Uygun Fiyat Kaliteli Ürün
Toptan ve Perakende Elektrik Malzemeleri

Tüm projeleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilediğiniz ürünü online mağazamızdan satın alabilirsiniz.

OSRAM

150 ülkede, 33.000'den fazla çalışanı olan, küresel çapta faaliyet gösteren, dünyanın Işık sunan en büyük ürün ve çözüm sağlayıcı markasıdır. 100 yılı aşkın tarihi olan ve kendini ışığa adayarak dünyanın önde gelen ışık üreticilerinden biri hâline gelmiştir. Günümüzde, yenilikçi ürünler geliştirmektedir ve bulunduğu endüstri olmak üzere farklı endüstrilerin değişimine öncülük etmektedir. Osram Türkiye distribütörü olan firma sayısını artırmış ülkemizde de sevilen bir marka haline gelmiştir.

Kalite ve güvenilirlik için yol gösterici ilkelerdir. Şirket bunu malzemeler, süreçler ve yenilikçi teknolojiler, sürdürülebilir gelişmeler ile birlikte, müşterilerine en yüksek performansı sağlamak adına en iyi ışık kalitesini tasarlamasına yardımcı olarak gösteriyor.

Otomotiv aydınlatma, aydınlatma çözümleri, iletken malzemeler, dijital aydınlatma sistemleri, eğlence ve endüstriyel uygulamalar çok çeşitli alanlarda elektronik teknolojilere yönelik geliştirme ve üretim yapmaktadır. Müşterileri ihtiyaçlarına yönelik ürünler ve profesyonel aydınlatma çözümlerinde küresel yüksek teknoloji şirketi olarak değer katmaktadır. İnsan merkezli aydınlatmanın yanı sıra modern aydınlatma teknolojisi için yenilikçi katma değer yaratır. Ürünleri, binalarda, şehirlerde sanal gerçeklikten otonom süreçlerde, akıllı telefonlarda ve akıllı aydınlatma çözümlerine kadar çok çeşitli uygulamalarda kullanılmaktadır. Uygulama yazılımlarını firma bünyesinde yaparak ihtiyaçları tamamen karşılamaktadır.

Dünyanın birçok ülkelisinde alnında yeni standartlar ve yenilikler geliştirerek müşterilerine hizmet vermektedir. Doğal kaynaklara saygılı ve çevreye uyumlu üretim sağlamayı amaçlamaktadır. Yaşanan doğa olayları nedeniyle tasarruf odaklı üretici ve tüketici ön plana çıkıyor. Bu nedenle, aydınlatma alanında özgün ve sürdürülebilir kalite konusunda çok yönlü bir firmadır. Küresel ısınmaya dikkat çekerek üretim aşamasında zararlı madde kullanılmasına karşı çıkarak diğer firmalara örnek olmuştur.

Aydınlatma, ortalama dünyanın elektrik kullanımının yaklaşık %20'ini oluşturur. LED teknolojisinin tabiatında bulunan enerji verimliliği sayesinde işlevsel, yenilikçi aydınlatma çözümleri sunarak uzun ömürlü cihazlar üretmektedir. Enerji kullanımını azaltmak, paradan tasarruf etmenizi sağlar, enerji güvenliğini artırır, kirliliği azaltır ve ev yenilenebilir enerji sistemlerinin maliyetini düşürür. Geleneksel ampuller kırıldığında tehlikeli olabilir veya uzun ömürlü olmayışı enerjiyi fazla harcamaları ile dezavantajlı grupta yer alır,  LED'ler ise geleneksel akkor ampullerden daha az enerji kullanır ve daha uzun ömürlüdür.

LED aydınlatma teknolojisi piyasa için önemli bir faktördür. LED teknolojileri alanında sektöre yenilik sağlayan ve öncü bir firmadır. Son yıllarda bu teknoloji ön plana çıkmış ve LED ışıklandırma her mekan için avantaj haline gelmiştir. Bulunduğu sektöre yön veren marka olmanın göreviyle, değişim ve gelişimi he alanda uygulamaktadır. Aydınlatma ve ışıklandırma endüstrisinde faaliyet gösteren teknoloji şirketi olarak değer katmaktadır.

Bünyesinde yer alan, LED teknolojiler, armatüreler, aydınlatmalar ve akıllı çözümler alanında geniş ürün çeşitliliği mevcuttur. Dünya lideri olan bu marka Türkiye’de hemen hemen her yerde bulunabilir. Akıllı aydınlatma seçeneği ile tasarım ve şıklık bakımından dikkat çekici ürünleri çoğu mekanda karşımıza çıkmaktadır. Aksesuarların ışıklandırılması ile bulunduğu yere farklı bir hava katmaktadır.

Philips bağlantılı aydınlatma sistemleri ile, şehir merkezlerini, parkları, yol ve sokakları esnek ve etkili bir şekilde aydınlatabilir, enerji tüketimini azaltabilirsiniz

Bağlantılı aydınlatma çözümleri ile, şehirleri, ofis, depo, fabrika ve hastanelerde etkili tasarruf sağlamaktadır. Verimli ve enerji tasarruflu led aydınlatmaları maliyetleri azaltmada yardımcı olur ve sürdürülebilirdir.

