Uygun Fiyat Kaliteli Ürün
Toptan ve Perakende Elektrik Malzemeleri

Tüm projeleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilediğiniz ürünü online mağazamızdan satın alabilirsiniz.

Ürün Katalogları

- 2022-nade-katalog

Na-de Elektronik Bayisi Somelpa Elektrik

NA-DE 1970 yılında kurulmuş, Türkiye’nin öncü bina aydınlatma ve bina iletişim sistemleri üretici firmasıdır. Güven, rahatlık ve konforu yaşam alanlarına taşıyan NA-DE, kendi alanında günümüzün en güvenilir üreticilerden biri olarak faaliyetini sürdürmektedir.

7000m2 ile 8000m2 olmak üzere iki farklı fabrikada üretimini gerçekleştiren NA-DE Elektronik, ürünlerini ortalama 65 ülkeye ihraç etmektedir. 50 yılı aşkın tecrübesiyle sensör ve sensörlü aydınlatma ürünlerinde dünyanın 3. büyük üretim tesisine sahiptir. Ayrıca NA-DE yangın algılama sistemleri ,aydınlatma ürünleri , görüntülü apartman diafon sistemleri ve ledli aydınlatma ürünlerinde toplam 1000’den fazla ürün Tuzla’da bulunan fabrikalarında üretilmektedir.

50 yıldan fazla süredir faaliyetini sürdüren NA-DE Elektronik, DMY Elektronik Yatırımlar Grup şirketlerinden kendisiyle aynı işkolunda faaliyet gösteren üç şirketle aynı çatı altında birleşerek DMY Elektrik Otomasyon Aydınlatma A.Ş. adıyla NA-DE ile sektöre liderlik etmeye devam etmektedir. DMY Elektrik Otomasyon Aydınlatma yurtiçinde ve yurtdışında bulunan müşterilerimizi kalitesiz ürün üreten şirketlere mecbur olmaktan kurtarmak, dış piyasalarda da söz sahibi olmak, sön teknolojiyle ürün üreterek müşterilerimize nitelikli alternatifler sunmayı amaçları olarak belirlemişlerdir.

Gelişen teknolojiye ayak uydurarak müşterileriyle ve çalışanlarıyla iş birliği içine iç piyasada bulundukları pozisyonu korumak ve güçlenmek, globalleşen dünya piyasasında tercih edilen marka konumunda olabilmektir.

2015 yılında DMY Elektronik Yatırımlar, 2022 yılında ise DMY Elektrik Otomasyon Aydınlatma A.Ş. ile birleşerek gücüne güç katan NA-DE, 2016 ve 2018 yıllarında Ancha Lighting ve Assan markalarını bünyesine katmıştır.

Yola çıktığı günden bugüne kadar müşteri memnuniyetini ön planda tutan NA-DE önceliğini müşterilerime tanımıştır. Mutlu müşteri ve çalışanlara sahip olmasını, hız kesmeden devam ettiği AR-GE çalışmalarına, piyasaya uygun fiyatlar belirlemesine, alanında uzman kurumlar tarafından tescillenmiş uluslararası kalitesine, kısacası kaliteyi yaşam biçimi olarak kabul etmesine borçludur.

NA-De olarak doğru gayelere inanarak ürün ve hizmetlerini üstün kalitesiyle geliştirmeye, her basamakta en yüksek standartları uygulamayı ve ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemi maddelerine uymayı taahhüt eder.

Çalışanlarını programlamış oldukları eğitimlerle gelişimlerini sağlamak istemeleri, minimum maliyet ve maksimim hizmet prensibiyle kaliteden ödün vermeden hizmet sumak, ortaklarının ve personelin memnuniyetini arttırmak kalite politikalarının başında gelir.

NA-DE belirlediği bu yaşam biçimi sayesinde önüne geçilemeyen hız ve enerji ile rakiplerini geride bırakarak geleceğe doğru sağlam ve emin adımlarla ilerlemekte ve gelişmektedir. 2018 yılında kurulmuş olan AR-GE merkezinde izlemiş oldukları kalite politikalarına uygun olan üretim teknikleriyle kaydettiği gelişmelerle üretim portföyünü yenilemektedir.

