Uygun Fiyat Kaliteli Ürün
Toptan ve Perakende Elektrik Malzemeleri

Tüm projeleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilediğiniz ürünü online mağazamızdan satın alabilirsiniz.

Biz Kimiz

SOMELPA Elektrik Kimdir ?

 

SOMELPA Elektrik, sektördeki 27 yıllık bilgi birikimimizin ve tecrübemizin ürünüdür. Biz, çözüm ortaklarımızla bütün sektörel ihtiyaçların en hızlı, en ekonomik ve en kaliteli şekilde tek elden tedarik edilebildiği bir donanıma sahibiz. Çünkü işimiz dünyanın neresinde olursa olsun kaliteli, estetik ve yenilikçi geleceğin elektrik teknolojilerini keşfedip müşterilerimizin hayatını kolaylaştıracak ve güzelleştirecek ürünler ve hizmetler sunmaktır.

Elektrik/Elektronik sektörü günümüzde yoğun AR-GE çalışmalarının yapıldığı, bu nedenle neredeyse her gün hayatımızı daha da kolaylaştıran, farklılaştıran yeniliklerin üretildiği çok dinamik bir sektördür. Biz de firma olarak sektörümüzdeki bütün AR-GE çalışmalarını yakından takip ediyor, uluslar arası fuarlara katılıyor, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini analiz edip kendi tecrübelerimizi ve yaratıcı fikirlerimizi üzerine ekleyerek çözüm ortaklarımıza geri dönüş sağlıyoruz.

Amacımız müşterilerimizin ihtiyaçlarını beklentilerinin çok ötesinde karşılayıp hayatlarına artı değer katmaktır. İşte bu nedenle satış sonrası ürün ve hizm... Devamı

Temel Değerlerimiz

Takım Ruhu

Çözüm ortaklarımız, çalışanlarımız ve müşterilerimizle “kazan-kazan” ilkesine dayalı ilişkiler kurmak. Biz hem bu ekosistemin hem de sosyo-ekonomik sistemin hepimize yetecek kadar zengin olduğuna inanıyoruz.

Bizim için büyümek demek çözüm ortaklarımızla, çalışanlarımız ve müşterilerimizle büyümek ve zenginleşmek demektir.

İnsan ve Çevre Sağlığına Saygılı

Sürdürülebilir bir gelecek için Çevre Yönetim Programına sahip çözüm ortaklarıyla çalışmak temel ilkemizdir. Yaptığımız ticari faaliyetler, sunduğumuz mal ve hizmetler sonucu çevreye ve insanlara bilerek asla zarar vermeyiz.
İstemeyerek de olsa böyle bir durumla karşılaştığımızda bunun bütün maliyetlerine katlanmayı taahhüt ederiz.

 

Müşteri Memnuniyeti ve Mutluluğuna Odaklı

SOMELPA olarak varlık nedenimiz müşterilerimizdir.Biz müşterilerimizin ihtiyaçlarını beklentilerinin üzerinde karşılayıp hayatlarına artı değer katmaya kendimizi adıyoruz.

Vizyon

Somelpa Elektrik Vizyonumuz

Kurulduğumuz günden bu yana bölgesel pazarda verdiğimiz emekle haklı olarak elde ettiğimiz çözüm merkezi / markası olma konumumuzu korumak ve güçlendirmek; önümüzdeki dönemde Türkiye ve dünya pazarlarında da hizmet kalitesi, çözüm ortakları ve üretimleriyle aranılan bir firma haline gelmektir.

Misyon

Somelpa Elektrik Misyonumuz

Sürekli müşteri memnuniyetini sağlamak, müşteri beklentilerinden daha üst seviyede hizmet sunmak,

  • Hizmet ve üründe kalite bilincini en üst seviyede tutmak,
  • Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, altyapının ve çalışanlarının bu gelişime uyumunu sağlamak,
  • Ekip ruhunu sürekli geliştiren dinamik bir yapıyla profesyonelce çalışmak,
  • Güvenli, huzurlu, demokratik, yasalara saygılı bir işletme olmak,
  • Müşteriye, çalışana, tedarikçiye daima dürüst davranmak,
  • Sosyal sorumluluklarının bilincinde olmak, çağdaş bir toplum için sosyal projelerin içinde yer almak,
  • Çevrenin ve doğanın korunabilmesi için yenilenebilir enerji kaynaklarından yana olmak.

İnsan Kaynakları

Somelpa Elektrik İnsan Kaynakları

Paylaştığımız ortak bir kaderimiz var; Birlikte başaracağız ya da başaracağız…

Somelpa’nın en değerli varlığı çalışanlarıdır. Bu anlayış, bizi çalışanlarımızın bilgi, beceri ve yeteneklerini geliştirmek için eğitim faaliyetlerine yatırım yapmaya teşvik etti. Çünkü çalışanlarımızın donanımı arttıkça hem hayattan hem de çalışma ortamından memnuniyetlerinin artacağına inanıyoruz.

Biz SOMELPA’da hizmet verdiğimiz alanla birlikte, sorumluluk alan, risk üstlenen, yaratıcı ve kendi geleceğini şirketin geleceği olarak gören bir kültürü oluşturmaya çalışıyoruz.

Çalışanlarımızla ömür boyu sürecek bağlar geliştirmeyi hedefliyoruz. Bugün SOMELPA çalışanları gelecek on yıl içerisinde global bir marka olacak şirketimizin Executive Vice-President (Kıdemli başkan yardımcısı) ile başlayan CFO (Mali İşler Genel Müdürü), COO (Uygulayıcı Genel Müdür), CIO (Bilgi Teknolojileri Genel Müdürü), SCS (Tedarik Zinciri Genel Müdürü), CMO (Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür), CTO (Teknik Genel Müdür) gibi unvanlarına sahip olacaktır.

SOMELPA olarak bu başarıya ulaşacağımıza yürekten inanıyoruz.

Bizimle çalışmak isterseniz info@somelpa.com.tr adresine özgeçmişinizi gönderebilirsiniz.