Uygun Fiyat Kaliteli Ürün
Toptan ve Perakende Elektrik Malzemeleri

Tüm projeleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilediğiniz ürünü online mağazamızdan satın alabilirsiniz.

Viko Thea Bayi

Thea serisi anahtar modelleri kullanıldığı mekanlara tasarım ve konfor bakımından zenginlik sağlayarak kullanıcılara memnuniyet sağlamaktadır. Thea serisinde bulunan Blu, Ultima, Sistema ve Optima alt grupları ile geleneksel çizgilere yeni dokunuşlar eklenmesiyle oluşan yeni modellerle her alanda kullanılabilir bir görünüş sağlanmıştır.

Mavi LED teknoloji özelliği kullanılarak tasarlanmış olan Thea Blu anahtarlar, kullanıcılara hitap eden elektromekanik bir seri ortaya çıkmıştır. Thea Blu, mavi LED ışığı, tasarımı, zarafeti ve geniş ürün çeşitleriyle daha modern bir yaşam şekli sunarak beklentileri karşılıyor.

LED aydınlatma özelliği sayesinde kullanıldığı mekanlara ekstra bir dokunuş katmaktadır. Mavi renkli, iç mimariye farklı bir hava katacak, aynı zamanda düşük enerji tüketimi sağlayan LED’lere sahip Thea Blu serisi zengin çözümler sunmaktadır.

Thea Blu serisinin içerisinde Anahtar, Komütatör, Veavien, Light Anahtarı, Permütatör, İki Kutuplu Anahtar, Komütatör Veavien, Dual Anahtar, Impulse Komütatör, Jaluzi Kumanda Anahtarı, İpli Acil Uyarı Butonu, Kapı Otomatiği Anahtarı, Zil Anahtarı, Etiketli Zil Anahtarı, DND/MUR Komütatörü ürünlerinden oluşmaktadır.

Viko Thea Blu serisi ürünlerinin içerisinde birçok görsel şekil sunmuştur. Bunlar;

 • Inox, çerçevelere sunduğu seçenekle dekorasyonlara zenginlik katmaktadır.
 • Inox Matt, Inox çerçevelere mat görünüm sunmaktadır.
 • Chrome, mavi LED teknolojisiyle göze hitap etmektedir.
 • Chrome Matt, mavi LED’li teknolojiye mat görünümlü bir çerçeve eklenmesiyle kullanıcılara sunulmaktadır.
 • Una, kullanıldığı ortama daha ağır bir görüntü katmaktadır.
 • Antique, mavi ışığa özel bir doku katarak farklı bir bakış açısı katmaktadır.
 • Gold, ışıltılı bir görüntü katmaktadır.

Çabuk bağlantı klemensleri sayesinde Thea Blu, müşterilerine montaj sırasında zamandan tasarruf sunmaktadır.  1mm genişliğinde özel kaplama konulması dayanıklı bir yapı iskeleti olmasını sağlamıştır. Çerçeve yapısında, özel bir alaşım olan Zamak kullanılmıştır. Bu özel alaşım sayesinde mat, parlak, natürel kaplama şeklinde üretimi yapılabilmektedir.

Kullanılmış olan aydınlatma türüne göre ayarlanabilme imkanı sunan Thea Blu anahtar serilerinde, aydınlatma şekline göre mavi LED’in çalışmasını düzenleyen bir anahtar konumlandırılmıştır. Akkor flamanlı ya da halojen aydınlatma tiplerinin kullanıldığı durumlarda, ‘anahtar’ kısmı ‘lamba’ sembolünün bulunduğu konuma getirilmelidir. Bu konumdayken anahtar kapalı konumdayken yanlarında LED’ler yanar modda, açıkken ise sönecektir. Halojen aydınlatmalarda ise, ‘anahtar’ ‘floresan’ sembolüne getirilmelidir.

Thea Blu Hareket sensörü, daha konforlu ve daha tasarruflu aydınlatma olanağına sahip olan ürünü kataloglarına dahil etmişlerdir. 160 derece ayarlanabilen algılama açısıyla yaşam alanlarına aydınlatma konforu ve verimli enerji kullanımı sağlamaktadır. Yaşam alanları, ofisler, geniş iç mekanlar, toplantı salonları vb. alanlar için kullanıma uygun olarak gösterilmektedir.

Thea Blu Hareket Sensörünün özellikleri;

 • Bütünleşik ışık sensörü sayesinde kullanıldığı ortamın ışık durumuna bağlı olarak çalışma sağlama,
 • Algılama açısı ayar kapağı 0-160 derece arası algılama yapma,
 • Konum anahtarı bulunması sayesinde “sürekli kapalı”, “sürekli açık” ya da “otomatik” seçenekleri arasında kolay geçiş yapma imkanı,
 • Hareket algılama işlemi sona erdikten sonra aydınlatma sistemlerini, minimum 10 saniye, maksimum 10 dakika açık kalacak düzeyde ayarlama imkanı sunmaktadır.

Thea blu fiyat listesi için veya Panasonic Thea Blu fiyat listesi için iletişime geçebilirsiniz.

 

Ürünleri Hakkında

 

Panasonic altyapısı ile hizmet veren thea birçok üründe kendi imzasını atmış bir markadır. Markanın ürünleri arasında Thea Blu adı altında, anahtarkomütatörveavienlight anahtarpermütatöriki kutuplu anahtarkomütatör veaviendual anahtarimpulse komütatörjaluzi kumanda anahtarıipli acil uyarı butonukapı otomatiği anahtarızil anahtarlarıetiketli zil anahtarları ve dnd/mur komütatörü üretimi ve satışı gerçekleştirmektedir.

Thea Ultima, THA Sistema ve Thea optima katagorisi içerisinde bulunan anahtar çerçevelerinde gümüşanahtar çerçeve, bronze anahtar çerçeve, siyah anahtar çerçeve, venge anahtar çerçeve, bambu anahtar çerçeve, ceviz anahtar çerçeve, beyaz anahtar çerçeve, açık yeşil anahtar çerçeve, bordo anahtar çerçeve, siyah anahtar çerçeve, Chrome anahtar çerçeve, inox anahtar çerçevegold anahtar çerçeve, una anahtar çerçeve renkte seçenekler mevcuttur