Uygun Fiyat Kaliteli Ürün
Toptan ve Perakende Elektrik Malzemeleri

Tüm projeleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilediğiniz ürünü online mağazamızdan satın alabilirsiniz.

Sround

Genel Bakış endüstriyel birçok alanda çeşitli ortam koşulları için tasarlanmış v e en üst noktaya kadar dayanımlı ve özel geliştirilmiş güçlü gövde yapısı nedeniyle üstün dayanıklılık gösterir.

Uzun ömrü ve geniş uygulamaları seçenekleriyle iç ve dış ortamlarda kullanım için iyi bir seçenek haline getirir.  Çalışma ortam sıcaklığı- 35 ve 70 dereceye kadar performans göstermektedir. Bu nedenle her ortamda kusursuz aydınlatma ve konfor sunmaktadır. Benzersiz optik yapıyla aydınlatma seçenekleri mevcuttur. SRound tavan aydınlatmaları, geleneksel aydınlatmaya göre daha kullanım kolaylığı sağlayarak verimli bir şekilde çalışır.

Aydınlatmaları, uzun ürün ömrü ve maksimum aydınlatma performansı ile minimal bir tasarım garantiler.  Kurulumu pratik ve yüksek tavanlı alanlar için çok uydundur. Eae sround sağlam gövdesi ile zamana karşı meydan okur.

Diğer tavan aydınlatma armatürleri gibi ışığı gereksinimini karşılamanın yanı sıra, yüksek enerji tasarrufu ve yenilikçi çözümler sayesinde etkin bir çözüm olma yolunda ekstra adım atmaktadır.

Oluşabilecek tehlikeler karşı cam kırılma durumlarında parçalanan camın düşmesini önleyen film kaplı cam kullanılmıştır. Bunun   için insanlar ve çevre için güvenlidir.

Zengin optik seçenekleri ışık dağılımı,  kurulması planlanan alana ya da projelere göre  dizayn edilebilir.

V.3 Arena 60: geleneksel aydınlatmanın aksine, 110 derece açı seçenekleri ile daha odaklı ışık üretebilirler. Kumlu cam ve şeffaf cam özelikleri ile istenilen parlaklık seviyesi elde edilebilir. Led ışık kalitesi ve enerji tasarrufu sağlar

V.3 Lowbay 90: İhtiyaç ve isteğe göre uyum sağlamak için 110 derece açı seçenekleri ile daha odaklı ışık üretebilirler. LED aydınlatma kullanılmaktadır. Kumlu cam ve şeffaf cam özelikleri ile istenilen parlaklık seviyesi elde edilebilir.

v3 Asimetrik Aydınlatmanın yanı sıra en iyi ışığı vermeyi amaçlarken çeşitli işlevsel tasarımlarla birleştirir. Farklı dağılım gösteren aydınlatma çözümü kullanılmıştır.  Kumlu cam ve şeffaf cam özelikleri ile istenilen parlaklık seviyesi elde edilebilir.

V.2 Endüstri: cam özelikleri, Temperli şeffaf camdır. Zorlu çalışma ortamlarına uyum sağlaması açsından geliştirilmiştir. Aşırı soğuk ve aşırı sıcak tesislerde kullanılmaya uygundur.

SROUND CRANE: Asimetrik açı seçenekleri ile daha odaklı ışık ayarlanabilir. Cam özelikleri, Temperli şeffaf camdır. Üretim tesisinin güvenliğini sağlama adına faydalıdır.

Mini: cam özelikleri, Temperli şeffaf camdır. Daha özel ve niş alanların aydınlatılması için kullanılmaktadır.

SRound Red: Kumlu cam ve şeffaf cam özelikleri ile istenilen parlaklık seviyesi elde edilebilir. Optik seçenekleri: Mikro silver reflektör / Asimetrik açı özellikleri vardır. Renk çıkışı: kırmızıdır. Sesli ve tehlikeli alanlarda uyarı amacıyla kırmızı ışık kullanılmaktadır. Tehlikeli üretim endüstrilerinde uyarı ışığı olarak tercih edilmektedir.  Çalışma ortam sıcaklığı -25 ve 40 derece arasında aydınlatma sağlar.

Eae aydınlatma sround ile her alana aydınlatma çözümü bulabilirsiniz.