Uygun Fiyat Kaliteli Ürün
Toptan ve Perakende Elektrik Malzemeleri

Tüm projeleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilediğiniz ürünü online mağazamızdan satın alabilirsiniz.

Öznur Kablo Bayisi

 

Ülkemizde pek çok sektör, teknolojiyi ürün geliştirilmesinde kullanmaya başlamasından itibaren önemli bir ivme yakalayarak yükselişe geçmiştir. Artık insan gücünün ve gelenekselleşmiş yöntemlerin teknolojinin gerisinde kalmasıyla birlikte her sektör kendine teknolojiden bir pay arayışına çıkmıştır. Ülkemizde büyük ihtiyaç duyulan sektörlerden olan sanayi ve elektrik sektörü ade teknolojik gelişmeleri ürün seçeneklerini, aynı zamanda mevcut ürün kalitesini artırmada kullanır.

 

Elektrik ve sanayi sektörünün en önemli ürünü olan kablolar, günlük hayattaki birçok alanda kullanılmaktadır. Elektrik akımını taşımak için gerekli olan kablolar, iletken tellerin birlikte çalışma prensibi ile oluşmaktadır. Cihazları bağlama ve elektrik sinyallerini aktarma gibi birçok görevi olan kabloların, kalitesi ve gelişimi oldukça önemlidir. Bununla birlikte, konumlandırıldığı bölgedeki elektrik akımını barındırdığından dolayı insan sağlığı için bir tehdit olarak görülebilir. Ancak Öznur kablo kullanımı bu tarz tehditleri ortadan kaldırarak, insan güvenliği öncelikli getirilmektedir.

 

Öznur Kablo

 

Öznur kablo; kariyerine 1989 yılında İstanbul'da başlayan bir kablo ve tel sektörünün önemli firmalarından biridir. Son teknolojideki Öznur kablo üretimleri ile başta insan güvenliği olmak üzere, kolay kullanım ve yüksek verim sağlanmaktadır. Sektördeki diğer firmalardan ayrıldığı en büyük özelliği, gelişimlerinin bir an olsun durmamasıdır. Bu özelliği ile sektör üzerindeki tüm teknolojik hareketlilikleri ürünlerine yansıtarak, müşterilerine kusursuz hizmet vermeyi hedefler. Ayrıca ülke genelinde onlarca Öznur kablo bayileri bulunmaktadır. Bu bayiler, müşteri memnuniyetinden ve kaliteden ödün vermeyerek taleplere hizmet sunmaktadır.

 

 Öznur Kablonun Özellikleri Nelerdir?

 

Öznur kablo, 1989 yılındaki kuruluş amacına bağlı kalmayarak zamanla ürün seçeneklerini oldukça genişletmiştir. Bu ürünler arasında en dikkat çeken özellik, kabloların yangın gibi ölümcül tehlikelere karşı maksimum dayanıklılıkta olmasıdır. Alev iletmeyen, halojen özellikteki kablolarla ortak kullanım alanlarındaki tesisat ve iç yapı işlemleri gönül rahatlığı ile yapılmaktadır. Kablolar hakkında detaylı bilgiler için istenen şehirdeki Öznur kablo bayileri ziyaret edilebilir.

 

Öznur kablo; insan sağlığındaki hassasiyetinden, hizmet ve ürün yeterliliğinden dolayı dünya üzerinde geçerli birçok belgeye sahiptir. Bu belgeler, firma arayışına çıkan müşteriler için önemli düzeyde bir güven kaynağıdır. Aynı zamanda mevcut ürün çeşitliliği uluslararası kalite standartlarını karşılar nitelikte olduğundan öznur kablo, hem iç hem de dış pazarda kendini göstermektedir. Çeşitli Öznur kablo fiyatları ile de hem maliyet kolaylığı hem de yüksek hizmet imkanları bulunmaktadır.

 

 Öznur Kabloları Nasıl Temin Edilir?

 

Öznur kabloları; kablolama tekniklerine geçmeden önce, kurulum aşaması olan elektrik tellerinin kablo içine monte edilmesi süreci gerçekleşir. Bu sürecin kaliteli tekniklerle gerçekleşmesinin ardından, tellerin nizami bir şekilde kablolama aşaması başlar. Bu teknikler ile de fark yaratan öznur kablo, kolay kullanımlı ve bükülgen kablo üretimlerini gerçekleştirir. Üretim aşamasının tamamlanması ardından kalite kontrol testleri ile herhangi bir kusur erken teşhis edilerek, yaşanabilecek mağduriyetlerin önüne geçilmektedir. Ürünler, mevcut satış bayilerine tüm kontrollerinin tamamlanması ardından ulaştırılmaktadır. Ürün seçeneklerine ve Öznur kablo fiyatları bilgisine, birçok şehirde bulunan satış bayilerinden ulaşılabilme kolaylığı da mevcuttur.

 

Öznur kablo bünyesinde kaliteli şartlarda geliştirilen belli ürün seçenekleri ise şu şekildedir;

 

PVC izoleli tesisat kabloları

 

Bakır havai hat iletkenleri

 

Halojensiz, alev iletmeyen kablolar

 

Alüminyum havai hat iletkenleri

Ürünleri belirli noktalardan alabilirsiniz. Öznur Kablo bayileri Perpa bölgesine sevkiyat yaparak isteğe göre Perpa'dan teslim edebilmektedir .