Sadece ihtiyaç olarak kullanılan aydınlatma, günlük hayatta kullanımının yaygınlaşmasıyla ürün çeşitliliğinin artmasına ve gelişmesine olanak sağlamıştır. Sektördeki bu açığı kapatmaya yardımcı olan NA-DE hareket sensörü, hareket sensörlü tavan ve duvar tipi aydınlatma armatürünü modern altyapısı ve test makineleriyle ayrıca her türlü donanıma sahip AR-GE çalışmalarına yapılan laboratuvarlarda   %100 Türk Malı yerli üretimini yapan üretici ve lider firma konumuna gelmiştir.

Hareket Sensörlü Tavan ve Duvar Tipi Aydınlatma Armatürlerini de yeni tasarımlı ürünler olarak kataloğuna eklemiş e müşterilerinin memnuniyetine sunmuştur. Ürünlerinin üretimini son teknoloji makineler ile üretip iç ve dış piyasada sunmak isteyen NA-DE, Ulusal (TSE) ve uluslararası  (ISO 9001, CE TUV GS)  belgelerle standartlara uygunluğunu sağlamıştır.

İlk yerli sensör üreticisi olmanın yanı sıra, yenilikçi ürün yelpazesiyle kapasitesini her yıl arttırmaktadır. Ürün yelpazesini NA-DE diafon ve haberleşme sistemleri, aydınlatma armatürleri, yangın algılama sistemleri ve sensörler olarak kategorize edebiliriz.

ÜRÜNLER

İNTERKOM SİSTEMLERİ

Binaları, apartmanları , iş yerlerini vb. yerleri daha güvenli hale getirmek için kullanılan içinde çift taraflı ses ve / veya görüntü aktarımı yapan bir iletişim sistemidir. Bu sistem yüksek kaliteli ses vermeyi değil, yalnızca sesi ya da görüntüyü olabildiğinde net aktarmayı hedefler. Bu sisteme örnek verecek olursak ND471 Renkli Görüntülü Diafon, ND DJ4A Ekonomik Paralel Ahize, ND 821Modüler Zil Panellerini örnek olarak verebiliriz.

LED AYDINLATMA SİSTEMLERİ

NA-DE aydınlatma armatürlerinde iç ve dış mekanlara uygun LED aydınlatma ürünleri, LED paneller, spotlar şeklinde ayrılabilir. Dış mekan , park, bahçe gibi yerlerde kullanımına çokça rastlanır. Bu kategorideki ürünlere örnek verecek olursak; MERGA-S Downlight, 10957 Aydınlatma Armatürü ve Ledli Etanj Armatür ürünleri örnek olarak verilebilir.

YANGIN ALGILAMA VE UYARI SİSTEMLERİ

Yangın sistemlerinde ; uyumlu, adreslenebilir ve kablosuz yangın algılama sistemleri olarak ayırmak mümkündür. Yangın algılama ve erken uyarı sistemleri, yangının kontrol altına alınması gereken doğru zamanda, tehlikenin algılanmasını sağlayıp ilk müdahale aşamasını hızlandırarak can ve mal kaybını önlemek amacı için kurulurlar . Kısacası yangın sistemlerinde amaç yangını söndürmek değil yangın çıkabilecek ortamı güvenli bir şekilde boşaltılmasını sağlamaktır. Bu sisteme IFS7002 Yangın Algılama Santrali, FD7160 Kombine (Duman+Isı) Dedektör veFD8204 Dahili Siren ürünleri eklenebilir

SENSÖR VE SENSÖRLÜ AYDINLATMA

Sensörler de ise duvar-tavan tipi 180 ve 360 derece algılamalı hareket ve varlık sensörleri ve acil aydınlatmalı ürün çeşitleri mevcuttur. Aydınlatmayı yerleştirdiğiniz ortamda harekete bağlı olarak otomatik olarak açılıp kapanan sensörlerdir .  Bu sensörlerin göre gereksiz yere açık kalmaların önüne geçerek tasarruf yapmaktır. 10433 360 Derece Hareket Sensörlü Ledli Tavan Armatürü, 10820 180 Derece 3 Gözlü Hareket Sensörlü Ledli Duvar Armatürü, 10500 Varlık Sensörü 360 Derece Tavan Tipi Trio Sensör bu kategoriye örnek verilebilir.