Uygun Fiyat Kaliteli Ürün
Toptan ve Perakende Elektrik Malzemeleri

Tüm projeleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilediğiniz ürünü online mağazamızdan satın alabilirsiniz.

Birikim Kablo Bayisi Somelpa Elektrik

Birikim Kablo bayisi somelpa elektrik ürün çeşitliliğinde kontrol kablolaları, ensturaman kabloları, yangına dayanıklı kablolar, yangın alarm kabloları, Veri iletişim kabloları ve çok daha fazlasını sizler için temin etmektedir. Kablo ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçin.

Birikim Kablo  2012 yılından beri kalitesi, rekabetçi fiyat politikası ve müşteri memnuniyeti hizmet anlayışıyla kablo sektörüne yönelik alanında tecrübeli ekibiyle faaliyetlerini yerine getirmektedir.  Önde gelen bir özel kablo üreticisi olarak, gereksinimleri karşılayan birikim kablo çeşitli sektörlere hizmet vermektedir. Sektörlerde yenilik sürekli gelişim hizmet anlayışı ile verimlilik ve kaliteyi benimsemiştir. Günden güne çevre ile uyumla beraber müşterilerin kalite beklentilerine cevap vererek büyümeye devam etmektedir. Birikim kablo Esenyurt'ta 8.000 m² kapalı 1.000 m² açık alana sahip modern tesisinde uluslararası yerel pazarda hizmet vererek ürün kalitesini, rekabetçi fiyat politikasını ve müşteri memnuniyetini önemseyerek çalışmalarına başlamıştır. Kısa zamanda ülke çapında büyümeyi başarmış kablo sektöründe tanınan bir marka haline gelmiştir.

Birikim kablo bayileri İstanbul (birikim kablo Perpa), Bursa ve Tekirdağ şehirlerinde bulunan firmaları ile bölgede müşteriye erişim ve ulaşılabilirlik konusunda büyük kolaylık sağlamaktadır. Kaliteye ve çevreye önem veren anlayışı ile ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemi ‘ISO 14001:2015 çevre yönetim sistemi ISO 45001:2018 iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi ISO 10002:2015 müşteri memnuniyeti yönetim sistemi standartlarını kılavuz olarak kabul eden birikim kablo satışın tüm boyutuyla kaliteli hizmet vermeyi benimsemiştir. Kablo üretimi yapan firma hem satış öncesi hem de satış sonrası müşteri ve kalite odaklı hizmet vermeye odaklanmıştır. Müşteri taleplerini zamanında karşılamak ve müşteri odaklı çözümler konusundaki hassasiyeti sektördeki farkını ortaya koymaktadır. Aynı şekilde firmamız Birikim Kablonun Bayileri arasına girerek müşterileri taleplerine uygun şekilde ürünlerin satışını yapmaktayız.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından çıkarılan Yapı Malzemeleri Yönetmeliği kalite standartlarını ve yapı malzemelerine uygulanacak kuralları belirlemektedir. Birikim kablo, güvenlik ve kalite açısından malzemelerini belgelendirmiştir. CPR’e ilgili Belge ve dokümanlara web sayfamız üzerinden erişebilirsiniz.

ÜRÜNLER

Kategoriler: 75 Ohm Koaksiyel Kablolar: 50 Ohm Koaksiyel Kablolar: Koaksiyel kabloların uygulama alanları; kemara-görüntüleme ve televizyon ağlarıdır. Koaksiyel kablolar, frekans, video ve veri sinyalleri için iletim hatları olarak kullanılır. Geleneksel olarak, radyo vericilerini ve alıcılarını antenler, internet bağlantıları, dijital ses ve kablolu televizyon sinyalleri ile bağlamak için kullanılmaktadır.

 Etiketler: RG 58 C/U, RG 58 C/U HFFR, RG 174/U ; RG 59/U-4 F (Cu/Al), RG 59/U-4 FHF (Cu/Al), RG 59/U-4 F (CCS/Al).

Kategoriler: Cctv ve Diyafon Kabloları: Görüntü sinyali ve güç iletimi için gerekli olan enerji sağlayan kablo türüdür. Kamera sistemlerinde; görüntü, haberleşme, alarm ve güç gibi farklı verilerinin (görüntü, ses, alarm ve güç gibi) birden fazla kablonun birleşiminden oluşan ve iletimini sağlayan kablo türüdür.  

Etiketler: Diyafon Kablosu, CCTV, CCTV HFFR  

Kategoriler: Veri İletişim Kabloları ve Bus Kabloları: Haberleşme sektörü, elektrik devreleri, telekom sistemlerde sinyal iletiminde kullanılırlar. Sensörler ve ilgili ekran birimleri arasındaki dijital sinyal iletimi için bus kabloları veya endüstriyel iletişim kabloları kullanılır.

 Etiketler: Brikim kablo cat6, CAT 5e UTP, CAT 5e UTP  

Kategoriler: Telefon ve Yangına Dayanıklı Kablolar: Alarm Kabloları: Bu kablolar kuru, nemli ve ıslak odalarda çekme gerilimi veya zorlamalı hareketler olmadan esnek kullanıma uygundur. Bu kablolar, sabit sistemlerde kullanılan sinyal ve bilgi kalitesinde de süreklilik sağlar. Yangın geciktirici ve yalıtım dayanıklılığı insanların yaşadığı mekanlarda, haberleşme sistemlerinde, güvenlik ve yangın ihbarları için kullanılır.

Etiketler: VBV, VBV-K PDV, PDV-K HBH.HBH-K JE-H(St)H, Bd FE180 PH120 ,  LIHH FE180 PH120,  LIHH-TP FE180 PH120

Kategoriler: Sinyal ve Kontrol Kabloları: Elektronik takip sistemlerinde ses frekansı, data, sinyal iletiminde kullanılmaktadır. Elektronik amaçlı bilgi iletişim ortamlarında, sinyal, ses frekansı veya data transferinde kullanılır. Esnekliği yüksek olduğundan kullanışlıdır.

Etiketler: LIH(St)CH, LIY(St)CY, LIY(St)Y, LIH(St)H, LIYCY, LIHCH, LIHH, LIYY, LIYY,  LIHH, LIYY-TP

Kategoriler: Silikon Kablo Kullanım Alanları: Silikon yalıtımlı tel ve kablolar, çalışma sıcaklığı aralığı, aşırı esnekliği, voltaj özellikleri nedeniyle çeşitli endüstriler için popüler bir seçimdir. Hafif, dayanıklı, yumuşak, kolay işlenen bir üründür. Elektronikte, silikon iletkenler, elektrik nakil hatlarında kablo kullanımı açısından tercih edilen malzeme olmuştur.

Etiketler: SIMH , SIMH C1,SIMH C2

Kategoriler: Bus ve Bina Otomasyon Kabloları: Bina ve ofis içi tesisatlarında sinyal iletişiminde kullanılırlar.

Etiketler: PROFIBUS L2, PROFIBUS L2 PE, INSTABUS EIB BUS

Birikim kablo, 2022 fiyat listesi- birikim kablo fiyat listesi- fiyat politikasında esnek ve çözüm-iş odaklı davranması nedeniyle tercih edilmektedir. Birikim kablo 2022 fiyat listesine linkten ulaşabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi ve ürün çeşitliliği katalogda yer almaktadır