Uygun Fiyat Kaliteli Ürün
Toptan ve Perakende Elektrik Malzemeleri

Tüm projeleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilediğiniz ürünü online mağazamızdan satın alabilirsiniz.

Eae Revoled

Aydınlatma, endüstrilerde kilit öneme sahiptir. Zorlu ve karmaşık işlerin yerine getirilmesinde kolaylık sağlar. Aydınlatma çözümü olarak uygun aydınlatmayı ve iyileştirme ile beraber güvenliğinin sağlanmasında da etkilidir. Revoled X EAE’nin piyasada  en kaliteli en teknolojik endüstriyel aydınlatma çözümleri konusunda uzman ve profesyonel hizmet sunaktadır. Tüm tesislerde geliştirilmiş tasarımsal ve korumalı aydınlatmayı Revoled aydınlatma ile sağlanır.  Alüminyum profil malzemesi uzun ömürlüdür, malzemenin yapısı gereği hafif ve kullanışlıdır. Herhangi olumsuz koşullarda güvenlik filmli temperli cam ile gerekli önlemi sağlar. Ar-ge alanına yapılan yatırımların karşılığı olarak üstün mühendislik çalışması, kuvvetli gövde yapısı ve zengin ışık dağılımıyla mükemmel çözümler sunmaktadır.

REVOLED-X ışıkları sadece uzun ömürlü olmakla kalmaz, aynı zamanda mükemmel dayanıklılığa sahiptir. Sağlamlığının yanı sıra tasarımsal ve her ihtiyaca cevap veren seçenekleri vardır. Işık, verimliliği artırırken beraberinde enerji tasarrufu verimliliğinde sağlar. Görüş alanı net ve konforlu hale gelmektedir.  Kaliteli aydınlatma üretkenliği artırmaktadır. Verimlilik ve emniyet için yarar sağlayarak aydınlatma çözümü beklentilere karşılık vermektedir. En düşük enerji tüketimi led teknolojisine dayanmaktadır. Mevcut şartlara göre değişkenlik gösterebilen özel olarak tasarlanmış REVOLED-X her türlü endüstriyel alanlara uyum sağlamaktadır.

Enerji tasarruflu ve doğa dostu: Tüm LED cihazları fosfor ve cıva gibi özel zararlı maddeler ve yabancı maddeler içermez.

Sürdürülebilir ürün: LED mekanik dayanıklılığa sahiptir. Enerji verimliliği, daha uzun ömür ve düşük bakım maliyetleri dahil olmak üzere LED kullanmanın birçok faydası vardır

Işık Seviyesi: daha iyi görünürlük ve güvenlik için ışık kalitesini iyileştireceğini stabil ve uzun ömürlüdür. Kaliteli ışık akısına ve eşit dağılım gösteren aydınlatma kesintisiz uzun süre çalışabilir ve  olarak enerji kaybı yaşanmamaktadır.

Güvenlik: Alüminyum hafif ve esnek bir metaldir. Bu nedenle alüminyum gövde ile sensor revoled mükemmel performans göstermektedir. Ar-ge çalışmalarıyla geliştirilmiş ışık sistemi mevcuttur. Yaşanabilecek olumsuz koşullara karşı temperli film kaplı cam çerçeve ile gerekli güvenlik sağlanarak sağlıklı ve konforlu alanlar sağlanmaktadır. Kurulumu kolaydır. Net görünürlük sağladıkları ve caydırıcı olduğu için güvenliği de artırmaktadır. Oluşabilecek elektrik çarpması veya yangın tehlikesi riskini ortadan kaldırmaktadır.

REVOLED-X çeşitli renk ve yoğunluklarda mevcuttur. Ar- çalışmalarıyla teknoloji ve kalite konusunda sürekli iyileştirme  görülmektedir.Yerli üretim ve dayanıklılık kriterlerine uygundur.

 

Çeşitleri 

 

REVOLED-X HE: Çalışma sıcaklığı -20 ve 45 santigrat derecedir. Renk Sıcaklığı: 4000K / 5700K / 6500Kdır.

REVOLED-XSTANDART: Çalışma sıcaklığı -20 ve 45 santigrat derecedir. Renk Sıcaklığı:4000K / 5700K/ 6500Kdır.

REVOLED-X EVO: Çalışma sıcaklığı -20 ve 40 santigrat derecedir. Renk Sıcaklığı: 3000K, 5700K, 6500K dır.

REVOLED-X HOT; Çalışma sıcaklığı -20 ve 60 santigrat derecedir. Renk Sıcaklığı: 3000K, 5700K, 6500K dır.

REVOLED-X HOT PLUS çalışma sıcaklığı -20 ve 70 santigrat derecedir. Renk Sıcaklığı:3000K, 5700K, 6500K dır.

REVOLED-XCOLD: soğuk alan projeleriniz için verimli ve kullanışlı armatürdür.  Çalışma sıcaklığı -40 ve 65 santigrat derecedir. Renk Sıcaklığı: 3000K, 5700K,6500K dır.

REVOLED-X STERILE: Çalışma sıcaklığı 20 ve 45 santigrat derecedir.  Günlük kullanım ve kontrol için kullanılmaktadır.

REVOLED-X SPORT: Çalışma sıcaklığı -20 ve 45 santigrat derecedir. Renk Sıcaklığı: 3000K, 5700K,6500K dır. Spor sahaları aydınlatma projeniz için en doğru armatürdür

Revoled S ile ışık yayılımını daha geniş açıyla yansıtabilirsiniz. Uzun ömürlü ve tüketiciye enerji tasarrufu sağlayarak sınıfının en iyisi olmayı başarmıştır.

Çevresel, tasarımsal ve dayanıklılık faydaları nedeniyle REVOLEDX her alana uyum sağlar. Revolverde, dayanıklı bir yapısı olması nedeniyle ve tasarımsal seçenekleriyle her yerde kullanılabilir.

Endüstriyel alanlara göre montaj yapılmaktadır. Busbar ve kanal sitemlerine entegre edilmektedir. Kullanım alanları; restoranlardan perakende satış alanlarına, Hastaneler, oteller, sokak lambaları, otoparklar ve şehir binalarıdır.

Eae Revoled x hakkında detaylı bilgi ve Revoled fiyat bilgisi için iletişime geçebilirsiniz.