Uygun Fiyat Kaliteli Ürün
Toptan ve Perakende Elektrik Malzemeleri

Tüm projeleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilediğiniz ürünü online mağazamızdan satın alabilirsiniz.

Flexbar

 

Aydınlatma ekipmanı ile, aydınlatma dizaynlarının kullanılmaya başlandığı günlerden itibaren konvansiyonel teknikler açısından gerek aydınlatma gerek ise iç mimari tasarımlarını kısıtlayıcı özelliklerin ortadan kaldırılması amaçlanarak üretimi gerçekleştirilmiştir. EAE Aydınlatma’nın yeni üretilen gizli aydınlatma ürünü olan FLEXBAR, bütün sınırları ortadan kaldırmaya yardımcı olarak daha ferah bir görüntü sağlanmasına yardımcı olmaktadır. Ürünün parlaklık seviyesi, keskin ya da yuvarlak dönüş performansı, modüler olan kablolu özellik sayesinde sökülebilir ve kesilebilirlik yeteneği, istenen yumuşak ışığı ve aydınlatma dizayn imkanlarını kullanılan mekanlarda hayata geçirmeye olanak sağlamaktadır.

FLEXBAR kullanım alanları, esnek ve modüler yapıya sahip olmasından dolayı diğer gizli aydınlatma ekipmanlarından ayrı olarak, gergi tavan, raf altı ve backlight uygulamalarında da rahat kullanıma sahiptir. Ek özellik olarak, kurulumu yapılmış olan elemanlara daha sonradan yapılabilecek müdahalelere karşı sunulan çözümler sayesinde ürünün kullanım ömründe önemli ölçüde artış sağlanmaktadır.

EAE FLEXBAR her alana uyarlanabilir, kullanımı esnek ve konforlu yapısı ile aydınlatma alanında önde gelen ürünler arasında yerini almaktadır. Klasik olarak kabul görmüş aydınlatma sistemleri ışığı belirli bir alanda sıkıştırmasıyla bilinirken FLEXBAR sistemleri ışığı yayarak çalışmasını sürdürmektedir. Modüler yapısı sayesinde kolayca söküp, tekrar monte etme imkanını kullanıcılarına sunmaktadır.  Oluşabilecek herhangi bir bozulma durumunda modüllerin kolayca değiştirilip, yeni bir modül takılma olanağı sağlamaktadır. Kaynak olarak LED ışık kullanılması yıllar boyunca kullanım sağlamakta, devamlı olarak bakım ihtiyacının olmaması, verimli ve ayrıca etkili aydınlatma sağlanması kullanıcılar için olumlu olarak görülen özellikler arasında yerini almaktadır. 2700K, 3000K, 4000K ışık rengi ve amber, kırmızı, yeşil, mavi ve RGB renk skalasına sahiptir.

FLEXBAR led  her türlü ofis alanı, eğitim kurumları ve perakende mağazalar gibi birçok yerde kullanılması uygun olan şekilde montajı gerçekleşen ve kullanılan aydınlatma ekipmanlarıdır. Elverişli olacak şekilde kullanıcı rahatlığını düşünülerek düşük parlamalı aydınlatma sağlanması amacıyla yüksek performansı lens teknolojisinden yararlanılmıştır. Küçük ve ince bir tasarıma sahip olması, aydınlatma kontrolleri ve acil durum aydınlatmaları da dahil olmak üzere aydınlatma alanında sunulabilecek bütün çözümler için gereken özellikleri bir bütün haline getirerek kullanıldığı alana mükemmel bir uyum sağlamaktadır.

Özellikleri:

  • Esnek ve kavisli uygulama için geliştirilmiş ve tırnaklı monte edilebilen modüler yapısı sayesinde keserek de kullanılmaya olanak sağlamaktadır.
  • Sistemin kurulma aşamasında proje yaratmadan hat kurma şansı tanımaktadır.
  • Olası bir arıza durumunda kolayca LED değiştirme imkanı bulunmaktadır.
  • Kaynaktan çıkan ışık (lümen ) miktarının daha sonradan arttırılıp azaltılma imkanı sunmaktadır. Ayrıca 50.000 saat çalışma gücüne sahiptir.

FLEXBAR Işık White, FLEXBAR MN – Color ve RGB adıyla bilinen üç farklı modeli bulunmaktadır. Bu ürünlerin ortak özellikleri yapılarında PC gövde ve kapak kullanılmasıdır. Şeffaf ve opal difüzör kullanılarak parlaklığı kontrol altına alan ve yumuşak bir şekilde yaymasına olanak sağlayabilecek seçeneklere sahip olmalarıdır.  Bütün aydınlatma elemanları da sıva üstü kullanım için uygun özelliğe sahiptir.

Birbirlerinden ayrılmalarına olanak sağlayan özellikleri ise FLEXBAR White ürününün 2700K, 3000K, 4000K ışık renk sıcaklığı kullanması, FLEXBAR MN – Color ürününde ise amber kırmızı, yeşil ve mavidir renk sıcaklığına sahip olması, FLEXBAR RGB ürününün ise RGB -3 ana rengin birleşiminden oluşan ara renkler ve beyaz- renk sıcaklığı bulunmaktadır.