LED, günümüzün en verimli enerji ve hızla gelişen aydınlatma teknolojisidir.  LED ampuller daha uzun süre dayanır, daha dayanıklıdır ve diğer aydınlatma türlerinden daha iyi ışık kalitesi sunar. ledlerin yüksek verimliliği ve tasarruflu olmasından kaynaklı birçok endüstride tercih edilmektedir. led ampul pazarında; YCL aydınlatma ampulleri; sensörlü, şarjlı, led floresan, kapsül ampul ve led flamentli olmak üzere geniş ürün yelpazesi ile tüketiciler tarafından talep edilmektedir. 

LED paneller, LED projektörler, LED ray spotlar, LED bant armatürler, LED trafolar, LED spotlar, LED aplikler, LED ampuller, cam spotlar, bahçe armatürleri, masa lambaları ürünlerini içermektedir. Tüm aydınlatma ürünlerimizde öncü markamız olarak kullanmaktayız. Led paneller,  projektörler, ray spotlar, bant armatürler,  trafolar, spotlar, aplikler, ampuller, cam spotlar, bahçe armatürleri, masa lambaları ve diğer tamamlayıcı ürünlerdir. Ayrıca Yücel Kablo 90 amper akü gibi ürünlerde satmaktadır.

 

Powerline Ve Alllight: Şerit ışık, düzenli aralıklarla yerleştirilmiş küçük LED çiplerinden oluşan uzun bir şerit veya banttır. Bandın kendisi çeşitli uzunluklarda ve derinliklerde gelir, ancak çok yönlülüğe izin verecek kadar dardır. Bu, gardıroplar, dolap altları, kapı kenarları gibi alanlara yerleştirilebileceği anlamına gelir.  LED şerit aydınlatma ayrıca dahili su geçirmez özelliğe sahiptir, böylece ıslak alanlarda güvenle kullanılabilir. LED şerit aydınlatmayı farklı durumlar, etkinlikler için kullanılabilir, LED RGB (renk seçeneği), iç mekân ve dış mekan  şeritlerin seçenekleri mevcuttur. Bar LED Hortum, Modüller, Neon Şeritler, Şerit Fişler yer almaktadır.

 

 

Yücel Kablo Çeşitleri

Fiber Obtik Kablo

Enerji Kabloları

Zayıf Akım Kabloları

Haberleşme Kabloları

İletkenler

Veri İletişim Kabloları

Koaksiyel Kablolar

Yangın Algılama Kabloları

Sinyal Kontrol Ve Kumanda Kabloları

Bakır Telefon Kabloları

Pek çok alanda kullanılan ve garanti sertifikalarıyla onaylı ürünleri vardır.

               

Yücel Kablo Jeneratör

Enerji üretimini sağlayan cihazlara denilmektedir. Gündelik hayatta ihtiyaç haline gelmiş ve ev, fabrika, işyerleri gibi pek çok alanda kullanılmaktadır. Yücel Kablo Jeneratör konusunda oldukça başarılıdır. Son yıllarda satışlarını çoğaltarak geniş kitlelere satma imkanı bulmuştur.

 

Yücel Kablo Karaköy bayimizden ürünleri istediğiniz zaman teslim alabilir, merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz. Firmamız bütün ürünlerini temin ederek zamanında müşterilerimize ulaştırmaktadır.