Uygun Fiyat Kaliteli Ürün
Toptan ve Perakende Elektrik Malzemeleri

Tüm projeleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilediğiniz ürünü online mağazamızdan satın alabilirsiniz.

Netelsan bayisi

Sektöründeki faaliyetlerine 1989 yılında başlayan NetelsanBina İletişim Sistemleri, Görüntülü Diafon Sistemleri, IP Akıllı Ev Sistemleri, Hırsız Alarm Sistemleri, Yangın Alarm Sistemleri, Sensörlü Aydınlatma Armatürleri, Exit Acil Yönlendirme ve Acil Aydınlatma Armatürleri, Akıllı Kapı Kilitleri ve en son Anahtar Priz Ürün Grupları üzerine ürünlerinin AR-GE'si, tasarımı ve üretimlerinin tamamını kendi bünyesinde yapan ender firmalardan birisidir.

NETELSAN

NETELSAN, 1989 da günümüze ürün, hizmet ve garantinin yanı sıra kusursuz kalite standartları ile lider elektrik ekipmanı üreticisidir

Netelsan, modüler anahtarlar, evsel, ve ticari armatürler, akıllı ev sistemleri, görüntülü ve sesli diafon sistemleri, aydınlatmalar, alarm sistemleri, acil aydınlatma ve yönlendirme sistemleri ile beraber yakın zamanda şalt malzemeleri üretimini dahil olmak üzere geniş bir ürün yelpazesi ve pazar hakimiyetine sahiptir.

Geniş servis ağı ve müşteri odaklı hizmet anlayışı alanında öncü bir firmadır. Bugün netelsan, ürünlerini yenilikçi teknolojiye sahip fabrikalarında ıso kalite hizmet yönetimi çerçevesinde hizmet vermektedir.

Dünya çapında beğenilen ürünler üreten yenilikçi teknoloji üretim tesisine sahiptir. netelsan ürünleriyle birlikte hem Türkiye de hem de yurtdışında son kullanıcı ve ticari müşteriler için pazarda talep edilen elektrik üreticisi olmuştur. Satış öncesi ve sonrası hizmetleri sayesinde en düşük müşteri şikâyeti ve en yüksek müşteri memnuniyetine sahiptir. 

size ev, ofis ve endüstriyel kullanım için en iyi modern anahtarları piyasaya sunmaktadır.

Netelsan, en son teknolojiyle en kaliteli ve verimli aydınlatma çözümleri sunmaktadır. Çevre dostu ve yenilikçi ürünler ile alanında uzmandır. Elektrik endüstrisinde kaliteli ve uzun ömürlü olmak üzere 5000 adetten fazla ürün çeşitliliği bulunmaktadır.

Netelsanın misyonu, en iyi teknolojiyle insan odaklı hizmeti birleştirmektir. Vizyonu, dünyada ulusal ve uluslarasın marka bilinirliğini artırarak her geçen gün başarılarına artırarak piyasada ek bir değer kazanmaktadır. Netelsan bayileri İstanbul ürün yelpazesi konusunda önemli ölçüde potansiyelinin yanı sıra markalaşma çalışmalarına devam etmektedir.

Firma Ankara merkezli olup Türkiye genelinde yer alan teknik, satış merkezleriyle müşteri ihtiyaç ve taleplerine karşılamaktadır.

Anahtar priz: tasarım veya üstün performans adına evler, binalar ve endüstriyel fabrikalar yaşam merkezleri için çeşitli özellikli anahtar priz seçenekleri sunmaktadır.

Akıllı güvenlik sistemleri: evlerde, büyük işletmelerde ve çalışma ortamlarında tehlikelere karşı güvenliği sağlayan sistemlere her geçen gün ihtiyaç artmaktadır. Günümüzde, can ve mal güvenliği için son teknoloji güvenlik sitemlerin kullanılması şarttır. Nitelsen güvenlik sistem ürünleri, İstenmeyen durumlara karşın çok amaçlı güvenlik özelliklerine sahiptir. Sel, yangın ve hırsızlık gibi durumlarda insan hayatını tehlikeye atmadan okul, işyeri güvenliği, hastane gibi yaşam alanlarında önlem için kullanılmaktadır.

