Toptan ve Parakende Elektirik Malzemeleri

Uygun Fiyat Kaliteli Ürün Politikamızla Yanınızdayız

Tüm Projeleriniz İçin Bizimle iletişime Geçebilirsiniz. Dilediğiniz Ürünü online mağazamızdan Satın alabilirsiniz.

Biz Kimiz

SOMELPA Elektrik Hakkında

SOMELPA Elektrik, sektördeki 27 yıllık bilgi birikimimizin ve tecrübemizin ürünüdür. Biz çözüm ortaklarımızla sektörel bütün ihtiyaçların en hızlı, en ekonomik ve en kaliteli şekilde tek elden tedarik edilebildiği bir donanıma sahibiz. Çünkü işimiz dünyanın neresinde olursa olsun kaliteli, estetik ve yenilikçi geleceğin elektrik teknolojilerini keşfedip müşterilerimizin hayatını kolaylaştıracak ve güzelleştirecek ürünler ve hizmetler sunmaktır.

Elektrik/Elektronik sektörü günümüzde yoğun AR-GE çalışmalarının yapıldığı, bu nedenle neredeyse her gün hayatımızı daha da kolaylaştıran, farklılaştıran yeniliklerin üretildiği çok dinamik bir sektördür. Biz de firma olarak sektörümüzdeki bütün AR-GE çalışmalarını yakından takip ediyor, uluslararası fuarlara katılıyor, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini analiz edip, kendi tecrübelerimizi ve yaratıcı fikirlerimizi üzerine ekleyerek çözüm ortaklarımıza geri dönüş sağlıyoruz.

Amacımız müşterilerimizin ihtiyaçlarını beklentilerinin çok ötesinde karşılayıp, hayatlarına artı değer katmaktır. İşte bu nedenle satış sonrası ürün ve hizmetlerimize de sahip çıkıyor ve müşterilerimizin beklentilerine istikrarla karşılık vermeye çalışıyoruz.

Amacımız müşterilerimizin ihtiyaçlarını beklentilerinin çok ötesinde karşılayıp, hayatlarına artı değer katmaktır. İşte bu nedenle satış sonrası ürün ve hizmetlerimize de sahip çıkıyor ve müşterilerimizin beklentilerine istikrarla karşılık vermeye çalışıyoruz.

Elektrik Elektronik Alanında İhtiyacınız Olan Herşey

Somelpa Elektrik, 27 yıllık sektör tecrübesi ile faaliyet gösteren bir firmadır. Sektörün bütün ihtiyaçlarını çözüm ortaklarımızla birlikte en kaliteli, ekonomik ve hızlı şekilde tek bir merkezden tedarik edebilme kabiliyetine sahiptir. Müşterilerin hayatını kolaylaştıracak tüm ürünlerimizi dünyanın her yerine estetik, yenilikçi, kaliteli, geleceğin elektrik teknolojilerini keşfederek ve güvenilir bir şekilde ulaştırmayı kendimize hedef belirledik. Ülkemizde elektrik ve elektronik ürünlerinde yoğun Ar-Ge çalışmaları yürütülüyor.

Bu sayede her geçen gün hayatımızı kolaylaştıracak yenilikçi teknolojilerle donatılmış yepyeni ürünler piyasaya sürülüyor. Dinamik bir sektör olarak çalışmalarını yürüten firmamız, tüm Ar-Ge çalışmalarını yakından takip ediyor. Hayatın her alanında yoğun bir kullanım alanı bulunan elektrik elektronik ürünleri hayatınızı güzelleştirecek şekilde dizayn ediliyor. Çalışmalarımızı tüm Türkiye’ye yaymak için EAE bayileri açıyoruz. Bu sayede daha kısa süre içinde daha çok kişiye ulaşma ve ürünlerimizi ulaştırma imkanı buluyoruz. İnsan hayatını kolaylaştıran yenilikçi tasarımlı ürünleri ile dikkat çeken firmamız ülkemizin dört bir yanına kaliteyi en uygun fiyatlara ulaştırmayı hedefliyor.

Elektrik Elektronik Alanındaki Yenilikçi Firmalar

Hizmetlerimizi tüm ülkemize ulaştırmak ve başarılarımızı her geçen gün arttırmak için çok sayıda EAE bayileri açmayı planlıyoruz. Müşterilerin tüm beklentilerine cevap verebilmek için düzenlenen tüm uluslararası fuarlara katılarak dünyadaki bu alanda yaşanan yenilikçi gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Firmamızın amacı, müşterilerin hayatını kolaylaştıracak, istek ve beklentilerini karşılayacak ürünler ortaya çıkarmaktır. Müşterilerimizin hayatına artı değer katacak ürünlerimiz ve satış sonrası verdiğimiz hizmetler ile her zaman farkımızı ortaya koyuyoruz. Çözüm ortaklarımız ile tüm Türkiye ve dünyada yeni EAE türkiye bayileri açarak adımızı daha geniş kitlelere duyurmayı hedefliyoruz. Marka adımızı her geçen gün ileriye taşımak ve daha iyi hizmet verebilmek için durmadan çalışıyor ve daha iyi işler yapmaya uğraşıyoruz.

