Uygun Fiyat Kaliteli Ürün
Toptan ve Perakende Elektrik Malzemeleri

Tüm projeleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilediğiniz ürünü online mağazamızdan satın alabilirsiniz.

Hes Kablo Bayi

 

Ülkemizde teknolojik gelişmelerin son yıllarda hız kazanması, birçok sektörün kendi alanında öncü olmasına zemin hazırlamıştır. Bu sektörlerin başında gelen sanayi sektörü de, teknolojik gelişmelerden maksimum seviyede faydalanan bir sektördür. Ülke sınırları içine sığmayıp global bir ürün geliştirme amacı da yine sektörlerin girişimcilik tavrı takınarak son teknolojiyi takip etmesinden geçmektedir.

 

Sanayi sektörünün bir dalı olan kablo ve tel üretim sektörü, ülkemizde son zamanlarda ciddi şekilde yükselişe geçmiştir. Ülkemizin gururu haline gelen hes kablo firması da, yerli bir firma olup global alanda hizmet vermektedir. Dünyadaki sayılı kablo üreticilerinin arasına dahil olan hes, birçok ülke tarafından uzun yıllar boyunca güvenle tercih edilmektedir.

 

Hes Kablo

 

1974 yılında kariyer hayatına enerji kabloları üretmek amacıyla başlayan hes kablo firması, günümüzde tüm tecrübe ve birikimleri ile hizmet hayatına son hızda devam etmektedir. Teknolojik gelişmeleri anbean takip ederek, enerji kablolarının üretimleriyle kalmayarak geniş bir ürün kataloğu oluşturmuştur. Dünyaca ünlü hale gelen hes kablo, belli kablo seçenekleriyle alanında dünya lideri konumundadır.

 

Üretim sağlanan başlıca ürün seçenekleri ise; bakır haberleşme kabloları, fiber optik kablolar, Data ve LAN kabloları, yüksek gerilim enerji kabloları ile dünya genelinde aranan bir firmadır. Ayrıca kablo üretimlerinden harici olarak, alüminyum iletken ve emaye bobin telinin üretimiyle de sektörün geneline hakimdir. Mevcut ürünler ve hes kablo fiyatları bilgilerine detaylı olarak ulaşabilmek için ülke üzerindeki satış noktaları ziyaret edilebilir.

 

 Hes Kablonun Sağladığı Hizmetler

 

Hes kablo, kullanıcı memnuniyeti anlayışına bürünerek sahip olduğu uzman kadrosuyla birlikte 1974 yılından beri hizmet vermektedir. Ana üretim noktası ilk olarak Kayseri'nin Hacılar semtinde kurulan hes kablo, günümüzde ülkenin tüm bölgelerine ulaşmıştır. Mevcut hes kablo bayileri üzerinden geliştirilen ürünler ise, son teknolojiye uygun makineler ve kaliteli yöntemlerle gerçekleştirilmektedir. Bu sayede teknolojiden bir an olsun geride kalmayarak kullanıcı memnuniyet seviyelerini korumaktadır.

 

Günümüzde hes kablo bayileri uzman kişiler tarafından düzenli olarak denetime tabii tutulmaktadır. Çünkü kablolar, elektrik gibi oldukça geniş bir alana hizmet verdiğinden geliştirilme aşamaları oldukça önem arz etmektedir. Hes kablo firması tüm denetlemelerin sonucunda; TSE, ISO, VDE, GOST, ETL, UKRSEPRO, KEMA gibi hizmet ve ürün yeterliliğini doğrulayan belgeleri almaya layık görülmüştür.

 

 Hes Kablonun Satış Noktaları

 

Hes kablo başta ana noktası Kayseri olmak üzere, ülkede 20 den fazla şehirde satış noktası bulundurmaktadır. Bu satış noktalarından rahatlıkla hes kablo fiyatları hakkında bilgi edinilebilir. Ayrıca hes kablo satış noktaları üzerindeki üretimler sayesinde hem ülkemiz üzerindeki taleplere hem de dünyada 140'tan fazla ülkenin taleplerine yanıt verilmektedir. Talep yoğunluğunu uzun yıllardan bu yana korumayı başaran firma, girişimcilik tavrını da korumayı sürdürmektedir.

 

Hes kablo satış noktaları üzerinden, yalnızca belli ölçü ve tipte kablo üretimi gerçekleşmemektedir. Talep oluşturan müşterilerin sunduğu ölçü ve kablo tipine göre de ürün gelişimi sağlanmaktadır. Müşteri talebine verilen önemden dolayı, ülkemiz ve dünyada hes kablo tercih eden kitle oranı oldukça büyüktür. Geliştirilen ürünlerin ardından belirlenen test aşamalarıyla da, mevcut ürün kontrolleri sağlanmaktadır. Bu sayede insan güvenliğini tehdit edebilecek herhangi bir unsur, yaşanmadan önlenir.