Şehirleşmenin ve nüfusun artmasıyla güvenlik önlemlerine talep artmaktadır. Yaşanan  suç oranlarına caydırıcılığı olması amacıyla teknoloji kullanılmaktadır. Bu doğrultuda NETELSAN yerli üretimi  olan  görüntü paneli uluslarasın yarışmada gümüş madalya ile başarısını kanıtlamıştır.

 

 

Görüntülü iletişim sistemleri: Güvenliğe ihtiyaç duyulan yerlerde ve günlük hayatta karşımıza çıkabilecek sorunlara karşı tedbirler almayı hedefleyen bir sistemdir.

Sensör ve sensörlü armatürler:

Değişen teknolojiyle beraber geleneksel armatürlerin yerini tasarruflu ve sürdürülebilir öncelikli ürünler yer aldı.  Geleneksel armatürlerde manuel işlevli ve kullanışsızlığının aksine şu an günümüzde armatürler hareketi algılayarak otomatik sensörlü aydınlatma olarak yanmaktadır

Sensörlü armatürler: aydınlatma sadece gerektiği yerde ve zamanlama açılmaktadır. Güç tasarrufu sağlama ve enerji tüketimini azaltmak için tercih edilmektedir.

Sensörlü ışıklar, tasarruf sağlar ve bütçe dostudur. Çalışma alanlarında ya da evlerde otomatik sistemleri ilgi görmektedir. Netelsan akıllı kilit ürünleriyle ister dış mekan (parklar, bahçeler vb.) aydınlatma ister iç mekan(ofis, ev, hastane okul)  aydınlatma kullanım için kalite, ve uzun ömür sensörlü armatürler sunmaktadır.

Acil yönlendirme ve armatürleri: Kaçış yolu sinyalizasyonlu bu acil durum lambası, sadece iç mekanlarda değil, dış mekanlarda da kullanıma uygundur. Netelsan çözümleri, yaşam alanlarımız güvenli olmalıdır, aynı zamanda oluşabilecek acil bir durumda insanların hızlı ve zamanında tahliyesi sağlanmalıdır. Tahliye güzergahının veya planının anlaşılır tahliye işaretleri ile çıkışa yönlenmesinde kolaylık sağlayacaktır.

Elektro mekanik akıllı kilit sistemleri Kilitler, giriş, çıkış kapılarında aktif olarak kullanılmaktadır. Elektromekanik kilitleri sosyal alanda arabalarda, asansörlerde ve dolaplarda kullanılmaktadır Birçok alanda uzaktan kontrollü elektromekanik kilit kullanımı yaygınlaşmaktadır. Netelsan kilit sistemleri son derece basit kurulum ileri teknoloji ürünlerinin  üretimini ve satışını gerçekleştirmektedir.

Diafon: Ses ve video sinyallerini iletmek amacıyla üretilmiş bir cihazdır. Özellikle binalarda güvenlik amacıyla kullanılmaktadır. Bugün her evde ihtiyaç haline gelmiştir.

Adaptör: Dalgalı akımları küçük akıma çevirerek akım düzeyini normalleştirmektedir. Cihazın korunmasını sağlar, olası yangın gibi felaketlere engel olmaktadır.

Duman Dedektörü: Duman algıladığında alarm çalan cihazdır. Evlerde, hastanelerde, alışveriş merkezi gibi alanlarda kullanılabilir.

Netelsan Ataşehir bölgesinde oldukça etkin rol oynamaktadır. İstanbul’da çeşitli yerlerde satışını sürdürmektedir. Ayrıca Türkiye’nin her yerinde ulaşılabilir olmak için bayilikler açmaktadır. Netelsan Ankara içinde önemli firmalardan biridir.  Adana Netelsan için de aynı şeyi söyleyebiliriz.

 

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilir, Netelsan internet sitesi ve kataloğunu inceleyebilirsiniz.