Uygun Fiyat Kaliteli Ürün
Toptan ve Perakende Elektrik Malzemeleri

Tüm projeleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilediğiniz ürünü online mağazamızdan satın alabilirsiniz.

Sylvania Aydınlatma Bayi

Feilo Sylvania, 2016 yılında, Çin’in en güçlü aydınlatma ürünleri üreticisi Shanghai Feilo Acoustics Co., Ltd’nin aydınlatma ürünleri alanında 100 yılı aşkın bir deneyime sahip Sylvania’yı satın alması ile kurulmuştur. Şirket, profesyonel ve mimari aydınlatma çözümleri alanında liderliği üstlenmektedir. Aydınlatma alanında köklü bir geçmiş üzerine kurulu olan Feilo Sylvania, uluslararası çapta öncü ürün ve sistemler sunmaktadır ve en iyi ürün, hizmet ve danışmanlığı sunma misyonuyla çalışmalarını yürütmektedir. Şirket bünyesinde üç farklı iş birimini temsil eden Concord, Lumiance ve Sylvania; dünya çapında yüksek kalite ve enerji verimliliği sunan ürünleriyle aydınlatma ihtiyaçlarına özel çözümler yaratmaktadır.

Aydınlatma armatürleri ve lamba çözümleri üretmektedir. Ar-Ge çalışmaları, uzman ekibi ve sektördeki tecrübesi ile sylvania kuruluşundan bu güne, her yıl sektöre öncülük eden müşterilerin beklentilerinin ötesinde yenilikçi ürünler piyasaya sürmektedir Sylvania, tasarımsal mimari aydınlatma alanında üstün kalitesi ve güvenilirliği ile tüm dünyada  tanınmaktadır. Dış mekan ve endüstriyel LED aydınlatmaya odaklanmıştırlar. Teknolojik yenilikleri takip ederek, müşterilerimize her zaman en güvenli, çevre dostu, enerji tasarruflu, yüksek kaliteli ürünler ve en iyi hizmetleri sunmayı hedeflemektedir.

Çözümleri, hastaneler, ofisler, resmi binalar, bankalar, alışveriş merkezleri vb. binalarda kullanılmaktadır. Sylvania led ampul ürünlerinin verimliliğini, rekabet gücünü ve kalitesini her geçen gün artırarak devam etmektedir. Ar-Ge alanında yaptıkları çalışmalarla aydınlatma, endüstriyel aydınlatma ve konut aydınlatmasında geniş yelpazeli ürün çeşitliliği bulunmaktadır.

Macaristan merkezli Sylvania, dünyanın her yerine tedarik ve diğer Avrupa ülkelerine ihracat yapmaktadırlar. Aydınlatma ürünlerini geliştirilmesi ve üretiminde uzmanlaşmış öncü bir şirkettir.

Aydınlatma çözümler, ürünlerinin geliştirilmesi ve üretimi için lider bir şirkettir. Güvenlik, konfor ve enerji kaynaklarının verimli kullanımını sağlamaktadır.

Mimari aydınlatma, Etkinlik aydınlatması, iç ve peyzaj aydınlatması ürünler üretme konusunda çok yönlü uzmanlıklara sahiptir. Müşteri memnuniyeti, satış öncesi- sonrası müşteri ve kalite odaklı hizmet vermeye odaklanmıştır. Müşteri ihtiyaçlarını zamanında karşılamak ve müşteri odaklı çözümler konusundaki hassasiyeti sektördeki farkını ortaya koymaktadır.

Sylvania Ürünleri 

Led, armatür ve aydınlatma çözümlerinde dünyanın en büyük  ürün ve çözüm sağlayıcılarından biridir. Sylvania, mimari aydınlatma çözümleri alanında geniş yelpazeli ürünlerini piyasaya sürmektedir, dünya çapında elektrik endüstrisine hizmet vermektedir.

İÇ MEKAN AYDINLATMASI/ SYLVANİA START RANGE, enerji tasarrufl, yüksek performanslı yenilikçi evsel ve endüstriyel aydınlatma teknolojisine sahip ürünlerdir.

DIŞ MEKAN AYDINLATMASI: hem genel aydınlatma hem ticari alan aydınlatmasında en iyi fiyat ve yüksek kalitelide ürünleri üretmektedir.

AYDINLATMA KONTROLLERİ: geleneksel aydınlatma kontrolleri zamanla evrilerek, Otomatik Aydınlatma kontrolleri (veya Akıllı Aydınlatma), endüstriyel kurulumda ve evlerde farklı avantajlara sahiptir. İşlevsel bir dizayn için Sylvania çözümler sunmaktadır.

Ürünler ve çözümler hakkında daha fazlasını görebileceğiniz web sitesini ziyaret ederek tüm ayrıntı öğrenebilirsiniz.  Enerji çözümleri kalite, tasarım ve performans için büyük başarılara imza atmışlardır, müşteri odaklı hizmetlerle zamanında teslimat, Sylvania, ürünlerinin dünyanın her yerinden tercih edilmektedir.

Elektrik malzemeleri sektörünün çoğunluğuna hitap eden geniş bir ürün yelpazesi mevcuttur. Çözümleri, Hastane, lojistik, endüstriyel, müzeler, galeriler, ofis, eğitim, konut ve parakende sektörlerdeki müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik rekabet hakimiyeti sağlamaktadır. Dijital Çözümler ve Hizmetler, dijital odaklı danışmanlık hizmetlerini, bünyesinde bulundurmaktadır.

Akıllı Aydınlatma, mobil cihazlar kullanılarak internet bağlantısı olan her yerden uzaktan otomatik olarak kontrol edilebildiği bir aydınlatmadır.  Akıllı aydınlatma iki türe ayrılır: akıllı ampuller ve akıllı anahtarlar. Akıllı ışık anahtarları, eski anahtarlarınızı uzaktan kontrol edilebilenlerle değiştirir.

Akıllı aydınlatma, enerji tasarrufu sağlamanın yanı sıra kolaylık ve güvenlik sağlayan bir aydınlatma sistemidir.  Akıllı ürünler ve hizmetler yüksek verimli armatürleri ve otomatik kontrol edilebilir ve temel aydınlatma dahildir.

Sylvania, akıllı aydınlatma sistemleri, enerji tasarrufu sağlar, çevre dostudur, kullanışlı olma özelliklerinden dolayı tercih edilmektedir. Sylvania Türkiye Distribütörü olan firmamız tüm ürünlerini kişilere ulaştırmaktadır.