Uygun Fiyat Kaliteli Ürün
Toptan ve Perakende Elektrik Malzemeleri

Tüm projeleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilediğiniz ürünü online mağazamızdan satın alabilirsiniz.

Erse Kablo Bayisi

 

Günümüzde sektörlerin kullandığı ürünlerin kalitesi oldukça önemlidir. Çünkü, düzenli aralıklar ile değişim ve tadilat gereksinimi olan imalat alanları oldukça büyük mağduriyetlere yol açabilir. Bu nedenle firmaların sektör sıralamasındaki konumlarını koruyup yükselebilmeleri için kullandıkları ürünleri son teknolojik hale getirmeleri gerekir. Ülkemiz üzerinde en çok talep gören sektörler olan elektrik ve sanayi sektörü, pazarlardaki birçok sektöre destekleyici ürün üretimi yapmaktadır. Bu ürünler de günlük hayatımızın büyük bir kısmını oluşturduğundan, üretimleri hassasiyet tavrı ile gerçekleşmelidir.

 

Elektrik ve sanayi sektörünün en önemli ürünü olan kablo, tasarım ve gelişim açısından yeniliğe oldukça açık bir üründür. Çünkü, imalattan otomotiv sektörüne kadar birçok alanda kablolar karşımıza çıkmaktadır. Bu nedenle kablo üretimini gerçekleştiren firma ve üretim esnasında kullandığı son teknolojik ürünler belirleyici niteliktedir. Mevcut sektör pazarında önemli bir konumda bulunan erse kablo ise birçok sektörün öncelikli tercihi arasındadır.

 

Neden Erse Kablo?

 

Erse kablo ana üretim noktası İstanbul Silivri mevkisi üzerinde bulunan ve 1996 yılında üretim hayatına başlayan bir firmadır. Çeşitli erse kablo bayileri üzerinde sunulan hizmetler ile, bu kablo firmasına Türkiye'nin çoğu noktasından erişilebilmektedir. Başta büyük şehirler olmak üzere tüm satış noktaları müşteri taleplerine açık haldedir.

 

Erse kablonun sektör içerisinde yükselişinin en büyük nedeni, kablo üretimlerinin kaliteli bir şekilde gerçekleşmesidir. Aynı zamanda erse kablo üretimi esnasında firmanın yenilikçi anlayışı doğrultusunda, teknolojinin son gelişmelerinden faydalanılması ihmal edilmemektedir. Bu sayede kalite ile birlikte insan güvenliğine herhangi bir tehdit oluşturmayacak şekilde üretimler gerçekleşmektedir. Ayrıca erse kablo fiyatları üzerindeki çeşitlilik de müşterilerin memnuniyeti açısından oldukça önemlidir.

 

Erse Kablonun Özellikleri Nasıldır?

 

Kablolar içlerinde elektrik akımını barındırdıklarından, üretimlerinin ardından birçok teste tabii tutulmaktadır. Çünkü günümüz elektrik ve teknoloji çağının vazgeçilmez taşıyıcısı olan kablolar, günlük hayatımızın büyük bir kısmını oluşturmaktadır. Bu sebeple erse kablo bayileri üzerine gelen çeşitli kablolar, ana merkezde gerçekleşen testlerden alınan onaylar doğrultusunda bayilere ulaşmaktadır. Yapılan testlerden onay almayan hiçbir kablo çeşidi mağduriyetlere zemin hazırlamamak adına, erse kablonun satış bayilerine gönderilmemektedir. Web sitesi üzerinden test onayından geçmiş erse kablo fiyatları hakkında detaylı bilgilere ulaşılabilir.

 

Erse kablo çeşitlerinin yelpazesi, kısıtlı ürün çeşitliliğine sahip değilidir. İhtiyaç duyulan her alan için istenilen adette erse kablo üretimi gerçekleşmektedir. Erse kablonun ürün yelpazesinde üretimleri sıklıkla gerçekleşen kablo tipleri başlıca şu şekildedir;

 

Koaksiyel kablo

 

Sinyal kontrol kablosu

 

Haberleşme (telekom) kablosu

 

Veri iletişim ağ kablosu

 

Kumanda ve özel diğer kablosu

 

Şeklinde, hayatın çeşitli noktalarında ihtiyaç duyulan kablo çeşitleri erse kablo aracılığıyla üretilmektedir. Erse kablo, müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket ederek yalnızca belli kablo tiplerinin üretimine müsaade etmemektedir. Müşteri taleplerine de açık halde bulunan erse kablo; farklı kablo çeşitlerinde istenilen ölçü ve adette üretim gerçekleştirmektedir. Ayrıca site üzerinde bulunan çağrı numaraları ile iletişim kurulabilir veya e-posta adresi kullanılarak yazılı olarak iletişime geçilebilir. Erse kablo tamamen girişimci tavrı ile, her türlü istek ve şikayet durumlarına açıktır. Gelişimlerini bir an olsun durdurmayarak, eleştirel görüşler eşliğinde üretimlerine devam etmektedir. Talep veya bilgi almak için site üzerindeki iletişim numaraları kullanılabilir