Uygun Fiyat Kaliteli Ürün
Toptan ve Perakende Elektrik Malzemeleri

Tüm projeleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilediğiniz ürünü online mağazamızdan satın alabilirsiniz.

Ürün Katalogları

- NE-AD

NEAD ELEKTRİK

1978 de üç kişilik bir ekiple kurulan Türk sermayeli bir şirkettir.  Ne-ad, yıllar içerisinde, okullar, binalar, hastaneler, ofisler, depolar, endüstriyel yapılar, ticari binalar gibi çeşitli alanlarda çalışarak kendini kanıtlamıştır. Ürünleri için özenli çalışır ve TSE, ISO belge garantisi vermektedir. Yüksek teknolojiye sahip makineleri ve alanında uzman ekibi ile her zaman son teknoloji ve kaliteli aydınlatma ürünlerini piyasaya sunmaktır.

Müşterileri ihtiyaçlarına göre en uygun ürün ve çözümleri sunmaya devam etmektedir. Yenilikçi düşünce ve etkin Ar-Ge çalışmaları beraberinde sektörde nitelikli ürünler ile hizmet vermektedir. Nead bayileri ile de son tüketiciye kadar ulaşmaktadır. Her bir ürün ulaşmadan önce sağlamlık ve güvenlik testi ile denenmektedir.

Nead elektrik, müşterileri isteklerine en iyi şekilde yerine getirmeyi hedefleyen ve sonuç odaklı düşünme biçimi ile hareket etmektedir. Asya, Avrupa ve Afrika kıtaları başta olmak üzere kaliteli ve yenilikçi ürünler ihraç etmektedir. Belirlediği hedefler doğrultusunda hem Türkiye pazarında hem de yurtdışı pazarlarında büyümesine devam eden Ne-ad, anahtar-priz ve ekipmanları Türkiye'de ise lider öncü olmayı hedeflemektedir.

Priz, elektrikli cihazların kontrolünü kolaylaştıran bir cihazdır. Elektrikli cihazların açıp veya kapatılması istenilen zamanlarda enerjinin aktarımını gerçekleştirir. Güç kaynağı, elektrik hattı veya şarj cihazı elektrik prizlerinin çeşitleri bulunmaktadır.  Nead anahtar priz çeşitleri, topraklı priz, topraksız priz ve usp priz gibi çeşitler sunmaktadır.

Ups priz, enerji akımı kesildikten sonra yapında bulunan batarya nedeniyle bir enerji sağlamaya devam etme özelliğine sahiptir. Bu sayede şarj başlığı olmadan takılır ve enerji akışı gerçekleşir.

Akıllı şehirlerin ve binaların inşasında gerçekleşen gelişmeler, anahtar priz endüstrisine değişik yaşanmasına neden olmuştur.  Bu gelişmeler ile beraber anahtar priz teknolojisi daha veri aktarımı ve bilgi akışı sistemleri önemli ölçüde değer kazanarak hızla ilerlemiştir.

Anahtar Priz Serileri

Anahtar priz güvenli bir biçimde elektriği açıp kapatmanıza yarayan cihazdır. 220 V şebeke elektriğini kullanabilmenize olanak tanıyan evde, ofiste, işyerlerinde kullanılabilen üründür. Nead Elektrik Anahtar priz serilerine önem vermiş, bu alanda birçok çalışma yapmıştır. Serileri ise aşağıda yer almaktadır.

Aras serisi; Beyaz, gümüş, füme, siyah gibi renklerde bulunan bu seri anahtar, çocuk korumalı priz, topraklı priz, tekli data prizi, ikili data prizi, komitatör, ışıklı light anahtar, vavien, kapı otomatiği anahtarı, zil anahtarı, normal priz, kapaklı topraklı priz, ups priz, uydu sat prizi, HDMI konnektör, TV prizi sonlu, dual anahtar, çerçeve çeşitleri, fiber optik priz, iki kutuplu anahtar, müzik yayın anahtarı gibi ürünlere sahiptir.

Fırat Serisi; Beyaz renkte bulunan bu seri her alanda kullanılabilir. 96-01, 96-03, 96-04… kodlu modelleri mevcuttur.

