Uygun Fiyat Kaliteli Ürün
Toptan ve Perakende Elektrik Malzemeleri

Tüm projeleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilediğiniz ürünü online mağazamızdan satın alabilirsiniz.

Aydınlatma Malzemeleri Çeşitleri Nelerdir?

Aydınlatma malzemeleri Elektrik ve pil ile çalışan birçok farklı yapıda kullanılmaktadır. Hem endüstriyel alanlarda, hem de evlerin çeşitli odalarında işlevsel olarak değerlendirilmektedir. Başta sıva altı ve üstü armatürler olmak üzere birçok farklı ürün aydınlatma grupları kategorisinde yer almaktadır. Tamamen test edilip onaylandıktan sonra satışa çıkarılan bu malzemeler pratik ve güvenli kullanımlar için uygundur.

 Sıva Altı Armatürler ve Özellikleri

Yeni üretim olan sıva altı armatürler driverlı olarak imal edilmektedir. Watt dereceleri ihtiyaçlar baz alınarak incelenebilir ve bu yönde sipariş edilebilir. En düşük wattları 3, 6 ve 9 ölçeklerinde yer almaktadır. Ancak az bir fiyat farkı ödenerek 18 ve 24 wattlık armatürler de satın alabilir. Standart olarak genelde yuvarlak modellerde üretilen ürünlerdir.

 Verdiği renklerin ana tonu ise beyazdır. Beyaz renkleri ılık ve gün ışığı olmak üzere birden fazla seçeneğe ayrılmaktadır. Kullanım ömürleri 40.000 saatten başlayıp 55.000'e kadar uzanmaktadır. Uzun ömürlü oldukları için hesaplı kullanımlar için de idealdir.

Sıva Üstü Led Işıklar

 Sıva üstü led ışıklar aydınlatma malzemeleri kategorisinde yer alan bir diğer üründür. Yuvarlak ve kare olarak üretilen bu modeller insan ve çevre sağlığına tamamen uyumludur. Hem sıva altı hem de sıva üstü olarak kullanılabilen çok yönlü çeşitleri de ilgili kategorilere girilerek anında sipariş edilebilir. İlk açıldığı andan itibaren direkt olarak ışık akışına ulaşır. 220 volta sahip olan bu ürünler banyo gibi alanlarda da sıklıkla tercih edilmektedir.

 

 Çift Renkli Spot Işıklar ve Öne Çıkan Kullanım Özellikleri

 Kullanım kılavuzu ile birlikte alıcılara gönderilen spot ışıklar çift renkli olan modelleri ile dikkat çekiyor. Tek bir tuş ile renk seçenekleri anında değiştirilebilir. Mavi, kırmızı, mor ve yeşil gibi canlı renkleri bünyesinde barındıran çeşitleri mevcuttur. Kurulumu ve kullanımı için gerekli olan tüm aparatlar ambalaj içeriğinde bulunmaktadır. Trafosu ile birlikte dakikalar içerisinde kullanıma hazır hale getirilmektedir.

Merdivenlere Özel Spot Işıklar

Daha küçük ebatlarda üretilen spot ışıklar özellikle merdiven basamaklarında kullanılmaya uygundur. Toplu halde satın alındığı takdirde yüzde kırka varan büyük indirimler yapılmaktadır. Sıva altı kullanılan bu ışıkların toplam garanti süresi 3 yıldır. Hem beyaz hem de gün ışığı renkleri tek bir ürün üzerinde kullanılabilir.

 Harici olarak herhangi bir trafoya gereksinim duyulmaması da kullanım avantajı açısından müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Kurulumunda profesyonel destek alınabileceği gibi kullanım talimatlarına bakılarak bireysel olarak da yapılabilir. Hem peşin hem de taksitli ödeme imkanları bulunmaktadır.