Uygun Fiyat Kaliteli Ürün
Toptan ve Perakende Elektrik Malzemeleri

Tüm projeleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilediğiniz ürünü online mağazamızdan satın alabilirsiniz.

Ürün Katalogları

- steinel

Steinel Marka Ürünler Ve Satış Noktaları

Çoğunlukla yapı marketleri aracılığı ile müşteriye sunulan hırdavat malzemeleri, incelenirken yada satın alınırken kalitesi kontrol edilir. Hırdavat malzemelerinde kalite kontrolü oldukça önemlidir. İşlevselliğini yitirmiş hırdavat, sağlam olmayan yada verim sağlanamayan hırdavat malzemeleri kalitesi düşük olarak bilinir. Kalitesi düşük olan hırdavat malzemeleri düşük fiyatlarda seyreder. Ancak bazı hırdavat malzemeleri ise kaliteye rağmen uygun fiyatlarda olabilir. Bunların kalitesi ise satın alınmadan önce test edilerek kolaylıkla anlaşılabilir.

Hırdavat Malzemesi Satış Kanalları

Hırdavat malzemelerinin üretimi çoğunlukla yabancı piyasada olduğundan, yerli piyasada satış işlemleri perakende satış olarak bayiliklere ulaşmaktadır. Bayilik dışında ise satış noktaları ile hırdavat malzemesi temin edilebilir. Bayiliklere ulaşan hırdavat malzemeleri ise marka marka kategorilendirilme ile müşteri hizmetine sunulur. Bu satış kanallarının temsilcisi olarak ise ana bayilikler ve şirket kolektifleri bulunur. Gerek yerli gerekse de yabancı piyasada distribütör olan şirketler ise Steinel markası ile pazarda bulunan iş ortaklarıyla bulunur. Satış kanalları da tedarikçisi distribütör şirketler olmak üzere bayilik ve satış noktalarına ulaşır.

Steinel Sensör Çeşitleri Nelerdir? Fiyatları Nedir?

Steinel marka sensör çeşitleri kullanım alanlarına göre farklı farklı kategorilere alınır. Bu çeşitler;

Tavan Tipi Sensörlerde: IR varlık sensörü ve çift kontak varlık sensörü olmaktadır.

Duvar Tipi Sensörlerde: Duvar sensörü ve duvar tipi hareket sensörü olarak çeşitlendirilir.

Ve hareket sensörleri de çeşitliliğine göre kendi kategorisinde bulunan siteniel marka sensör teknolojisi ürünüdür. Bu ürünlerin fiyatları ise Steinel ana bayi ve Steinel bayi gibi satış noktalarında çeşitliliğine ve kalitesine göre belirlene fiyatlarda satılır.

En Kaliteli Steinel Marka Sensör Teknolojisinin Distribütörü

 

Dünya markası ürünlerin yerli piyasada dağıtıcılığını yapmak distribütörlük olarak adlandırılır. Yani dağıtıcı şirket olma statüsü o şirkete distribütör olma fırsatını sunacaktır. Türkiye genelinde distribütör şirketlerin steinel marka ürünlerinde stok ve tedarik sorunsuz gerçekleşir. Türkiye distribütörü olan kaliteli şirketlerle çalışan Somelpa ise steinel marka sensör teknolojisi ürünlerini ise müşterisine satış kanalı olarak sunmaktadır. Gerek az sayıda gerekse de perakende satışını gerçekleştiren firmalar üzerinden steinel markasına ulaşmak mümkündür.

Hava Tabancaları Nasıl Kullanılır? Kullanım Alanları?

Kullanımı basit sıcak hava tabancaları bulunduğu gibi profesyonel kullanım için uygun tabancaları da bulunur. Profesyonel ürünlerin ise ekipmanları ile kullanılması gerekir. Kullanımı basit hava tabancası için kolay erişilebilen yerlerde boya sıyırma ve sökme gibi işlemlerde kullanılır. Profesyonel ve güçlü sıcak hava tabancaları ise daha zor ulaşılabilen yerlerde ki sökme ve yumuşatma işlemlerinde kullanılır. Ayrıca bazı lehim işlemlerinde de kullanılır bu tabancalar. Silikon ve mastik atıkların sökülmesi ve plastiklere küçük şekillendirmeler verilirken kullanılır.

Steinel Marka Kaliteli Sıcak Hava Tabancaları

Steinel marka hava tabancaları, diğer markalardan farklı olarak uygun fiyatta uygun kaliteli ile müşteriye sunulur. Kaliteli olmasının yanı sıra verilen güvence garantisi ile herhangi bir sorunda tamir imkanı sunar. Steinel marka sıcak hava tabancaları ise watt gücüne göre kullanım alanları değişiklik gösterir. Sıcak hava tabancaları kaliteli olduğunu da uzun süreli kullanımlarda ya da ilk testlerde anlaşılabilir.

Steinel Bayileri Nerelerde Hizmet Verir?

Kaliteli ve uygun fiyatlı olan steinel marka enerji ürünlerini, markanın bulunduğu Steinel ana bayi ve Steinel bayi satış noktalarında bulunur. Bayi dışında satış noktaları da oldukça fazladır. Markanın satış noktaları dışında birçok satış kanalları bulunur. Ancak steinel marka her ürüne ise bu satış noktaları üzerinden erişilebilir. Steinel, enerji tasarrufu sağlayan ürünlerini de pazardaki satıcısı somelpa firmasında uygun fiyatlı bulabilmek mümkündür.

Steinel merkezi Almanya’da olan sektörde 50 yıllık birikim ve deneyimiyle Alman Kalite güvencesini birleştiren küresel çözüm ortaklarımızdan biridir. Enerji tasarrufu sağlayan ürünler deyince ilk akla gelen markalardan biri olan Steinel, ülkemiz enerji tasarrufuna büyük katkı sağlamakta ve bu nedenle yoğun talep görmektedir.

Steinel enerji tasarrufu sağlayan kullanıcı dostu ürünlerini farklı alternatif ve modellerle sunarken ayrıca estetiği de gözardı etmeyen zarif ve şık tasarımlarıyla fark yaratmaktadır

SOMELPA Elektrik bir kalite politikası olarak Çevre Yönetim Programına sahip çözüm ortaklarıyla çalışmaktadır.