Uygun Fiyat Kaliteli Ürün
Toptan ve Perakende Elektrik Malzemeleri

Tüm projeleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilediğiniz ürünü online mağazamızdan satın alabilirsiniz.

Ürün Katalogları

- MUTLUSAN

Mutlusan Bayi Elektrik Ürünleri

36 yıllık sektör tecrübesi ve uzmanlığı ile bu sektörde çalışan ve yöneten Mutlusan, Türkiye'ye elektrik ve endüstriyel alanında kusursuz hizmet veren saygın firmalarından biridir.

 1.   Kablo kanal aksesuarları
 2.   Otomasyon grubu
 3.   Tesisat grubu
 4.   Aydınlatma grubu

olmak üzere farklı dallarda faaliyet gösteren Mutlusan elektrik markası, kaliteli malzeme ve uzman işçilik ile sektörün lideri olarak farkını ortaya koymaktadır.

Bizler Somelpa Mutlusan bayi olarak ürünlerin hizmetini vermekte olup, her türlü Mutlusan elektrik ürünlerinin satış ve pazarlamasını bizzat yapmaktayız.

Mutlusan Ürünleri Satın Almak İçin Tıklayın

Ürün Özellikleri:

Mutlusan ürünlerinin kaliteli olmasının yanı sıra, hafif ve dayanıklı olma özelliği, zengin renk, desen ve çeşitleriyle farklı kategorilerde sunduğu parçalar beğeni kazanmaktadır.

Bunların dışında;

 •  1. İstenilen boyutlarda, ebatlarda, uzunluklarda, renk ve tasarımda yaşadığınız yere uygun tasarlanıp ayarlanabilir ürünler,
 •  2. Delikli kablo kanallarının mekana uyabilecek şekilde uydurulabilmesi,
 •  3. Her türlü ürün aksesuarlarının mevcudiyeti,
 •  4. Kalıp tasarımlarının uzman işçilikle üretilmesiyle ortaya çıkan mükemmel kalıpçılık eserleri,
 •  5. Tadilat kolaylığı sunan ürünleri,
 •  6. Dökme kırma yapılmasına gerek kalmayacak pratik endüstriyel ürünlerin varlığı,
 •  7. Duvar içi endüstriyel ürünlerde birden fazla kablo geçebilecek ürün içi konforlu genişlikler,
 •  8. Priz ve anahtar ürünlerinde kolay ve kusursuz sabitlenebilme özelliği,
 •  9. Ürünlerimizde çift taraflı yapışkan bant kullanılabilme özelliği,
 •  10. Doğalgaz, elektrik, farklı yapı alanları ve özellikle inşaat sektöründe güvenlik sistemleri dahilinde en çok tercih edilen

Mutlusan bayi ürünlerini Somelpa olarak gururla kullanımınıza sunuyoruz.

Pratik kabloları, geçmeli prizleri ve daha birçok ürünleri ilgili Mutlusan ana bayi bölgesinden hızlı bir şekilde temin edip, kullanımınıza sunabiliriz.

 

Hammadde Kullanımı:

Kablo, kanal ve elektrik ürünlerinin imalatında uzman kadro ile kullandığımız üretilmiş ve temin edilmiş kaliteli PVC ve diğer katkı maddeleri hizmetimiz ile desteklenmektedir.

Kullanılan yüksek kalitedeki ürünlerden dolayı, asit, deterjan, sürüngen ve diğer kimyasal bileşenlerden etkilenmeyen ürün gamımız mevcuttur.

Sıcak, soğuk, ateş gibi diğer dış etkenler de etkilemediği için, oldukça uzun süre dayanıklı ürünler ile piyasadayız.

 

Teknolojinin Kullanıldığı Üretim Süreçleri:

Ürünlerinin henüz imalat aşamasındayken ve üretim bandındayken, giriş, işleme, kontroller ve test aşamalarında son teknoloji ile garanti edilip kullanıma sunulduğu ürünler, Mutlusan ana bayi biriminden alınıp teslimatıyla satışa sunulmaktadır.

 

Tesisat Alanındaki Ürünler:

Alev yayan ve alev yaymayan spiraller, PVC borular, düz elektrik tesisat boruları, sigorta kutuları, telefon dağıtım kutuları ve aksesuarları, modül bağlantı çatıları, çelik PVC spiraller, halojen spiraller, PVC alev almayan borular, polietilen halojen malzemeler, sustalar, buat kapakları, beton duvar kasaları, kroşeler, plastik dübeller ve diğer her çeşit tesisat alanındaki farklı tesisat malzemesiyle endüstriyel alanlarda Mutlusan ürünlerini temin edebilmekteyiz.

 

Aydınlatma Alanındaki Ürünler:

Çift parabolik armatürler, prizmatik armatürler, opal armatürler, dekoratif endirekt armatürler, temperli cam armatürler, cam etanj armatürler, akrilik cam armatürler, atölye tipi armatürler, bant tipi armatürler, manolya tipi tavan armatürleri, manolya aplik, fulya aplik, yasemin düz tavan armatürleri, akasya tavan armatürü, kamelya tavan armatürü, pramit aplik, yasemin UFO düz ve UFO küre armatürleri, merve ve orkide tavan armatürleri, begonya nemli yer armatürleri, 360 derece hareketli ve sensörlü armatürler ve sarkıt armatürler gibi çok çeşitli ürün aydınlatma çeşitleriyle ön plandadır. Mutlusan bayileri arasında olan firmamız aydınlatma ürünlerinin kolayca teminini yaparak müşterilerine ulaştırmaktadır. 

 

Ürün Standartları:

TSE, TSEK, ISO 9001- 2008 standartlarının belgeleriyle desteklenen Mutlusan ürünleri, Rusya ve Ukrayna destekli yanmazlık ve kalite belgeleriyle de desteklenirler.

Bizler Somelpa olarak köklü ve parlak bir geçmişe sahip olan Mutlusan ürünlerinin hem destekçisi hem de pazarlamacısı olarak hizmetinizdeyiz.

Mutlusan elektrik malzemeleri, elektrik sektöründe endüstriyel çözümler sunan ve birçok ürün grubunun üretimini yapan ve bu ürünlerin satışlarını bayilik kanalıyla gerçekleştirmektedir. Somelpa elektrik, Mutlusan ürünlerinin bayiliğini yapmaktadır.

Tüm bu ürün gruplarına firmamızdan tedarik edebilirsiniz. Somelpa elektrik bir kalite politikası olarak Çevre Yönetim Programına sahip çözüm ortaklarıyla çalışmaktadır.