Ürünleri:

Otomobil Aydınlatması; Farlar, herhangi bir arabanın en kritik güvenlik özelliklerinden biridir.  Kontrol ışıkları dahil olmak üzere, uyarı lambaları ve ikaz durum ışıkları üreticisidir. Araçların iç ve dış aydınlatma sistemlerine dair tüm ürünleri barındırmaktadır. Güçlü ışık teknolojisiyle sürücünün daha güvenli sürüş performansına sahip olmasını sağlar. Araç içi özel aydınlatma ürünleri de mevcuttur.

Aydınlatma çözümleri; LED teknolojisi, iç ve dış mekanlarda dayanaklıkları, farklı renklere veya farklı ışık tonlarına ayarlanabilme özellikleri nedeniyle birçok endüstriyel uygulamalar için çözümler geliştirir. Ampul alanında çeşitli özellikte ve renkte ürünler bulabilir ve sunduğu teknolojik imkanlardan faydalanabilirsiniz.  Osram İstanbul satış noktalarında tüm ürünlerini yakından inceleyebilirsiniz. İstanbul’un farklı yerlerinde mağazaları ve ürünleri bulunmaktadır. En çok talep gören ise bölgeler arasında Osram İkitelli bölgesi yer alır.

Dijital Aydınlatma Sistemleri; led aydınlatmalar, sensörler ve ekipmanlarla kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Akıllı sensörler, veri, veri görselleştirme ve analizler sağlamaktadır. Akıllı cihazları, aydınlatma altyapısıyla veya ayrı olarak kullanılabilir. Dijitalleşme ile beraber gelen teknolojik sistemler ürünler ile birleştirerek inşa edilmektedir.

Profesyonel ve Endüstriyel Uygulamalar; Endüstriyel tesisler, ofisler, depolar ve diğer ticari binalar, sağlık merkezleri ve eğitim kampüsleri dahil olmak üzere aydınlatma, izleme ve yönetme işlevleriyle müşteri ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Hemen hemen tüm sektörün vazgeçilmez bir markası haline gelmiştir.

Aydınlatma endüstrisinde lider bir global yüksek teknoloji şirketi ve markasıdır. Ürünler, binalarda ve şehirlerde sanal gerçeklikten otonom sürüşe ve akıllı telefonlardan akıllı bağlantılı aydınlatma çözümlerine kadar çok çeşitli uygulamalarda kullanılmaktadır.

İç mekan armatürleri ve dış mekan armatürleri ile her mekana hitap etmektedir. Tasarımı ve teknolojiyi birleştirerek yeni aydınlatma strateji geliştiren Osram bugün birçok mekana girmeyi başarmıştır. Özellikle Osram led ampul ürünleri ile tüketicilerinden tam not alarak en popüler ürünler arasına girmiştir. Farklı ışık renkleri sunarak dikkat çekmiş ve sıradan ampullere göre fark yaratmıştır. Yaz aylarında fazlasıyla tercih edilen ürünlerden diğeri ise Osram sinek kovucu ampul olmuştur. Bu iki ürünle bile birçok kişi tarafından talep görmüş ve küçük marketlerde bile satılmaya başlamıştır. Test edilerek satışa sunulan bu ürünler yorumlara bakıldığında 5 yıldız alarak diğer markaları gölgede bırakmıştır. Led ampullerin ömrünün uzun olması da bu puanlama için en büyük etken olmuştur. Düşük voltajlı oluşu avantaj sağlamaktadır. Projektör ürünleri ile dış mekan aydınlatmayı unutmamış ve bu alanda farklı bir bakış açısı geliştirmiştir.

Dokunmatik aydınlatma sistemleri ile teknolojiye uyum sağlayarak cihazları daha kullanışlı hale getirmiştir. Ayrıca uzaktan müdahale edebilir, fazla elektrik harcanmasını engellemiştir. Dekorasyon içinde kullanılan bu ürünler oldukça talep görmektedir.

Sokak aydınlatma ürünleri ile enerji tasarrufuna dikkat çekerek ürünlerini doğaya uygun olarak üretmiştir. Elektrik tasarrufu sağlayan cihazları ülke ekonomisi de büyük oranda katkı sağlamaktadır.

Osram Bayileri

Bayileri arasında olan Somelpa Elektrik tüm ürünlerini temin ederek tüketicilerine ulaştırmaktadır. Zamanında ve güvenli şekilde toptan veya perakende olarak istenilen şekilde tüketiciye iletir. Ayrıca Osram Karaköy bayi satışlarını gerçekleştirerek müşteri memnuniyetini sağlamış bulunmaktayız. Profesyonel aydınlatma çözümlerini kaliteli ve garantili şekilde sunmaktayız. Katalog ve ürünler hakkında daha fazla bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.