Uygun Fiyat Kaliteli Ürün
Toptan ve Perakende Elektrik Malzemeleri

Tüm projeleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilediğiniz ürünü online mağazamızdan satın alabilirsiniz.

Legrand Bayisi

Günümüzde insanların birçok ihtiyacı bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de elektrik ihtiyacıdır. Çağımızın en önemli icatlarından biri olan elektrik her yerde bizim ihtiyaçlarımızı karşılamaktadır. Evimizde, ofisimizde hatta arabamızda bile elektrik bulunmaktadır. Beyaz eşyalarımız, telefonlarımız, arabamız hatta ulaşım araçları bile elektrik olmadan çalışmamaktadır. Elektriği kullanabilmemiz için belli başlı malzemelere ihtiyacımız vardır. Bunlar prizler, fişler, trafolar vb. malzemelere ihtiyacımız vardır. Legrand bayi malzemelerinin varlığı kadar kalitesi de çok önemlidir. Bugün sizlere bu ürünler hakkında bilgiler sunacağız.

Sektöre 1990 yılında giriş yapmış olan bu firma bufer elektriği satın alarak sektöre giriş yapmış ve kendini geliştirmiştir. Firma 1992 yılında faaliyetine başlamıştır. Hem Türkiye'de olsun hem de Avrupa'da olsun adını tüm Dünya'ya yaymış bir firmadır. Firmanın en büyük hedeflerinden bir tanesi yeni ürünler üreterek sektörde öncü şirketlerden bir tanesi olmayı hedeflemektedir. Legrand ana bayi Fransa'dadır. Legrand bayi bina, elektrik ve dijital altyapılar için ürün üretmektedir. Birazda ürünler hakkında bilgi verelim.

Legrand Ürünleri Satın Almak İçin Tıklayın

 

Legrand Hizmetleri

Bu firmanın ürettiği birçok ürün bulunmaktadır. Sanayi tipi ürünlerinden tutun ev türü ürünlere kadar birçok elektrik malzemesi üretmekte olan bir firmadır. Elektrik ürünleri ve sistemler, enerji dağıtımı ve koruma ürünleri, anahtar, priz, ev otomasyon ve interkom sistemler, yapısal kablolama sistemleri ve data center çözümleri, aydınlatma sistemleri ve kablo dağıtım sistemleri gibi birçok alanda faaliyet gösteren bir firmadır. Konutlar, okullar, hastaneler, sanayi ve alışveriş merkezleri gibi yerlere uygun özel ürünler sunmaktadır.

Legrand Ürünler

Legrand firmasının ürettiği özel ürünlerden bahsedelim. Öncelikle trafolar 36 kV ve 20000 kVA' ya kadar özel kuru tip trafolar üretmektedirler. Trafolar gerilimi düşürüp yükseltmeye yarayan özel malzemelerdir. Özel yalıtımı sayesinde güç kayıplarını en aza indirmiştir. Dağıtım panoları, sigorta kutuları, DLP-S kablo kanalları. 2011 yılından beri Türkiye'de üretimi gerçekleşmektedir. Alüminyum gulotlar dayanıklılık ve görünüş için kullanılır.

Anahtara ve prizler hem ekonomik hem de çok kalitelidir. Revanti anahtar ve prizler teknolojinin en yeni ürünüdür. Salbei sadece beyaz renkte olan anahtar ve prizlerdir. Her türlü projede kullanıma uygundur. Valena alüminyum ve ahşap yapımları bulunmaktadır. Hem kalite hem de görünüş için tercih edilebilecek bir üründür. Celest ürünü hem daire hem de dikdörtgen şekilleri bulunmaktadır. Kontör ve iletişim için büyük kolaylık sağlayan bir üründür. Folix ürünler sıva üzeri anahtar ve priz olarak karşımıza çıkmaktadır. Her türlü konut ve ofiste kullanıma uygundur.

Legrand Çözümleri

Konut çözümleri geniş ürün yelpazesi sayesinde sizlere büyük olanaklar sağlamaktadır. Turizm sektörünün iyice genişlediği dünyamızda otelcilik sektörü de almış başını gitmiştir. Ürettiğimiz özel ürünlerle otelcilik hizmetinde sizlere en iyi çözümü sunmaktayız. Sağlık hizmetlerinin genişlemesi ile birlikte hastane sayıları da günden güne artmaktadır. Hem hasta konforu hem de hijyeni sağlamak artık özel bir koşul haline gelmiştir. Akıllı aydınlatma ve kontrol sistemleri sağlık sektörün de büyük önem arz etmektedir.

Legrand Avantajları

Bu firma sizlere birçok avantaj sağlamaktadır. Günümüzde yapılarda kullanılan çoğu malzemeler kalitesiz ve gereğinden fazla pahalı ürünlerdir. Legrand firması bizlere hem kaliteli hem de uygun fiyatlar sunmaktadır. Yeri geldiğinde sizlere özel kampanyalar sunar. Başka güzel bir yanı ürettiği ürünler her türlü ortama uygun, kullanışlı ve hoş bir görüntü ortaya bırakmaktadır. Ürün çeşitliliğinin fazla olması nedeni ile kendi zevklerinize yönelik ürünler seçebileceğiniz geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Bu yüzdenle Legrand ana bayi sizin için en iyi tercih olacaktır. Ürünleri gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

Değerli çözüm ortaklarımızdan LEGRAND konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için trafo, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kesintisiz güç kaynağı, kablo taşıma sistemleri, anahtar priz, ev otomasyon sistemleri, acil durum aydınlatma ürünleri, yapısal kablolama ve aydınlatma kontrol sistemlerine kadar uçtan uca komple sistemler sunmaktadır. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda en iyi ve hızlı çözümü sağlamakta olan Legrand kalitenin adresidir. Çözüm ortağımız Legrand’ın faaliyet gösterdiği alanlar aşağıdaki gibidir;

• Elektrik Ürünleri ve Sistemler
• Enerji Dağıtımı ve Koruma Ürünleri
• Anahtar Priz Serileri
• Ev Otomasyonu ve İnterkom Sistemleri
• Yapısal Kablolama Sistemleri ve data center çözümleri
• Aydınlatma Yönetimi ve Emniyet Aydınlatma Sistemleri
• Kablo Dağıtım Sistemleri

Legrand, ana uzmanlık alanları olan Konutlar, Ticari ve Endüstriyel yapılar için aşağıdaki çözümleri sunar;

1. Enerji ve dijital veri dağıtımı
2. Kablo dağıtım sistemleri
3. İzleme ve kontrol