Uygun Fiyat Kaliteli Ürün
Toptan ve Perakende Elektrik Malzemeleri

Tüm projeleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilediğiniz ürünü online mağazamızdan satın alabilirsiniz.

Mutlusan Elektrik

Hızlı Teslimat, güvenilir ürünler, üstün kalite, çözüme odaklanmış ekip – hepsinin tek adresi Mutlusan Elektrik... Mutlusan’ın ne gibi ürünleri var ve bu ürünlerinin fiyat listesi nedir? soruları ile ilgili tüm bilgileri aşağıda bulabilirsiniz. Somelpa Elektrik Malzemeleri Paz. San. Tic. Ltd. Şti. 2010 senesinde kurulmuştur ve amacı kurum ve kuruluşların elektrik ihtiyacını en uygun ve en güvenilir şekilde karşılamaktır. Somelpa Elektrik Malzemeleri Paz.San.Tic.Ltd.Şti., 1983 yılında kurulan ve teknoloji alanındaki tüm değişimleri takip eden ürün çeşitliliğini her yıl daha fazla arttıran, aynı zamanda güvenilir geçmişi olan Mutlusan’ın kaliteli ürünlerinin pazarlamacısı olarak topluma hizmet vermektedir.

Mutlusan Nedir, Ne Yapıyor?

Mutlusan’ın yurtiçi ve yurt dışında olmak üzere bir çok şubesi mevcuttur ve anahtar, tesisat, kablo kanalı ve aksesuarları, aydınlatma, otomasyon ve priz gibi kendi ürünlerini müşteri ve firmaların ihtiyaçları doğrultusunda en iyi şekilde hazırlamaktadır. Mutlusan, ürettiği elektrik malzemeleri vasıtasıyla elektrik sektöründe müthiş çözümler sunar ve kendine ait de bir çok ürün grubu mevcuttur. Mutlusan’ın çeşitli ürünleri arasında müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilenleri spiraller, kroşeler, kablo kanalları, buatlar, kombinasyon kutuları, borular, dirsekler muflar, klemensler, dübeller vidalar, ups ve enerji prizleri, duy, soket ve fiş çeşitleri gibi ürünlerdir.  Bu ürünlerin satışlarını ise bayilik aracılığı ile hayata geçirmektedir. Mutlusan ürünlerinin bayiliğini yapmaktan Somelpa elektrik sorumludur.

Mutlusan Elektrik Ürünleri

37 yıldır sektörde var olan ve uzmanlık kazanan Mutlusan, elektrik ve endüstriyel aralığında Türkiye’de en güzel, en güvenli, en kusursuz ve en kaliteli hizmeti veren firmalardan biridir. Mutlusan, kablo kanal aksesuarları, otomasyon grubu, tesisat grubu, aydınlatma grubu gibi alan malzemelerinin üretiminde öncülük yapmaktadır. Mutlusan elektrik firması elektrik ve endüstriyel alanda, ancak farklı kanallarda hizmet verir ve sunduğu kalite ve güven ile sektörün önce firmalarından olmayı başarmıştır. Mutlusan Ürünlerinin Özellikleri Mutlusan ürünlerinin güvenli, kusursuz ve kaliteli olmasından bahsettik. Ancak Mutlusan ürünleri aynı zamanda da hem hafif, hem de dayanıklılar. Bunun yanı sıra Mutlusan, zengin renk skalasında, çok çeşitli desenlerde ve farklı kategorilerde ürün ve parçalar sunmaktadır ki, bunlar da müşteriler tarafından beğeni kazanarak Mutlusan’ın tercih nedenlerinden bir diğeri haline geliyor.

Bunlar dışında Mutlusan müşteriye ne vadediyor?

