Uygun Fiyat Kaliteli Ürün
Toptan ve Perakende Elektrik Malzemeleri

Tüm projeleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilediğiniz ürünü online mağazamızdan satın alabilirsiniz.

Sigma Elektrik Bayi

1993 yılında otomatik sigorta üretimi faaliyetleri ile sektöre giriş yapan SİGMA ELEKTRİK 2009 yılından beri ÜNLÜ GRUP bünyesinde İstanbul - Sancaktepe’deki modern fabrikasında 200’ü aşkın uzman kadrosu ile üretim tesisinde faaliyetlerini gerçekleştirmeye devam etmektedir.

SİGMA ELEKTRİK yerli üretimi ile hem Türkiye’ye hem de Dünya pazarlarına hizmet vermektedir. SİGMA ELEKTRİK uzman kadrosunun vermiş olduğu güç ile Türkiye’nin yedi bölgesindeki yaygın satış organizasyonu ve çözüm ortaklarıyla; Avrupa, Amerika, Orta Doğu, Afrika ve Asya kıtalarındaki, 82 ülkede bulunan distribütörleri ile beraber Alçak Gerilim Şalt Ürünleri sektöründe; Devre Kesicileri, Otomatik Sigortalar, Akım Transformatörleri, Güç Kontaktörleri, Kaçak Akım Koruma Şalterleri, Sigortalı Yük Ayırıcıları ve NH Sigortalar başta olmak üzere çeşitli Alçak Gerilim Koruma, Kontrol ve Ölçü Cihazlarıyla hizmet vermektedir.SİGMA ELEKTRİK başta TSE olmak üzere, ürünleri ile ilgili çeşitli kalite belgelerine sahip olup, uluslararası sertifikalardan ASTA’yı da alarak kalite belgelerini genişletmiştir. Bu belgelere ek olarak; SİGMA ELEKTRİK tüm iş süreçlerini ISO9000 kalite güvencesi altında gerçekleştirmektedir. SİGMA ELEKTRİK'in birinci önceliği kalite ve müşteri memnuniyetidir. Bundan dolayı, tüm girdi hammadde ürünleri ilk aşamadan itibaren fabrika bünyesinde bulunan ve son teknoloji test cihazlarını barındıran laboratuvarında, uluslararası standartlar göz önünde bulundurularak ilgili testlerden geçer not aldığı takdirde, üretime sevk edilmektedir. Yine aynı şekilde üretim süreçlerinin tüm safhasını oluşturulan kalite kriterleri ile proses kontrolleri takip edilmekte ve son olarak yükleme öncesi ürünlerin kalite kontrolleri yapılarak müşteriye sevk edilmektedir.

SİGMA ELEKTRİK hem Türkiye’de hem de dünya pazarlarında daha güçlü bir yapıda olması için ARGE, ÜRGE, Ürün Yönetimi, Pazarlama ve Marka Yönetimi alanlarında, müşteri odaklı faaliyetlerine devam etmektedir. Yurtiçindeki ve yurtdışındaki iş ortaklarından aldıkları destek ile marka bilinirliğini, marka imajını, marka farkındalığını, üretim kapasitesini ve ürün çeşitliliğini arttırmaktadır. SİGMA ELEKTRİK paydaşlarından aldığı bu güven, memnuniyet ve olumlu geri bildirimler ile fabrikasını sürekli büyütmekte, ürün çeşitliliğini arttırmaya devam etmektedir.

Sigma Elektrik Fiyat Listesi

Elektrik alanında sektörde lider marka olan Sigma, fiyatlarda da oldukça avantaj sağlamaktadır.  Hızlı lojistik ağı ve yerel bayilikleri ile uygun fiyatlı ürünleri müşterilere ulaştırmkatadır. Fiyat listesine ve ürünler hakkında daha fazla bilgi için iletişime geçebilirsiniz.