Tem Teknik Elektrik

28_93237_orijinal

 

Tem Teknik Elekrik Ürünleri Ve Satış Mağazaları

 

Elektrik ürünleri, gündelik hayatın gereksinimi olan elektriğin iletilmesini sağlar. Elektrik ürünlerinde fiyat ne kadar önemliyse kalite de o ölçüde önemli olmaktadır. Ürünün kaliteli olması ise çeşitliliğine bağlı bir durum olabilmektedir. En çok tercih edilen elektrik ürünleri ve çeşitleri ise;

 

  • *Fiş ve Prizler; Normal fiş ve prizler ve sanayi tipi fiş ve prizler olmak üzere ikiye ayrılır.
  • *Elektrik Panoları; Sulama panoları, şantiye panoları ve telefon pano dağıtımları gibi. daha birçok çeşidi bulunur.
  • *PDU Aluminyum Grup Prizler; Led aydınlatmalı prizler, bürotik gruplar ve masaüstü priz grupları gibi çeşidi bulunur.
  • *Yeni Jenerasyon Prizler; Seyyar priz, seyyar fiş, dik pano prizi gibi çeşitlilikleri bulunur. Bu elektrik ürünleri piyasada en çok tercih edilen ürünlerdir.

 

En Kaliteli Elektrik Ürünleri

 

En kaliteli elektrik ürünleri, elektrik ürünü üreticisi tarafından, dayanıklı ve sağlam olarak üretilen ürünlerdir. Bu ürünlerin kalitesi müşteri tarafından kolay anlaşılamayabilir. Çünkü her üretim esnasında müşteri üretim aşamasına şahit olamayabilir. Bu durumda alınacak ürünün kalitesini belirlemek için birtakım testler yapılabilir. Düzgün çalışan ve bilindik marka elektrik ürünleri en kaliteli olanı seçmede etkili yöntemlerdendir. Özellikle marka bilinci bu aşamada oldukça faydalıdır. Piyasada kendini kanıtlamış dünya markası ürünler genelde kaliteli olurlar.

 

En Uygun Fiyatlı Perakende Elektrik Ürünleri

 

Perakende elektrik ürünleri satın alınırken, doğru bir markanın seçildiği bilincinde olmak gerekir. Doğru marka seçimi ekonomik açıdan mantıklı bir karar olacaktır. Genelde perakende bütün ürünler uygun fiyatlı olurken, bazı markalar perakende satışlarda ürünlerinde yüksek miktarda indirim uygulayabilmektedir. Bu markalardan biri olan Tem Teknik ise perakende satış işlemlerinde göze görülür oranda indirim uygulayabilmektedir. Tem teknik elektrik ürünleri ise firması dışında, tem teknik bayi , somelpa ve tem teknik ana bayi gibi satış noktaları üzerinden satın alınabilir.

 

Tem Teknik Elektrik Ürünleri Satış Mağazaları

 

Tem Teknik elektrik ürünleri, dünya markaları ile iş ortaklığı gerçekleştiren bir şirket olarak müşteriye hizmet verir. Tem teknik bağlantılarından olan tem teknik ana bayi ve satış noktaları ise satış işlemlerinin gerçekleştiği satış kanallarıdır. Bu kanallar ile sağlayıcısı tem teknik elektrik ürünlerinin tamamına sınırsız stok fırsatı ile ulaşılabilmektedir. Tem Teknik'in çözüm ortaklarından olan somelpa firması ise stok ve tedarik seçeneklerinin müşteriye en verimli şekilde sunulmasını sağlayan satış kanalıdır. Bu ürünlerinin temini ve tedariği tem tekniğin çözüm ortaklarından biri olan somelpa ile sağlanabilmektedir.

 

Tem Teknik Bayileri

 

Tem teknik bayi firmanın elektrik ürünlerinin satışının gerçekleştiği kanallardır. Ayrıca bayilik, Tem Teknik'e bağlı temsil eden satış noktasıdır. Tem teknik bayileri firmanın belirlediği noktalarda müşteri hizmet ve tanıtım yapmaktadır. Bu noktalar Türkiye çapında bulunurlar. Satış noktası olmasının yanı sıra bu bayiler, elektrik ürünlerinin servis hizmetlerini ve ek hizmetleri de kendileri gerçekleştirmektedir. Tem Teknik bayilikleri dışında ürünlerinin satışını da ana bayiler ve çözüm ortakları ile gerçekleştirmektedir.

 

Tem Teknik Elektrik Ürünleri Nelerdir?

 

Elektrik ürünleri ihtiyaçlara göre satın alınırlar. İhtiyaçlar genelde kullanım için çeşitlikten ibaret olsa da kalite de bu ihtiyaçlara dahil olmaktadır. Kaliteli elektrik ürünlerinin yanı sıra uygun fiyatlı ürünler de ürün seçiminde gerekli olan kriterlerden sayılır. Tem teknik elektrik ürünleri ise ihtiyaca bağlı olarak hem ürünlerin çeşitliliği hem de uygun fiyatlarla kaliteli ürünlerin müşteriye ulaşması hedefler. Merak edilen tem teknik elektrik ürünleri ise; Kauçuk monofaze prizler, kauçuk trifae, monofaze tip prizler ve telefon/data soketleri olmaktadır. Yeni jenerasyon prizler ise; Çoklayıcı prizler, şarterli sigortalı prizler, seyyar priz, seyyar fiş ve pano ve duvar prizleri de yeni jenerasyon priz elektrik ürünlerindendir.

 

Tem teknik sanayide kullanılan CEE NORM fiş ve prizleri, bürotik prizler,masa prizleri,dekoratif grup prizler alanında standartlarına uygun tasarlanan monofaze prizleri, kauçuk fiş ve prizleri, müşterini talebine göre tasarlayıp hazırlayan ve kombinasyon kutuları, plastik dağıtım panoları, gibi termoplastik buatlar, modüler Aluminyum gövdeli grup prizleri, kablo makaraları imalatı mevcut ürün yelpazeleri olan çözüm ortaklarımızdandır.