 1. Yaşadığınız veya işlettiğiniz yere uygun, istediğiniz ölçülerde, dilediğiniz renk ve desenlerde tasarlanacak yere uygun ayarlanabilir ürünlerin üretimi
 2. Uygulanacak alana göre kablo kanallarının hazırlanması
 3. Tüm çeşitlerde ürün aksesuarları
 4. İşinin uzmanı işçilerinin üretimi sonucunda var olan kalıpçılık eserleri
 5. Evizin veya çalışma alanınızdaki tadilat zamanı kolaylık sağlayabilecek olan ürünler
 6. Yerleştirilmesi ve uydurulması zamanı dökme veya kırma gerektirmeyecek ürünler
 7. Duvar içine uygulanması gereken ürünlerde birkaç tane kablonun yerleşebilmesi için uygun genişliklerde hazırlanması
 8. Priz ve anahtar ürünleri gibi ürünlerin kolay ve uygun şekilde sabitlenebilmesi
 9. Çift taraflı yapışkan bant kullanımına uygun olan ürünlerin üretilmesi
 10. Birçok sektörde, özellikle de inşaat sektöründe en çok tercih edilen güvenlik ürünlerinin hazırlanması

Mutlusan Kablo Kanalı nedir, ne iş yapar, neye yarar?

Yapıların haberleşme için kullanılan veya enerji dağıtımı yapan belirli alanları vardır ki, burada da izole elektrik kablolarının taşınması, sabitlenmesi ve desteklenmesi oldukça güvenli bir şekilde olmalıdır. Mutlusan kablo kanalları bu özellikleri sağlar ve birbiri ile uyumlu olan sistemlerden oluşur.

Mutlusan anahtar priz grubu nedir, ne iş yapar, neye yarar?

Mutlusan priz ürünleri Mutlusan'ın çeşitli ürün kategorisine dahil olan ürünlerden biridir. Bütün ihtiyaçlara uygun olacak şekilde tasarlanır ve cihazların çalışabilmesi için önemli olan elektrik enerjisini aktarmayı sağlayan bu prizler ofis, ev, yaşam alanı, binalar, apartmanlar gibi birçok yerde özel amaçlı kullanılabilir. Mutlusan prizlernin bir diğer özelliği de kolaylık sağlıyor olmasıdır. Bunun yanı sıra dekoratif farklılıklar sunulduğu için göze hitap eder. Bu prizlerin çok sayıda çıkışının olması avantaj sağlar ki, bu da daha fazla tercih edilme nedenlerinden bir tanesidir. Ürün özellikleri nedeni ile sıva altı, sıva üstü, nemli alan ve topraklı, topraksız, ups gibi sınıflara ayrılmaktadır. İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz diğer önemli bilgiler:

 1. Şehir içi ve şehir dışı olmak üzere teslimatlarımız vardır. Şehir dışı teslimatlar ambar vasıtasıyla, şehir içi teslimat ise her gün yola çıkan teslimat araçları ile yapılmaktadır.
 2. Tüm bu ürünlerimizi firmamızdan temin edebilirsiniz. Ürünlerimi perakende olarak satın almak için İkitelli Merkez mağazamız ve İstanbul Karaköy Şubemize uğraya bilirsiniz.
 3. Mutlusan ürünleri, TSE, TSEK, ISO 9001- 2008 standartlarına sahiptir ve onların belgeleri ile desteklenmektedir. Aynı zamanda Rusya ve Ukrayna destekli yanmazlık ve kalite belgeleri de mevcuttur.
 4. Ürünlerimizde hammadde kullanımı: Kablo, kanal ve elektrik ürünlerinin imalatında kaliteli PVC ve diğer katkı maddeleri kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra ürünlerimiz çok yüksek kalitede hazırlandığı için asit, deterjan, sürüngen ve diğer kimyasal bileşenlerden etkilenmez
 5. Mutlusan ürünlerinin bayiliğini yapan Somelpa Elektrik hakkında kısa bilgi:

Somelpa Elektrik ISO 9001 sistem kalite standardına ve ISO 14001 çevre standartlarına sahip olan EAE Elektrik’in bayisidir ve çok geniş stok ağı bulunmaktadır. Müşterilerinin iletişim isteklerine en hızlı şekilde ve kısa sürede geri dönüş yapan Somelpa Elektrik talep bulunduğu ve gerekli görüldüğü halinde, elektrostatik boyalı ürünler de tedarik etme kapasitesine sahiptir.

Mutlusan Fiyat Listesi

Ürünler ile ilgili fiyat bilgisi ve teklif almak için info@somelpa.com.tr mail adresi ile iletişime geçebilirsiniz. Bunun yanı sıra dilerseniz 0212 252 22 92 numaralı telefon numaramızı kullanarak satış temsilcilerimiz ile de görüşebilirsiniz.