Uygun Fiyat Kaliteli Ürün
Toptan ve Perakende Elektrik Malzemeleri

Tüm projeleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilediğiniz ürünü online mağazamızdan satın alabilirsiniz.

Philips Bayisi

Philips 1891 yılında kurulmuş olup, genel merkezi Hollanda’da bulunan ve 100’den fazla ülkede faaliyet gösteren, en büyük elektronik / elektrik şirketidir. Kuruldukları günden itibaren bütün faaliyetlerini ürünlerinin kendilerine ulaşmış olan müşterilerinin hayatlarını kolaylaştırma vizyonuyla işlerini yürütmeye başlamışlarıdır. Firmanın ilerlemedeki amacı önlerindeki 2030 yılına kadar dünya çapında yılda 2 milyardan fazla kişinin hayatını iyileştirmelerine yardımcı olabilecek konumda bulunmak. Müşterilerinin bir yandan hayatlarına dokunurken aynı zamandan çalışanlarının kişisel sağlık hizmetleri ulaştırarak yenilikçi ürün ve hizmet sunmaktadırlar.

Ülkemizde ağırlıklı olarak sağlık / medikal, aydınlatma dahil olmak üzere birçok sektörde faaliyet Philips Türkiye, merkezini Dudullu Organize Sanayi Bölgesinde kurmuş ve faaliyetlerine burada başlamıştır. Kuruluş amacı elektrikli aletler ve ampul üretmektir. Gelişen teknolojiler ve oluşan ihtiyaçlara göre dünyanın birçok yerinde gösterdiği faaliyetlerle daha gelişmiş ürünler üretmeye başlamıştır. Günümüzde dünyanın en büyük elektronik şirketlerinden birisi olarak tanınıyor.

Dünyada 130 yıldan uzun süredir, Türkiye’de ise 90 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Philips ürünleri aydınlatma endüstrisindeki en önemli gelişmelere liderlik etmiştir. Şu an da ise en geniş kapsamlı aydınlatma ağına sahip olan firmalar arasındadır. Yüksek standartlarla belirledikleri anlamlı ve hayatları iyileştirmeye yönelik amaçlar edinmiş ve tanınmış markalarla ortak olarak yapmış oldukları koleksiyonlarına hızlı ve kolay erişim sağlayarak başarı için en iyi ortamı oluşturmayı sağlamaktadırlar. Ortaklarıyla beraber belirlemiş oldukları hedefler ve amaçlar arasında dünyaya ve toplumumuza karşı sorumlu bir şekilde hareket etmenin yanı sıra müşterilerine ve hissedarlarına uzun vadeli hizmet sunmak olarak sayılabilir. Türk Philips Ticaret A.Ş Türk Standartları Enstitüsü belgesini ve ISO 9002 Kalite Sistem Belgesini alarak ürünlerini tescillemiştir.

Dünya çapında; Tüketici elektroniği, ev aletleri, Aydınlatma ürünlerinde öncü markadır. Sektöre akkor lamba üretimi yaparak sektöre giriş yapan Philips, kuruluşundan kısa bir süre sonra önce Avrupa’da daha sonra dünya genelinde ürünlerini tüketiciye sunmuştur. Dünya da en çok tercih edilen ve güvenilen aydınlatma markası olarak günümüzde faaliyetine devam etmektedir.

Philips, bünyesinde akıllı evler için ürünler bulunduran Philips Hue alt markayı içermektedir. Akıllı ev / apartmanlarda, aydınlatma, ısıtma gibi cihazların ve sistemlerin uzaktan izlenmesini ve yönetilmesini sağlama.  Internet bağlantısı aracılığıyla bir akıllı telefon veya tablet kullanarak cihazlar ile Teknik sistemlerin ve otomatik süreçlerin kullanımını ifade eder. Philips Lighting, Philips Hue; Philips akıllı aydınlatma gibi akıllı aydınlatma sistemleri, uzaktan kontrol edilip kişileştirilmesinde ek olarak, odada bulunanları algılayabilir ve aydınlatmayı gerektiği gibi ayarlayabilir. Akıllı ampuller ayrıca gün ışığına göre kendilerini düzenleyebilir.

PHİLİPS HUE

Kablosuz olarak kontrol edilebilen, renk değişimi yapabilen LED lambalardan ve beyaz ampullerden oluşan bir seri olan akıllı bir aydınlatma sistemidir. Philips Aydınlatma Hue serisi piyasa bulunan ürünler arasında ilk akıllı ampul olma konumunda bulunmaktadır. Serideki ürünler Philips Aydınlatmanın bir bölümü olan Signify NV tarafından oluşturulup üretilmektedir.  LED aydınlatma armatürü ve gelişmiş aydınlatma kontrol yelpazesine sahiptir.  Uzaktan kumanda -bridge- sayesinde ışıkları odalara yansıtma işlevlerine sahiptir.

Hue sistemi tipi hücresel veri veya WİFi ağları üzerinden akıllı telefon uygulamaları gibi herhangi bir internet cihazı tarafından kontrol edilebilme imkanına sahiptir. 2018 yılında Philips Hue serisinin dış mekan versiyonu ve ayaklı aydınlatma armatürlerini tanıttılar, 2019 yılında ise dış mekan sensörlerini ve ışıklarını satışa sundular.  2019 yılında tüm Hue ürünlerine Bluetooth hizmeti eklenmiştir.

Üç farklı renk türü mevcuttur: Beyaz, beyaz ambiyans – renkli ve beyaz ambiyans. Tüm ampuller renkleri kısılabilir ancak her ürün farklı bir kullanım için tasarlanmıştır.