Tüm Türkiye’de Kaliteli Hizmet

Firmamız, tüm Türkiye’de kaliteli bir hizmet vermeyi kendine amaç ediniyor. Bu nedenle ülkemizde ve tüm dünyada sektörde yaşanan tüm gelişmeleri en yakından takip ediyor. Aynı zamanda EAE elektrik konusundaki iddiası ile başarılarını her geçen gün arttırıyor. Müşterilerimize en iyi hizmeti en kaliteli hizmetle en minimum sürede ulaştırmayı amaçlıyoruz. Müşterilerimize her zaman dürüst davranarak tüm çalışmalarımızı büyük bir saydamlıkla yürütmeyi amaçlıyoruz. Ülke çapında daha çok kişiye ulaşmak ve çalışmalarımızı tüm ülkemizle paylaşmak için ülkemizin dört bir yanına en yeni EAE aydınlatma seçeneklerini ulaştırıyoruz. Hayatınızı güzelleştirecek yenilikçi tasarımlarıyla yaşamınıza artı değer kazandırmak için istek ve beklentilerinize yönelik tasarımlar ortaya çıkartıyoruz. En yenilikçi ve insan hayatını kolaylaştıracak tasarımları daha büyük kitlelere ulaştırmayı amaçlayan firmamız, sektördeki tüm gelişmeleri takip eder ve ürünlerini sürekli günceller. Geniş ürün çeşitliliği ve stok doluluğu ile insanların tüm ihtiyaçlarına cevap vermeyi hedefliyor.

EAE Bayiliklerimizin Ülke Çapında Dağılımı

EAE Türkiye bayilikleri, ülkemizin dört bir yanında hizmet vermek amacı ile hızla açılıyor. Tüm elektrik ve elektronik sistemleri içinde barındıran kablolar, aydınlatmalar ve daha pek çok ürünü bayilerimizde bulabilirsiniz. Müşterilere en kaliteli ve en iyi hizmeti vermek amacı ile açılan bayilerimiz, markamızın yenilikçi ürünlerini satışa çıkarıyor.

En yüksek performansı en düşük maliyetle müşterilere ulaştırmayı amaçlayan firmamız, modern enerji iletim ve dağıtım sistemlerini tüm ülkemize ulaştırmayı amaçlıyor. EAE elektrik bayisi, Türkiye çapında Somelpa Elektrik’in geniş stok ağı ve ürün çeşitliliğini sunmayı amaçlıyor. Müşterilerin istek ve beklentilerine cevap verecek tüm ürünleri bu bayilerde rahatlıkla bulabilirsiniz. Ülkemizin dört bir yanında bayilerimiz her geçen gün artıyor. Faaliyet alanını genişleten firmamız, bayilerimiz ve çözüm ortakları aracılığı ile daha geniş kitlelere hitap etmeyi amaçlıyor.

Ülkemizde Elektrik ve Elektroniğin Gelişimi

Ülkemizde elektrik ve elektroniğin hızlı bir ilerleme katetmesi, işini hakkıyla yapan büyük firmaların ve çözüm ortaklarının ürünüdür. Ülkemizi tüm dünyada temsil edecek yetkinliğe sahip olmak için firmamız, uluslararası fuarlarda yer alan ve tüm dünyadaki sektörde yaşanan gelişmeleri takip ediyor. En modern ve en güzel aydınlatma ürünlerini EAE aydınlatma bayilerinde bularak evinizin dekorasyonunda fark yaratabilirsiniz. Evinizi güzelleştirecek bu aydınlatma sistemleri sayesinde dekorasyonunuza farklı bir boyut kazandırabilirsiniz.

Ülkemizdeki aydınlatma ürünlerinde yenilikçi tasarımları ve kaliteli modelleri ile dikkat çeken bayilerimiz, hayatınıza değer katmayı amaçlıyor. Çevreye ve doğaya saygılı duruşumuz ile başarılarımızı her daim arttırmayı amaçlıyoruz. İnsanların hayatını kolaylaştıracak teknolojileri sunmak için durmadan çalışan firmamız, teknoloji alanında yaşanan tüm gelişmeleri yakından takip eder. Çalışmalarını yeniliklere göre şekillendiren firmamız, her zaman daha iyi hizmet sunabilmek için kendini geliştiriyor.

