Uygun Fiyat Kaliteli Ürün
Toptan ve Perakende Elektrik Malzemeleri

Tüm projeleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilediğiniz ürünü online mağazamızdan satın alabilirsiniz.

HBC

Eae HBC yüksel led tavan aydınlatması seçenekleri ile birçok uygulamalara çözüm sunmaktadır. Büyük bir alanların aydınlatma ihtiyaçlarını karşılamak için tavan aydınlatma armatürü uygundur. Bu sebeple depolar, üretim alanları, spor salonları ve büyük mağazalar gibi ticari alanları aydınlatmak için kullanılır. HBC aydınlatma sistemleri güvenli ve enerji tasarruflu bir şekilde aydınlatmak için tavan aydınlatma armatürü verimli bir çözüm olduğu görülmektedir. Bu mekanlar tipik olarak geniş veya yüksek alanı kapsar. Kullanım alanına göre yeterli ve güçlü aydınlatma gerekebilir. Tavan aydınlatma armatürü; yapısı gereği kancalarla asılır veya direkt tavana sabitlenebilir.  Tek nokta, kablo tavası ve busbar sitemlerine entegre seçenekleri mevcuttur.

Geleneksel yüksek tavan lambaları yerine led yüksek tavan armatürlerinin genel olarak iç ve dış mekanlarda kullanım için idealdirler. HBC led teknolojisiyle ucuz satış fiyatı, yüksek enerji verimliliği (düşük işletme maliyetleri) ve uzun kullanım ömrü çözümleri sunmaktadır.

Spor ve depo/endüstriyel kullanımlarda HBC tavan aydınlatma armatürü, ortam aydınlatması için mükemmel bir seçimdir.  Doğru aydınlatma daha az hataya ve maksimum güvenliğe yol açar. HBC yüksek tavan armatürü, üretkenlik ve maliyet tasarrufunun yanı sıra maksimum aydınlatma çözümleri sunduğu için hem endüstriyel hem de konutlar tarafından tercih edilmektedir.

Benzersiz bir aydınlatma çözümü sunmak için özel alüminyum enjeksiyon gövde yapısı üstün işlevli tasarım önemli bir faktördür.  Kullanım şekli sıva üstüdür. Çalışma ortam sıcaklığı -20 derece ve 51 derece arasındadır.  Tavan aydınlatma armatürleri öne çıkaran

Olağanüstüm durumlara uygun   acil durum kitli modellerde, gösterge ile tüketiciye bilgi vermektedir. Üstünde durulması  gereken bir diğer faktör de yangın riskinin ve elektrik çarpasını önlemesidir.

HBC lens, HBC Lens+ Cam, HBC Lens ACK, HBC Lens+ Cam ACK modelleri bulunmaktadır. Her türlü ortam koşuluna endüstrilerin tüm gereksinimlerine göre uyum sağlamaktadır. Zorlu ortamlarda yüksek dayanıklılık ve güvenilirlik için tasarlanmıştır.

 

Eae Elektronik Aydınlatma

Hizmet ömrü sebebiyle tasarruf etmek ve güvenli ortam sağalmak adına HBC aydınlatma çeşitli uygulamalar için idealdir.  Verimli olma, maliyet tasarrufu sağlama ve anında kontrol edilebilirlik görünürlük sağlar. Gövde yapısı ısınma süresini gereken düzeyde tutarken, ışıkların ısınma süresi ve gürültüsünü önleyerek uzun vadeli kullanımı garantilemektedir. Fonksiyonel kullanım sayesinde değişik ortam koşullarında sensörlü ve günışığı seçenekleri sayesinde maliyet tasarrufu sağlayacaktır. 

Çeşitli endüstriler ve tesisler için HBC, modern askı takımı ve montaj işlevleri sunmaktadır. Bunlar, üretim tesisleri, okullar, spor salonları gibi alanlarda kullanılmaktadır.    

Aydınlatma sistemini mekânın ihtiyacına göre kurmakta yarar sağlar. Tüm sektörler için doğru aydınlatma ve ürünle en iyi sonuç elde edilir.

Esnek aydınlatma sistemleri ;60º ve 90º optik açı seçenekleri, gölge ve hareket sensörü seçenekleri, depolarda, spor salonlarında, fabrikalarda ve üretim tesislerinde ışık çıkışı ve gelişmiş görünürlük sağlar.

Aydınlatma armatürlerine yapılacak yatırımla; paradan tasarruf etmenizi sağlamakla kalmaz, aynı zamanda doğa dostudur ve iş yeri güvenliğine katkı sağlanmasında etkilidir

En kaliteli aydınlatma ürünlerini eae aydınlatma ürünler hakkında daha fazla bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Eae endüstriyel aydınlatma alanında yatırımları artırarak yeni ürün sunmaktadır. Hbc aydınlatma ürünü güçlü ışık sistemi ile diğerlerine oranla daha geniş açıda yansıtarak verimlilik sağlamaktadır.