Uygun Fiyat Kaliteli Ürün
Toptan ve Perakende Elektrik Malzemeleri

Tüm projeleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilediğiniz ürünü online mağazamızdan satın alabilirsiniz.

Commscope

Şirket 1976 yılında Amerika Birleşik Devletlerinde kurulmuştur. Günümüzde 130 ülkeye ihracat yapmaktadır. Kablo alanında yakaladığı başarılar sayesinde teknoloji dalında birçok ödül alma şansını yakalamıştır. Bu başarılarla birlikte şirket %28’lik bir artış göstererek dünya markası haline gelmiştir. Commscope Türkiye ile ilişkilerini artırarak zamanla satışlarını yapmaya başlamıştır.

Kablolama sektöründe faaliyet gösteren Commscope üretici bir firma özelliği taşımaktadır. Akım kabloları, kablolu ve kablosuz ürünler, altyapı alanında faaliyet göstermektedir. Fiber optik kablolama, konnektör panelleri, krikolar, çift kablolama gibi pek çok ürünün üretimini yapmaktadır. Ürettiği ürünler çevreye duyarlı ve uzun ömürlü olan sistemlerdir.

Video işleme

Güvenlik ve dağıtım sistemleri

Yapısal destek

Bölücüler

Birleştiriciler, çoklayıcılar

Ağ sistemleri

Bina içi hücresel sistemler

Kapaklar ve kutular

Kurumsal ağ

Konnektörler

Kablolar

Kablo yönetimi

Kablo grupları

Pano ve paneller

Geniş bant ve video cihazları

Erişim ağ sistemleri

Antenler

Ve daha birçok ürün kategorisi mevcuttur. Ürünlerinde herhangi bir arıza olduğunda yetkili servisi hizmetleri yardımıyla ürünlerin sorunu giderilir. Bina içinde kablolama, otomatik alt yapı yönetimi, Ethernet üzerinden değerli güç çözümleri gibi hizmetler vermektedir.

Yıllar itibari ile Commscope isim değiştirerek Amp Kablo olarak yeni adını almıştır. Sektörde hala kablo işleri yapmaktadır.

Amp Data kablosu  veri sinyallerini iletmek ve almak için özel olarak tasarlanmış bir iletişim hattıdır. Kablolar, içerdikleri tellerin sayısına, yapılarına ve kullanım amaçlarına göre farklı türlerde gelir. Örneğin, Ethernet kablosu genellikle bilgisayar ağlarında kullanılırken, USB kablosu bilgisayarlar ve diğer cihazlar arasında veri transferi için yaygın olarak kullanılır. Hala günümüzde sık tercih edilen markadır.

Amp Kablo

Dünyanın en gelişmiş ağlarını oluşturmak için teknolojinin sınırlarını zorlamaktadır. Küresel yenilikçi ekibi sayesinde trend marka haline geliyor ve gelecek konusunda sağlam adımlar atmaktadır. Zamanla sınır kavramını kaldırmış ve birçok ülkeye ulaşmıştır.

Amp Kablo Türkiye distribütörü olan firmalar oldukça azdır. Kablolama alanında uzman hale gelen Amp Türkiye’de çok fazla geniş alana hitap edememiştir. Ancak son yıllarda yatırımlarını artırarak yeni bayilikler vermiş adından sıkça bahsedilir hale gelmiştir. Kablo çeşitleri ise şunlardır;

Kablo Kanalı; Enerji dağıtımına yardımcı olmak için yapılmıştır. 3/4 ila 2 inç arasında değişen çok sayıda çapta kanal mevcuttur.

Koaksiyel Kablolar; Yüksek performansa sahip bu kablolar uydu, güvenlik, televizyon, video uygulamaları, konut ve ticari yapılar için ihtiyaç duyulan enerjiyi sunmaktadır. Damlar kablolar, sabit hat kabloları, başlık kabloları, video ve uydu kabloları gibi alanlara ayrılır. Kullanım şekline göre tercih edilir.

Fiber Optik Kablolar; Fiber optik kablolamada dünya lideri olan Amp kablo, iç ve dış mekanda yangına dayanıklı olma özelliğiyle bilinmektedir. Tek modlu veya çok modlu yapıya sahiptir. Mekanın iç ve dış oluşuna bağlı olarak çeşitlilik gösterebilir. Uzun mesafelerde sıkça tercih edilmektedir. Elektromanyetik etkileşimden etkilenmezler. Bu kablolar ince tel şeklindedir. Elektrik sinyali yerine ışık sinyalleri kullanılmaktadır. Veri iletiminde, santraller arası bağlantılarda, tıp alanında kullanılan aygıtlarda, nükleer enerji santralleri gibi birçok yerde kullanılmaktadır.

Hibrit Kablolar; Fiber ve bükümlü olan UTP kablolar hızlı ve kolay şekilde dağıtımı sağlamaktadır. Yeni teknolojiyle beraber yaygınlaşmıştır

Güç Kabloları; Güç cihazı uzakta olan sistemler için geliştirilmiştir. Zemin altı düz iletken kablo tasarımlarının yanı sıra uzak radyo istasyonlarına güç iletmektedir. Dış örgülü bir kalkan ile sarılı sağlam kılıfla korunan bir yapısı vardır.

Bükümlü Çift Kablolar; Korumalı veya korumasız çift bükümlü şekilde ses uygulamaları için kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Dalga kılavuzları; Dalga kılavuzları en zorlu ortamlarda bile olağanüstü düşük kayıplı elektrik performansı ve verimlilik sunmaktadır. Son yıllarda oldukça tercih edilmektedir.

Kablosuz iletim kabloları; Hava kabloları, örgülü kablolar, yayılan kablolar, kablosuz kablolar şeklide gruplara ayrılır. Zaman direnen ve performans açısından yüksek olan bu ürün yeraltı uygulamalarında kullanılabilir.

Gibi kablo sistemleri bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra baz istasyonları antenleri, montaj donanımı, uzaktan elektrik ekipmanı, bina içi anten veya ek bileşenler, noktadan noktaya mikrodalga antenler, eliptik dalga kılavuzu konnektörleri, basınçlandırma, dikdörtgen ve bükülebilir dalga kılavuzları, dalga aksesuarları şeklinde alanları da mevcuttur. Özellikle Amp Cat6 kablo ürünleri çok fonksiyonlu olup diğerlerine göre daha sık tercih edilmektedir. 

Amp kablo bayileri

Firmamız müşterilerin taleplerine uygun ürünleri ulaştırmaktadır. Kablo alanında geniş ürün ağına olmasının yanından Somelpa Elektrik projeye en uygun ürünlerin seçilmesini sağlayarak müşterilere yardımcı olmaktadır. Güvenli koşullarda üretilen kablolar garantili ve doğaya uyumlu olacak şekilde geliştirilmiştir. Gerekli sertifikalar alınarak tescillenmiştir. Yurtdışı bazlı bir firma olmasına rağmen istenilen düzeyde ve saatte ürünlerin gönderimini yapmaktadır. Amp kablo fiyat listesi için bizimle iletişime geçerek bütün kabloların fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Sadece İstanbul’da değil Türkiye’nin her şehrine ürünleri iletmekteyiz. Amp Kablo bayileri Ankara da yaygın olmadığı için firmamız o bölgeye gerekli kablo ve ekipmanlarını götürmektedir.