Uygun Fiyat Kaliteli Ürün
Toptan ve Perakende Elektrik Malzemeleri

Tüm projeleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilediğiniz ürünü online mağazamızdan satın alabilirsiniz.

Klemsan Klemens Bayi

Klemsan Klemens, 1974 yılından beri klemens, kablo bağlantı parçaları, izolatör, röle ve transdüser gibi elektrik – elektronik ürünlerini imal etmektedir. Klemsan, ülkemizin ilk klemens imalatçısıdır. Günümüzde yerli sermaye ile büyüyen İzmir – Pınarbaşı fabrikasında sektörün ihtiyacı olan klamens ve diğer elektrik elektronik parçaları Türk mühendislerinin tasarımları ve Türk işçisinin emeği ile yerli ve milli olarak imal etmektedir.

 

Klemsan Ürün Yelpazesi

Türkiye’nin ilk klemens imalatçısı Klemsan günümüzde her çeşit klemens ve aksesuarları sağlamaktadır. Ray klemensleri başta olmak üzere kablo bağları, kroşeler, kablo yüksükleri, kablo pabuçları vb. klemens setlerinin yanı sıra elektrik ustasının ihtiyacı olan el aletleri de Klemsan tarafından imal edilmektedir.

Klemsan sadece klemens değil pek çok elektronik ürünün de ana imalatçısıdır. On off remote kontroller, haberleşme ara yüzleri, izolatörler, PLC röleler ve koruma kontrol röleleri Klemsan ürün yelpazesinde bulunmaktadır.

Elektrik elektronik parçaların yanı sıra Klemsan, markalama sistemleri ve otomasyon sistemleri ile komple elektronik çözümler sunmaktadır. Ayrıca kablo ve kanal aksesuarları ile elektrik sistemindeki kablolama ihtiyacının tümünü karşılayan ürünlerin tamamını aynı çatı altında sunmaktadır.

Klemsan tarafından geliştirilen KIO (Klemsan Internet Of Objects) farklı enerji altyapıları ile bağlantı kurarak raporlamaya yarayan ‘html’ tabanlı bir platformdur. Klemsan IO, elektronik sistemlerin yönetimi ve raporlaması konusunda esnek bir kullanıcı ara yüzü ile etkili bir görsel hizmet sunmaktadır.

Klemsan IO, kişisel bilgisayarlar, tabletler, Android, IOS veya diğer işletim sistemine sahip, internet bağlantısı olan tüm cihazlarından ulaşılabilmektedir. Klemsan IO, Klemsan’ın enerji tasarrufu ve çevrecilik politikalarının bir ürünü olarak enerjinin verimli kullanımına ön ayak olan bir sistem olarak geliştirilmiştir. Klemsan’ın tüm ürünleri ile entegre olarak çevre için çalışmaktadır.

Klemsan ürünlerinde sadece standart çözümler değil, müşteri odaklı; standart dışı çözümler de sunmaktadır. Müşteri odaklı çalışan Klemsan, geniş ar-ge altyapısı ile müşterilerinden gelen özel talepleri hızlı ve güvenli bir biçimde karşılamaktadır. Klemsan; imalatından kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Klemsan, geniş ürün yelpazesine geniş AR-GE yapılanmasının katkısı ile her yıl 30 yeni ürün eklemektedir. Klemsan klemenslerinin %72'si tam otomasyon ile imal edilmektedir.

Tüm Klemsan klemensler ISO 9001 genel kalite sistemi, ISO 14001 çevre kalite yönetim sistemi ve ISO 18001 iş güvenliği yönetim sistemi sertifikalı İzmir fabrikasında imal edilmekledir.

Klemsan klemens, ISO 50001 enerji yönetim sistemi ile enerji verimliliği yüksek ürünler imal etmeyi gelecek nesiller için ödev edinmiştir.

 

Türkiye’de ve Dünya’da Klemsan

Klemsan 2018 verilerine göre ülkemizde imal ettiği ürünleri toplam 107 farklı ülkeye ihraç etmektedir. Klemsan klemens güçlü ar-ge altyapısı ile bugünü imal ederken geleceği tasarlamayı sürdürmektedir.

Klemsan klemens, sadece Türkiye’de değil tüm dünyada alanında saygın bir noktaya erişmiştir. Klemsan tarafından imal edilen ürünler dünyanın pek çok güvenilir elektrikli ürün imalatçısı tarafından güvenle ürünlerinde kullanılmaktadır. Klemsan klemens, kalite yönetim sistemi belgelerinin yanı sıra tüm dünyaya yayılmış olan referansları ile de kendini alanında kanıtlamıştır.

Türkiye’de Klemsan toplam 68 Klemsan bayisi ile ülkemizin her noktasına yayılmış hizmet ağı ile elektrik – elektronik sektöründe sunduğu çözümleri halkımıza sunmaktadır. Klemsan ana bayi SOMELPA, elektriğe dair her çözümü Klemsan iş birliğinden aldığı güç ile İstanbul Başakşehir’de sunmaktadır.

SOMELPA, Klemsan bayi

Klemsan ana bayi SOMELPA, 27 yıllık elektrik elektronik sektörü tecrübesini yine yerli ve milli klemens imalatçımız Klemens ile birleştirerek Başakşehir ve tüm İstanbul halkının hizmetine sunmaktadır.

Gerçekleştirdiği AR-GE ve üretim yatırımları ile ürün portföyünü ve üretim kapasitesini her geçen gün arttırmaktadır.
Elektroteknik, Elektronik, Kablo Yönetimi ve Markalama ürünleri tasarım ve üretimini;
Elektronik ürünler için yazılım, donanım, test aparat-makine özel yazılım tasarım ve üretimini;
Proseslere özel, standart dışı makine tasarım ve üretimini kendi bünyesinde gerçekleştirerek uluslararası standart ve uygunluklar çerçevesinde üreten KLEMSAN;
Ürünlerinin her koşulda ve her yerde müşterilerine aynı kalitede ulaşmasını sağlamaktadır.

Klemsan_Şubat_2021_Fiyat_Listesi