Yenilikçi Elektronik Ürünlerde Tek Adres

Elektrik ve elektronik sektörü ülkemizin kalkınmasında çok önemli bir rol oynuyor. Tüm Ar-Ge çalışmaları ile çalışmaları ile tüm dünyada önemli işlere imza atan firmamız, ülkemizin her yerinde faaliyet gösterecek bayilerimizi açmayı amaçlıyoruz. Kaliteli hizmet anlayışı ile verdiğimiz tüm hizmetleri daha geniş kitlelere yaymayı amaçlıyoruz. Sektörün ileri gelen isimlerinden olan Somelpa Elektrik, tüm üretim çalışmalarını ISO 9001 ve ISO 1400 standartlarına uygunluğu ile müşterilerin güvenini kazanmayı başarıyor. En iyi hizmet vermeyi amaçlayan firmamız, kalite standartlarına çok önem verir. Müşteri memnuniyetini birinci plana koyan firmamız, her zaman en iyi ve en kaliteli hizmeti vermek için durmadan çalışıyor. Üretim ve dağıtımdaki istikrarı ile ülkemiz için de büyük hizmetler veriyor.

Temel Değerlerimiz

Takım Ruhu

Çözüm ortaklarımız, çalışanlarımız ve müşterilerimizle “kazan-kazan” ilkesine dayalı ilişkiler kurmak. Biz hem bu ekosistemin hem de sosyoekonomik sistemin hepimize yetecek kadar zengin olduğuna inanıyoruz.

Bizim için büyümek demek çözüm ortaklarımızla, çalışanlarımız ve müşterilerimizle büyümek ve zenginleşmek demektir.

İnsan ve Çevre Sağlığına Saygılı

Sürdürülebilir bir gelecek için Çevre Yönetim Programına sahip çözüm ortaklarıyla çalışmak. Yaptığımız ticari faaliyetler, sunduğumuz mal ve hizmetler sonucu çevreye ve insanlara bilerek asla zarar vermeyiz.
İstemeyerek de olsa böyle bir durumla karşılaştığımız da bunun bütün maliyetlerine katlanmayı taahhüt ederiz.

 

Müşteri Memnuniyeti ve Mutluluğuna Odaklı

Somelpa olarak varlık nedenimiz müşterilerimizdir.Biz müşterilerimizin ihtiyaçlarını beklentilerinin üzerinde karşılayıp, hayatlarına artı değer katmaya kendimizi adıyoruz.

Vizyon

Kurulduğumuz günden bu yana bölgesel pazarda verdiğimiz emekle haklı olarak elde ettiğimiz çözüm merkezi / markası olma konumumuzu korumak ve güçlendirmek; önümüzdeki dönemde Türkiye ve dünya pazarlarında da hizmet kalitesi, çözüm ortakları ve üretimleriyle aranılan bir firma haline gelmektir.

Misyon

Sürekli müşteri memnuniyetini sağlamak, müşteri beklentilerinden daha üst seviyede hizmet sunmak,

  • Hizmet ve üründe kalite bilincini en üst seviyede tutmak,
  • Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, altyapının ve çalışanlarının bu gelişime uyumunu sağlamak,
  • Ekip ruhunu sürekli geliştiren dinamik bir yapıyla profesyonelce çalışmak,
  • Güvenli, huzurlu, demokratik, yasalara saygılı bir işletme olmak,
  • Müşteriye, çalışana, tedarikçiye daima dürüst davranmak,
  • Sosyal sorumluluklarının bilincinde olmak, çağdaş bir toplum için sosyal projelerin içinde yer almak,
  • Çevrenin ve doğanın korunabilmesi için yenilenebilir enerji kaynaklarından yana olmak.

İnsan Kaynakları

Paylaştığımız ortak bir kaderimiz var; birlikte başaracağız ya da başaracağız…

Somelpa’nın en değerli varlığı çalışanlarıdır. Bu anlayış bizi, çalışanlarımızın bilgi, beceri ve yeteneklerini geliştirmek için eğitim faaliyetlerine yatırım yapmaya teşvik etti. Çünkü çalışanlarımızın donanımı arttıkça hem hayattan hem de çalışma ortamından memnuniyetlerinin artacağına inanıyoruz.

Biz Somelpa’da hizmet verdiğimiz alanla birlikte, sorumluluk alan, risk üstlenen, yaratıcı ve kendi geleceğini şirketin geleceği olarak gören bir kültürü oluşturmaya çalışıyoruz.

Çalışanlarımızla ömür boyu sürecek bağlar geliştirmeyi hedefliyoruz. Bugün Somelpa çalışanları gelecek on yıl içerisinde global bir marka olacak şirketimizin Executive Vice-President (Kıdemli başkan yardımcısı) ile başlayan CFO (Mali İşler Genel Müdürü), COO (Uygulayıcı Genel Müdür), CIO (Bilgi Teknolojileri Genel Müdürü), SCS (Tedarik Zinciri Genel Müdürü), CMO (Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür), CTO (Teknik Genel Müdür) gibi unvanlarına sahip olacaktır.

Somelpa olarak bu başarıya ulaşacağımıza yürekten inanıyoruz.

Bizimle çalışmak isterseniz info@somelpa.com.tr adresine cv nizi gönderebilirsiniz.