Radsan

radsan-somelpa

Radsan Bayi  İle Profesyonel Üretim 

 

İlk zamanlarda devlet bünyesine bağlı elektrik sanayi, devrim niteliğinde gelişime öncü olan anonim şirketlerini yaratmıştır. Elektrik, gündelik hayatın ayrılamaz parçası kabul görülür. Bu durum elektrikte ihtiyaçların sınırsız çizgide olduğunu gösterir. Gerek duyulan elektrik teknolojisi büyük şirketlerce üretilir. Anonim şirketleri bu gerekliliği müşteriye aktarabilmek adına bayilikleri ile hizmet vermektedir. Elektrik sektörü aydınlatma ürünlerinin yanı sıra pek çok elektrik teknolojisini de üreterek satmaktadır. Gerek güneş panelleri gerekse de yıldırımdan koruma sistemi gibi projeler üretilip uygulanmaktadır.

 

Radsan Aydınlatma Ürünlerinin Bayilikde Satışı

 

Şirket bünyesindeki bayiliklerin ev, araba, ofis, iç ve dış mekan olarak nitelendirilebilecek her yer için aydınlatma elektrik sistemleri bulunur. Bu sistem ürünleri ampul, led, panel ışıklandırma gibi çeşitleriyle şirket ambarında ve bayilikde bulunur. Şirket ambarında bulunan bu ürünlerin satışı bayilik dışı direkt olarak da gerçekleşir. Aydınlatma ürünleri dışında enerji kabloları ve akım kabloları da en çok talep edilen ürünlerdir. Bu ürünleri ise radsan bayi ve radsan ana bayi ile temin edebilirsiniz.

 

Kaliteli Led Aydınlatma Sistemleri

 

Şirket ve şirket bünyesindeki bayiliklerde led sistemleri bol seçenekler ile bulunur. Led aydınlatma ürünü ihtiyacınıza yarayan birçok şekilde karşınıza çıkabilir. Normal ampülün açısı x kadar alana yayılabiliyorsa Led Ampulde bu açı daha farklı olur. Led Ray Spot ve PAR30 Led ise açısı dar led ampüllerdir. Ne kadar açısı dar olsa da kuvvetli aydınlatır. Açısı normal ampüle benzer led sistemleri için ise Led Bant Armatür veya Led Spot tercih edilir. Dükkan ve minare ışıklandırmaları içinse Led Wallwasher yada Led Projektör kullanılır. Led Projektör daha çok alana etki eder. Tavsiye ürünlerdendir.

 

Profesyonel Devre Elemanı Kablo Seçenekleri

 

Bilindiği üzere elektriği oluşturan her devrede devre elemanı olarak kablo kullanılır. Aydınlatma için en gerekli devre elemanıdır. Bu devre elemanları birçok şekilde işlevini yürütürler. Bu kablolar;

 

Sinyal Kablosu; Enerji taşımazlar. Sadece işaret bırakırlar.

 

N- Kablolar; N- kablo çeşitleri çok fazla bulunur. Her birinin kendi özgü işlevi bulunur ve kablo yapısı birbirinden farklıdır.

 

Enerji Kablosu; Taşınacak enerji bu kablo ile gerçekleşir.

 

Radsan bayi en kaliteli kabloları üreten ve satan markadır.

 

Kaliteli ve Uygun Aydınlatma Sistemleri

 

Radsan ana bayi ve diğer bayilerde satışı gerçekleşen aydınlatma sistemleri en kaliteli led ve ışıklandırma sistemleri ise;

 

İç mekan aydınlatma armatürleri; Ofis armatürleri, spot armatürler, led şeritler, masa lambaları ve sarkıt armatürler genel armatürlerdir. Yönlendirme armatürleri ve mimari armatürler ise çok tercih edilmeyen sade armatürlerdir.

 

Dış mekan için aydınlatma armatürleri; Sokak armatürleri, Neon LED sistemi, Projektörler ve Wallwasher dış mekan aydınlatma armatürleri olmaktadır.

 

Hangi İç Mekan Armatürleri Daha Etkilidir?

 

İç mekan aydınlatma armatürlerinde müşterilen tarafından en sık sorulan sorudur. Ofis için kullanılacak armatürler dar açılı olması etkili olacaktır. Ofisin tamamını kuvvetli ışık ile sarmalar. Aynı masa lambaları için de dar açılı ve kuvvetli lamba kullanmak daha mantıklı olacaktır. Masa lambası yerine Wallwasher yada Led Bant Armatür kullanmak mantıksız olacaktır. Biri dar açılı ve kuvvetli iken diğeri daha geniş açıya ışık yayar.

 

Dış Mekan Aydınlatma Armatürleri Hangisi Daha Geniş Açılıdır?

 

Özellikle dükkan sahipleri için Projektör yada Neon LED sistemi mantıklı seçenek olacaktır. Wallwasher gibi ışıklandırmalar genelde minare benzeri çok katlı binalar için tercih edilir. Ancak yinede kullananlar vardır. Ayriyeten havuz için gerekli ışıklandırmalar ise seçenekleri çok fazla olmadığından kolay değerlendirmeye alınabilir.

 

 

Değerli çözüm ortaklarımızdan olan Radsan sektörümüzde bakır,paratoner,yıldırım sistemleri,topraklama sistemleri gibi geniş ürün yelpazesine sahip profesyonel ve tecrübeli personeli ile hizmet vermektedir.