Buğlem Serisi; Diğerlerinden farklı olarak şık tasarlanmış bu ürünler beyaz renkte bulunmaktadır. 94-2, 94-3, 94-04… kodlu modeller mevcuttur.

 Murat Serisi; Beyaz renkte olan ve diğerlerine göre, gövde kısmı daha kalındır. Sıva üstü için tasarlanan bu modeller oldukça kullanışlıdır. Farklı kesitlerde kablolar için uygun conta sistemi vardır. Pirinç malzeme ile yapılmıştır, oksitlenmez, ısınmaz. Anahtar, komitatör ve üçlü anahtar, vavien, light anahtar, zil anahtarı, kapı otomatiği anahtarı, ara vavien permütatör, rotatif dimmer, normal priz, topraklı priz, çocuk korumalı topraklı priz, kapaklı topraklı priz, data priz, uydu sat priz, vavien topraklı priz, 2’li topraklı priz, 2’li kapaklı topraklı priz şeklinde ürünler yer almaktadır.

  • Nead sıva üstü vavien anahtar bağlantısı kolayca takılıp elektrik akışı sağlanabilmektedir.
  • Alüminyum grup prizler diğer prizlere göre güvenli ve uzun ömürlüdür. Bu yüzden ürünleri alüminyum olarak üretmektedir.

Aksesuarlar; ihtiyacınız olan her alanda tamamlayıcı aksesuarları mevcuttur. üçlü topraklı fiş, sıva altı üçlü topraklı priz, ups topraklı fiş, ups topraklı fiş, taşınabilir topraklı priz, gül erkek fiş topraklı düz, ups topraklı düz fiş, ara puar, anahtarlı topraklı priz, anahtarlı topraklı mobilya prizi, ikili topraklı priz gibi aksesuar ve ürünleri mevcuttur.

Kombinasyon; Her alanda güvenle kullanabileceğiniz kapaklı prizleri ile çözüm sağlamaktadır.  Topraklı pano prizi, kapaklı makine prizi, boş kombinasyon kutusu… gibi çeşitleri vardır.

Grup Prizler; Üzerinde birden fazla priz bulunan ekonomik ve ergonomik bir cihazdır. Grup prizler ile birden fazla cihaz takılıp şarj edilebilir. Her alanda rahatlıkla kullanabilme kolaylığı sağlar. Ayrıca bu cihazların toz kaplamaz özelliği vardır. Güvenli malzemeden yapılarak zehirli gaz içermez. Isıya dayanıklıdır ve sararma yapmaz. Bu kategoride üçlü topraklı kuru priz kablosuz, üçlü grup priz ups’li, üçlü kablolu priz, üçlü ups anahtar grup priz klemensli, dörtlü kablolu grup priz, dörtlü ups grup priz, dörtlü topraklı anahtar kablolu grup priz, dörtlü ups anahtar kablolu grup priz, altılı topraklı grup priz klemensli, altılı ups grup priz klemensli gibi ürünler mevcuttur.

Kauçuk modeller; Nead kauçuk priz sanayi tesisleri, şantiyeler, inşaat sahaları ve dış mekanlar için IP54 kalitesinde üretilmiştir. Bağlantı kolaylığı sağlar, toz geçirmez ve damla formlu askı aparatı vardır. Güvenli malzemeden üretilmiştir ve suya toza dayanıklıdır. Kilitlenebilir kapak sistemi sayesinde büyük kolaylık sağlar. Topraklı fiş eko, seyyar priz, üçlü grup priz, trifaze fiş, duvar prizi, trifaze takım çeşitte ürünlere ulaşabilirsiniz.

Modüler Sistemler; Bu seri ile çalışma alanlarına uygun fonksiyonel çözümler üretmektedir. Farklı renk ve seçenekleriyle ofis içi kolaylık ve şık bir görünüm elde etmenizi sağlar.

 

Nead Elektrik bayileri ile ürünlerini müşterilere iletmektedir. Nead Elektrik Karaköy satış noktaları ile merkez şubelere kolayca ulaşma imkânı sağlar. Ayrıca Nead Elektrik fiyat listesi ile fiyatları inceleyebilirsiniz. Nead Elektrik hakkında daha fazla bilgi için iletişime geçiniz.