Uygun Fiyat Kaliteli Ürün
Toptan ve Perakende Elektrik Malzemeleri

Tüm projeleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilediğiniz ürünü online mağazamızdan satın alabilirsiniz.

İNFİNO

Geleneksel lineer sistemlere inovatif düşünce tarzıyla yeni bir yorum ekleyen kendisine has ürün altyapısıyla ve kullanışlı LED teknolojisi sunan Infino, çok detaylı işlenmiş bir aydınlatma sistemi aracıdır. Farklı alanlar için farklı özellikleri sahip olması amacıyla geliştirilmiş geniş lümen – ışık akımı- ve optik seçeneklerine sahip bir sistemdir. Trifaze sistemi, birbirine eklenti sağlayabilen, üzerine takılabilen boş kapaklardan oluşmaktadır. Boş kapakların sıralı olarak, kesinti yapmadan takılmaları durumunda ışık kanalı olarak kullanılabilmesinin yanı sıra, bu boş kapakların aralarında boşluk oluşturularak takılmaları halinde genel aydınlatma şeklinde de kullanılabilir. Eae iç aydınlatma ürünleri kaliteli ve uzun vadeli çözümler yaratmaktadır. Bulunan yerin koşullarına göre üretilmiş zor şartlara karşı dayanıklıdır.

Sıva üstü ve sarkıt şeklindeki uygulamalarda da kullanılmak maksadıyla üretilen, bütün tavan tipli araçlarla uyumlu birçok seçeneği olan askı takımları mevcuttur. Değiştirilebilir armatür boyu uzunluğunda gövde yapısı sahip alternatif ürünler mevcuttur. 200 metreden fazla hat uzunluk ölçüsü bulunmaktadır. Kesintisiz enerji için erkek – dişi konnektörlerle bağlantı sağlanmaktadır. Ayrıca kurulum anında ek bir tesisata ihtiyaç duyulmadan, geniş mekanlarda aydınlatma olarak kullanımı avantaj yaratmaktadır.

Eae İnfino lojistik tesisler, depolar, veri merkezleri, eğitim merkezleri, ofisler ve endüstriyel tesisler, perakende mağaza ve market alanlarında kullanımına en uygun olan aydınlatma ürünlerinin arasında öne çıkmaktadır. Kesintisiz enerji akışı sağlayan ürün yapısı itibari ile geniş alanlarda montaj kolaylığı ve bu sayede işçilik maliyetlerinde azalma sağlanmıştır.

Patentli Kilitleme Sistemi; EAE tarafından özel olarak tasarlanmış ve gelişimi sağlanmış olarak piyasaya sürülen raylı kilitleme sistemi, gövde birleşme noktalarında oluşabilecek esnemeleri ortadan kaldırabilmektedir. Gövde kısmına sabit olacak şekilde üretime gerçekleştirilerek, ek montaj işçiliği maliyetinden ve zamandan tasarruf edilmesine olanak sağlamaktadır. Ayrıca kilitleme sistemi ile daha fazla koruma sağlanmış olur.

 • Montaj bölgesinin içine oturtulabilen metal kapak ve profil kısmına tırnaklı geçme özelliği ile geçme yapabilen polikarbon malzemesinden oluşan kapak seçenekleri bulunan,
 • Yüksek ısıda bile uzun ömürlü kullanım yapısına sahip,
 • Kesintisiz enerji iletimi ile sorunsuz aydınlatma çözümü sunan,
 • Sensörlü uygulama özelliğine sahip ve aynı zamanda acil durum yönlendirme imkanı sunan aydınlatma modeli,
 • Kullanılacak alana göre çizilen projeye istinaden uygulanabilecek esnek ürün yerleştirme imkanı ve modül ekleme – çıkarma – değiştirme olanağı sunan tasarım avantajları bulunmaktadır.

L, T ve X dönüş modellerinin çalışma şekilleri, bir kısımdan enerjinin girişinin yapılması, diğer kısımdan ya da kısımlardan enerji çıkışı sağlanacak şekilde tasarlanmış ve bu şekilde enerjinin giriş – çıkış yönlerine doğru kodlanma yapılarak kullanılması amaçlanmıştır. Eae aydınlatma armatürleri mühendisler tarafından geliştirildiği için bu detaylar unutulmamış ve kullanıcı açısından avantajlı olacak şekilde üretimi yapılmıştır.

Infino Optik Çeşitliliği

 

 • Infino, 30 derece optik eğri modeli ile rafların arasının 12 metre yükseklikte olmasına rağmen yeterli aydınlık düzeyini sağlarken daha az armatür kullanımı sunar.
 • 60 derece optik eğri ile 8 metre veya altındaki yüksekliğe sahip alanları için tasarlanmış ideal bir aydınlatma şeklidir.
 • 90 derece optik eğri ise 4 ila 5 metre yüksekliğe sahip olan perakende mağaza ve market alanlarında kullanılması gereken üründür.
 • Opal difüzöre sahip Infino, eşit dağılmış ışık yayılımı ile tüm sektör için kullanılabilecek aydınlatma ihtiyacını karşılamaktadır.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Infino ürünleri birçok çeşidiyle sektöre rahatlık katmaktadır. Bu ürünler;

 1. Infino Multilens Tek Sıra Multilensli Led Armatür; gövde alanına altesiz monte edilebilme özelliğine sahiptir.
 2. Infino Kapak Metal – PC Boş Kapak; bu kapaklar sayesinde atlamalı olarak kurulum yapılabilir.
 3. Infino Multilens Double Çift Sıra Multilensli Led Armatür; çift sıra şeklinde aletsiz monte edilebilen özelliğe sahiptir.
 4. Infino Opal – Opal Difüzörlü Led Armatür; homojen ışık sunarak aletsiz monte edilebilme imkanı sunar.
 5. Infino Exit Acil Durum Yönlendirme Modülü; acil durum modüle eklenebilme özelliğine sahip üründür.
 6. Infino Sensör – Sensör Modül; projeye uygun olarak modüllere sensör eklenebilmektedir.
 7. Infino Ray Trifaze Ray Modülü; rayspot ürünlerinin eklenebilmesi için tasarımı gerçekleştirilmiş üründür.

 

Eae Aydınlatma yüksek tavan armatürü seçenekleriyle kullanıcılarına çeşitli ürünler sunmaktadır. Her alana uygun modelleri ile minimum maliyet ile maksimum verimlilik sağlamaktadır. Toza, suya ve neme dayanıklı bu ürünler zamana meydan okuyarak kullanıcıya artı verimlilik katmaktadır. Eae aydınlatma fiyat listesi ve ürünleri hakkında daha fazla bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.