Uygun Fiyat Kaliteli Ürün
Toptan ve Perakende Elektrik Malzemeleri

Tüm projeleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilediğiniz ürünü online mağazamızdan satın alabilirsiniz.

Eae kap 32

Kablo devrelerin güvenli ve korumalı tutmak için tasarlanmıştır. Konforlu ve sağlıklı bir ortam sağlamak, elektrik enerjisinin iletimi temel işlevlerinden biridir.  iç ve dış mekan uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Yağmura, suya, toza   etkili bir şekilde kötü şartlarda ve koşullara dayanıklıdır. Konut, bina büyük yapı ve fabrikaların güvenliğinde önemli bir rol oynar.

Elektrik tesisatının bulunduğu her yerde elektrik enerjisinin güvenilir ve kaliteli dağıtımı için uygun yüksek standartlarda Eae kap-32 w otomatı.boş. çıkış kutusu yüksek taleplere karşılık vermektedir.

Eae kap 32.sistemleri, geleneksel sistemlerine göre daha tasarrufludur ve verimliliği artırmaktadır.

Elektrik tesisatlarının enerji kullanımını en aza indirirken en uygun aydınlatma performansını sağlar.

Hızlı ve kolay kurulum sayesinde kullanım sırasında dayanıklı çıkış kapağı yatay veya dikey olarak monte edilebilir. Boyutu büyük olmayıp kolay taşıma imkanı sağlar.

Ürün Bilgileri: Seri: Busbar Çıkış Kutuları, Gerilim:690 VAkım:32A, Faz Sırası:L1, L2, L3, N, PE.,  Boyut:228x113x125 mm., Sigorta: Dahil Değil., Çıkış Kablo Çapı: Max. 20mm.

•             Elektrik enerjisini dağıtan bir elektrik güç kaynağı veya dağıtım sistemidir.

•             Teknoloji değişimi uyum açısından rekabet önceliği sağlamaktadır.

•             Enerji performansında önemli bir artış sağlamaktadır.

•             Maliyeti düşürür, üretkenliği artırır ve tüketiciler için yüksek bir kâr sağlar

•             İşlevsel özelliğe sahiptir.

•             Uzun ömürlü ve dayanıklıdır.

•             Basit ve güvenilir çalıştırma sistemi ile kullanıcı için avantaj yaratmaktadır.

Akıllı şehirlerin giderek artan gelişimi, enerji tasarruflu elektrik altyapıya ve teknolojik sistemlere odaklanılmıştır. Her geçen gün artan enerji tüketimi, endüstriyel sistemleri ön plana çıkarmaktadır.

Plastik gövdeleri 16A’dan 160’a kadar, alüminyum gövdeli 80A’dan 125’e kadar, sac metal gövdeliler 125A’dan 400’e kadar yüksek performanslı güce sahiptir. Eae müşterilerden gelen talepler doğrultusunda özel olarak üretimi de yapılabilir. Talebe göre yapılmasının en büyük avantajı ise enerji tüketiminin daha iyi izlenmesini sağlamaktadır. Güvenli kullanımı sayesinde sistemi koruyarak enerji akışını gerçekleştirir. Sistemin aksamaması için üstün performans gerçekleştirmektedir.  Zamana dayanıklı oluşu sayesinde yıllarca işlemi yapmaya devam eder.

E-Line Kam Kap

Kam ve kap grubu Eae busbar sistemleri için tasarlanan ve 23-63 A arasında enerji grubunda olan binalarda kullanılmaktadır.  Kam grubunun öncelikli görevi  aydınlatma armatürlerini beslemektir. Kap grubu ise elektrik enerjisinin dağıtımı için dikiş makineleri veya el makineleri gibi teçhizatın kullanıldığı yerler için tasarlanmıştır. Bu iki grubunda montajı oldukça kolaydır. Sistemdeki kilitlemeyi yapmak için bile sadece cıvatayı sıkarak yapılabilir. Emniyet açısından topraklama iletkenleri ve çıkış fişleri sisteme ilk temas eden ve işlem bittikten sonra son teması yaparak sistemi korumaktadır. Ayrıca iletkenler yanmama özelliğine sahiptir, iletkenler tam izolasyon ile kaplandığı için dışarıdan darbelerde bile güvenliği en üst seviyede tutmaktadır.  Çalışma sisteminin hızını artırarak duraksamadan çalışmasını sağlar.

Bu sistemde farklı kontaklar sırasıyla tasarlanarak E-line Kam Kap grubunun yanlış kullanımını engellemek amacıyla yapılmıştır. Tüm çıkıl kutuları ve fiş kısımları tek bir yönde yapılarak yanlış faz kullanımını engellemek amacıyla yapılmıştır. Sistem ihtiyaç halinde toprak iletken seçeneği de sunmuştur.

E-Line grubu iletkenleri kalay ile kaplanarak bakı oksit oluşmasının önüne geçmiştir. Bunun diğer bir avantajı ise kontak dirençleri minimuma indirilmiştir. Tüm çıkış üniteleri ve ek noktası kontakları gümüş ile kaplıdır. Gümüş kaplama ile dirençler koruma altına alınır ve kontağa fazla yüklenme durumunda fazla ısınmasının önüne geçmektedir.

Fazda bulunan renkli kapaklar ile E-Line Kam Kap çıkış fişlerinin kapakları hangi armatür fazla besleniyor ise dışardan bakıldığında fark edilebilir. Yüksek teknolojiye sahip bu sistem ISO 9000 standartlarına uygun kaliteli bir güvence sunmaktadır.  Ayrıca üretilen her ürün test cihazından geçilerek satışa sunulmaktadır.  Çıkış fiş ve kontak kısımları lale şeklinde tasarlanmıştır. Bu şekil ile iletkeni iki taraftan sıkıştırır ve geçiş direncini minimuma indirir. Sistemin üzerinde plug-in noktalarda da mevcuttur. Bu noktalar standart olarak yapılır ve isteğe göre değiştirilebilmektedir. Ayrıca bu sistem CE uygunluk beyanı Avrupa mevzuatlarına da uygun hale getirilmiştir.

Satışını yapmakta olduğumuz bu ürünlerin hangi proje için kullanılacağını belirleyip uygunluğu hakkında bilgi alabilirsiniz. Firmamızdan EAE KAP 32 OTOMATI hakkında detaylı bilgi için irtibata geçebilirsiniz. Çevrimiçi  mağazalarımızdan ve online e-ticaret sitemizden ürünleri direk alabilirsiniz.

Buradan satın alabilirsiniz.