Uygun Fiyat Kaliteli Ürün
Toptan ve Perakende Elektrik Malzemeleri

Tüm projeleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilediğiniz ürünü online mağazamızdan satın alabilirsiniz.

Led Armatür Nedir?

Ofislerde, evlerde, binalardan ve daha birçok alanda kullanılabilen led aydınlatma ürünleri tasarruflu ve aynı zamanda şık bir aydınlatma imkanı sunmaktadır. Led armatür aydınlatma şekli uzun ömürlü olması sebebiyle son zamanlarda en çok kullanılan aydınlatma çeşididir. Sağlıklı ve çevre dostudur. Bu yüzden iç mekanda daha fazla tercih edilmektedir. Farklı ışık rengi ve ebat çeşitleriyle karşımıza çıkmaktadır.

Yüksek Tavan Led Armatürü

Yüksek tavan armatürü 6-14 m yüksekliğindeki alanların aydınlatılmasında kullanılır. Armatür ışığı daha iyi yansıtabilmesi için özel alüminyum reflektör veya lensler kullanılmaktadır. Hem zemin ve çalışma düzleminin aydınlatılması hem de düşey yüzeyleri anlatılması için tasarlanmıştır. Düşey yüzeyin aydınlatılmasında temel amaç ise depo gibi alanlarda ışığın eşit şekilde dağıtarak ürünlerini daha kolay bulunmasını sağlar.

Revos Yüksek Tavan Led Armatürü

İdeal çözümler sunan EAE Aydınlatma yeni ürünleriyle ihtiyaca uygun üretim yapmaktadır. Bunlardan biri Revos yüksek tavan armatürüdür. Eae Aydınlatma tarafından geliştirilen ve son teknoloji ile tasarlanan bu armatürler ergonomik yapısıyla tüm dikkatleri üstüne çekmeyi başarmıştır. Revos armatür minimum maliyetle maksimum aydınlatma kalitesini kullanıcıya sunmaktadır. Özellikle işletmeler açısından bakıldığında yüksek enerji tasarrufu sağlayarak kısa amortisman süresi kazandırır. Ortama ışığı eşit şekilde dağıtarak yüksek verimlilik sağlamaktadır. Busbar veya kablo tavasına kolaylıkla monte edilebilir. Performansını en üst seviyede tutarak zamana meydan okumaktadır. Armatür gücü 73W olup armatür lümeni ise 9200 LM’dir. Bu sayede daha güçlü bir yapıya sahiptir. Yüksek ışık yayma özelliği ile sanayi alanında daha fazla tercih edilmektedir. Ayrıca lümeni farklı olan çeşitleri de bulunmaktadır.

Sıva üstü Yüksek Tavan Led Armatür

Temperli kumlu cam olma özelliğine sahip kullanım şekli ise sıva üstüne yerleştirilerek monte edilmektedir. Işık kaynağı mid power led ile güçlü ışık yayma potansiyeline sahiptir. Ağırlığından bahsedecek olursak standart 5.5 kg’dir. Led Ömrü ise L70 : > 72.000 saattir. Beyaz ve sarı ışık seçenekleri mevcuttur. 73W ve 106W tüketim gücü seçeneği vardır.

Acil Kitli Yüksek Tavan Armatür

Acil kitli aydınlatma armatürleri diğer armatürleri göre enerjinin kesilmesi halinde acil aydınlatma kiti ile enerji akışı olmadan aydınlatmaya devam eder. Acil aydınlatma kitli ürünlerin acil durumlarda binaların çıkışına yönlendirecek şekilde monte edilmelidir. Revos serisinde acil kitle ürünler de bulunmaktadır. Enerji kesintisi yaşansa bile ortamdaki aydınlatmayı 3 saat boyunca kesintisiz sağlar. Armatürün ağırlığı 6,5 kg’dir. Led ömrü ise 72.000 saattir yüksek tamam parmak, sürüş. Sıva üstüne yerleştirilerek kullanılır. Endüstriyel ortam koşullarında optimum performans, verimli led teknolojisi ile yüksek enerji tasarrufu Ve 3 yıl uzun ömür garantisi sağlar. Kullanım alanları ise;

  • Yüksek tavana sahip kapalı depolar
  • Fabrika ve atölyeler
  • Spor salonları
  • Ticari yapılar
  • Servis istasyonları
  • Kapalı tamir bakım alanları için uygundur.

Ofis aydınlatma ürünlerine, yüksek tavan aydınlatma sistemleri çeşitlerine ve revos fiyat listesine iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.