Uygun Fiyat Kaliteli Ürün
Toptan ve Perakende Elektrik Malzemeleri

Tüm projeleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilediğiniz ürünü online mağazamızdan satın alabilirsiniz.

Eae Logy

Eae Aydınlatma tarafından geliştirilen Logy  aydınlatma ürünleri arasındaki yerini almıştır. Hafif ve ince olarak tasarlanan bu ürün genellikle ofis ve işyerlerinde kullanılmaktadır. Yüksek rafların olduğu depolama alanlarında yüksek lümen çıkışı ile verimli aydınlatmasını sağlar. Tüm lojistik tesisler ve endüstriyel alanlar için kullanışlı bir üründür. Işığı eşit şekilde dağıtarak maksimum verimlilik sağlar. Görsel konfor sağlayan multi lensli optik yapısı ile diğerlerinden farklı olmayı başaran ürün olmuştur. Yüksek enerji tasarrufu ve minimum maliyetle avantaj yaratmaktadır.

Endüstriyel alanlara veya depolarda ışık kalitesi oldukça önemlidir. Aydınlatma konusunda bilgi  ve tecrübesi oldukça fazla olan Eae Grup yüksek tavan armatürlerinde  ince ve titiz çalışarak ortaya kaliteli bir ürün çıkarmayı başarmıştır. Ofis aydınlatma armatürleri ile diğer firmalara oranla daha fazla ilgi görmüştür.  IP20 gücü olan bu ürün özellikle lojistik depolarında yoğun kullanım imkanı bulmuştur. Daha sonra IP65 gövdesi takılarak üretim yapılmaya başlanmış, 3 farklı optik çeşidi ile yüksek tavan ürünlerinde ideal çözüm olmuştur. Ayrıca Eae Aydınlatma bu ürünü sıcaklık testlerinden geçirerek dayanıklılığını ölçmüş ve müşterilerine bu konuda güvence sunmaktadır. Sac kasa yapısına sahip olması sebebiyle maliyet konusunda avantajlıdır. Lojistik depoları için askı detayı düşünülerek yapılmış bu şekilde montaj işlemi kolaylaşmıştır. Ortamda maksimum aydınlatma sağlayarak işletme verimliliğimi artırmış olur.

Logy Raf IP65

Lineer aydınlatma olan Logy IP65 ve IP20  modüler led  ile yüksek IP koruma gerektirmeyen ve tüm yüksek tavan yerleri için kullanılan üründür. Çeşitli fonksiyonel kullanım sunan Logy farklı özellikte ürünleri bulunmaktadır. Gövde rengi ve optik seçenekleri vardır, seçim imkanı sunmaktadır.

Metal sac gövdeden yapılmıştır.

Optik lens

Işık kaynağı mid Power led

Tüketim gücü 72W, 100W, 122W, 115W, 128W, 204W….

Lümen 9000 LM, 11992 LM….

Giriş gerilimi 220-240V

Renk sıcaklığı 3000K, 4000K, 5700K

Sıva üstü gibi teknik özellikleri mevcuttur.

Logy Arena IP65

Endüstriyel led aydınlatma ürünü olan bu grup ışık gücü ile maksimum güç sağlar.

Metal sac gövde

60 lens optik

Işık kaynağı mid Power led

Kullanım şekli sıva üstü

IP65-IP20

Gövde rengi SW6964

Acil durum kiti var.(1-3 saat)

Dalı uyumluluğu vardır.

Logy Lowbay IP65

Diğer ürün gruplarıyla benzer özelliktedir. Eae Logy alüminyum yanları ile kullanış sağlamaktadır. Dışardan gelebilecek darbelere karşı güçlüdür.

 

Eae Aydınlatma işyeri tavan aydınlatma için oldukça ideal çözümler sunmaktadır. Endüstriyel aydınlatma armatürleri ile de kendinden sıkça bahsettirmeyi başarmıştır. Ürünlerin fiyatları uygun ve çevreye duyarlıdır. Uzun ömürlü olan ışık sistemleri işyerleri açısından ekstra bir maliyet taşımamaktadır. Yüksek tavan aydınlatma ürünleri diğerlerine nazaran kaliteli ve montajı uygun üretilmelidir. Bu yüzden Eae Aydınlatma müşteri memnuniyetini kazanacak derecede her alanda testlerini yaparak güvenli kullanım imkanı sunmaktadır.