Uygun Fiyat Kaliteli Ürün
Toptan ve Perakende Elektrik Malzemeleri

Tüm projeleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilediğiniz ürünü online mağazamızdan satın alabilirsiniz.

Ürün Katalogları

- cet-san-katalog

Çet-san Plastik Bayisi Kaliteli ve Hızlı Teslimatta İdeal Tedarikçiniz

Firmamız çeyrek asrı aşan bir sürede edindiği kazanımlarının yegâne çıktısı olarak faaliyetlerini üst düzeyde bir kaliteye odaklı olarak sürdürmektedir. Bayi olarak sürdürdüğümüz faaliyetlerin ana hedefi müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır. Müşteri memnuniyetini sağlamak için piyasa koşullarını en ideal şekilde sağlamak ise hedeflerimize ulaşmak için izlediğimiz birincil yol durumundadır.

Pazar koşullarına uygun fiyat politikalarımız, daima son teknolojik ürünlerle müşterilerimize ulaşma çabamız ve sektörde her zaman tercih edilen firma olma idealimiz firmamızı sektörde daima vazgeçilmez kılmaktadır. Bu vazgeçilmezlik sayesinde müşteri portföyümüz her geçen gün artmakta ve çeşitlenmektedir.

 

Çet-san Plastik Bayi Faaliyet Alanlarımız

Bayi ve ana bayi olarak plastik sanayi sektöründe sürdüğümüz faaliyetlerimiz çok çeşitlidir. Özellikle elektrik sistem ve aksamlarıyla ilgili olarak piyasada ihtiyaç duyulan birçok ürünün işletmelerimizde satışı yapılabilmektedir. Çet-san Plastik grupları markamız altında satışı yapılan farklı ürünlerden oluşmaktadır. Satışını yaptığımız ürünlerin hepsi kendi alanında en iyi olarak tabir edilen ürünlerdir.

Çet-san Plastik bayi şemsiyesi altında satılan bu farklı ancak elektrik sektörüne ait ürünler; dayanıklılık, uzun ömürlülük, piyasa fiyat duyarlılığı gibi konularda rakiplerine kıyasla daima daha çok tercih edilen ürünler olabilmektedir.

Çet-san Plastik ana bayi olarak sürdürdüğümüz çalışmalarımız tamamıyla sektör odaklıdır. Elektrik sistem ve aksamı üzerine yoğunlaştırılmış pazarlama çalışmalarımız satışını yaptığımız markalarla bütünleşmiştir. Sektörün ihtiyacı olan kaliteli donanımları eksiksiz ve kusursuz bir hizmet anlayışı ile temin eden firmamız sahip olduğu üstün hizmet anlayışını sürekli arttırarak devam ettirmektedir.

 

Ürünlerimiz

Gelişen ve değişen teknoloji tüm sektörlerde olduğu gibi elektrik sektöründe de kendini yüksek seviyede göstermektedir. Sektörlerin farklılaşan ve sürekli geliştirilen ürünleri elektrik sektörünün plastik aksam ve donanımlı ürünleri için de geçerlidir. Hemen hemen bütün sektörlerin yan parça olarak kullanmak zorunda oldukları plastik donanımlı elektrik aksamları teknolojinin olmazsa olmazı, kalbi niteliğindeki ürünlerdir.

Çet-san Plastik bünyesinde kesintisiz olarak satışı yapılan ürünler yukarıda bahsettiğimiz olmazsa olmaz konuma sahip ürünlerdendir. Aydınlatma malzemeleri, LED panelleri, kaçak akım rölesi vs. gibi ürünler bu konuma sahip başlıca ürünlerdendir. Çet-san Plastik bayi olarak sattığımız diğer bazı ürünler ise şunlardır: Sıva altı ve sıva üstü prizler, yapışkan bantlı kablo kanalları, etanj armatürler, dekoratif ve lamine kaplı kanal kabloları.

 

Çet-san Plastik Bayi Hizmet Sunucusu Çalışanlarımız

Çet-san Plastik ana bayi sektörün ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik ürün yelpazesinin yanı sıra bu ürünleri müşterilerimiz ile buluşturmayı en iyi şekilde gerçekleştirecek personeli de bünyesinde bulundurmaktadır. Müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde tespit edebilen alanında gelişmiş ve tecrübeli, meslek bilgisine sahip, sektörde kullanılan ürünlerden ve niteliklerinden haberdar çalışanlarımız, firmamızla iletişime geçen müşterilerimizin taleplerini en kısa sürede ve en doğru şekilde karşılamak için yüksek bir performansla çalışmaktadırlar.

Firmamızın telefonları daima ulaşılabilir durumdadır. Yüz yüze veya telefonla yapılan tüm talepleriniz çalışanlarımız tarafından sistemlerimize kaydedilmekte, herhangi bir ihmal ve gecikmeye sebebiyet verilmeksizin siparişleriniz gerçekleştirilmektedir. Şehir içi ve şehir dışı siparişlerin karşılanması konusunda geliştirdiğimiz sistemler sayesinde herhangi bir olumsuzluğa fırsat verilmeden kendi araçlarımızla ürün teslimatlarını gerçekleştirmekteyiz.

Tüm bu çalışmaları başarılı bir şekilde gerçekleştiren firma çalışanlarımız bayilerimizde ve ana bayimizde bulunan ürünlerin perakende satışını da aynı gayret ve başarı ile gerçekleştirebilmektedirler.

 

Biz Neredeyiz?

Firmamız ana bayi olarak İkitelli ilçesinde faaliyet göstermektedir. Karaköy’de bayimiz, Başakşehir’de ise lojistik depomuz bulunmaktadır. Ana bayi, bayi ve depo olarak faaliyet gösteren işyerlerimizin hizmetteki rolünü ve tedarik süreçlerindeki görev dağılımlarını daha iyi öğrenebilmek için web sayfamızı inceleyebilir, telefonlarımızdan bizleri arayarak bilgi alabilir, işyerlerimize gelerek yüz yüze iletişim kurabilirsiniz.

Değerli çözüm ortaklarımızdan olan ÇETSAN PLASTİK öncelikle kaliteyi hedef alarak, performans ve güvenlik standartlarına uygun olarak müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan ve hizmetinden ödün vermeden iç ve dış piyasada “Önce Kalite” ilkesiyle lider olma yolunda ilerleyen müşterilerimizin kendi işlerinde başarılı olmalarına yardımcı olabilmek adına uluslararası kalite standartlarına uygun ürünler üretmek ve hizmet vermektedir.