Kastro Kablo

kastro kablo bayi

Kaliteli Kastro Marka Kablo Çeşitleri

 

Zayıf akım kablo üreticisi olan Kastro Kablo, elektrik - elektronik sektörünün öncü firmalarından biri olarak müşterilerine hizmet vermektedir. Bu öncü firma, ürettiği kablolarını kalite ve uygulama alanlarına bağlı olarak çeşitli kastro kablo bayi, kastro kablo ana bayi ve satış noktaları üzerinden müşterilerine sunmaktadır. Bu satış kanallarına Kastro Kablo firmanın bayilikleri aracılığı ile ulaşılabilir. Neredeyse üretimini yaptığı her kabloyu bu satış kanalları üzerinden müşteriye sunmaktadır. Satış noktalarından biri olan, SOMELPA ELEKTRİK MALZ.PAZ.SAN.VE TİC. LTD.ŞTİ. müşterisine sorunsuz ve zamanında ürünün satışını gerçekleştirir.

 

En Kaliteli Kablo Çeşitleri

 

Kablo çeşitleri uygulama alanlarına göre farklı çeşitlerle sınıflandırılabilir. Ancak en kaliteli kablo çeşitleri ise uygulama alanında en çok verim sağlanan ve güvence veren kablodur. Sınıfının en iyi kablosu olarak üretilen kastro kablo ise kastro kablo bayi üzerinden satışı gerçekleşir.

 

Kablo çeşitleri; Koaksiyel Kablolar, Silikon Kabloları, Data Kabloları, Kumanda Kabloları, Telefon Kabloları, Audio -Video Labloları ve Enstrumentasyon Kabloları gibi kablolar kastro kablo bayi üzerinden satın alınabilmektedir. Ayrıca bu kablolar zayıf akım kabloları olarak bilinmektedir.

 

Hangi Kablo Ne İşe Yarar?

 

Somelpa.com ile satışının gerçekleştiği kablolar, uygulama alanlarına göre kullanılan kablolardır. Herhangi bir kablo kullanımı, uygulanacak yerin bilinmesi ile gerçekleşir. Aksi taktirde elektrik arızaları ve ya daha büyük arızaların meydana gelmesi mümkündür. Bu kabloların genel anlamda ne işe yaradıklarını bilmek gerekebilir. Zayıf akım kabloları genelde uygulanabileceği yerler ile kullanımda sınırlıdır. Ancak diğer kablo çeşitleri ise uygulanılmasında sakınca olmayan her yerde kullanılabilir.

 

Kastro Zayıf Akım Kablo Özellikleri ve Kullanım Alanları

 

Kastro kablonun üreticisi olduğu zayıf akım kabloları, kastro kablo ana bayi ile satışının gerçekleştiği gibi aynı kaliteli ürünlerin satışı da Somelpa.com üzerinden gerçekleşebilmektedir.

 

Koaksiyel kablolar: Alev geciktirme özelliği vardır. Telsiz anten sistemleri ve data iletişim şebekelerinde kullanılır.

 

Silikon Kabloları: Alev ve Halojen-Korozif Gaz Testi özelliği bulunur. Dayanımın az olduğu tesislerde kullanılırlar. Ayrıca nemli ve kuru ıslak alanlarda da kullanılırlar.

 

Data Kabloları: Özellikleri silikon kabloları ile aynıdır. Sadece bina içi tesisatlarında kullanılır. Sinyal iletişiminin sağlanabilmesi için.

 

Telefon Kabloları: Telefon santrallerinin irtibat ve dağıtım şebekelerinde kullanılır. Ayrıca network ağlarında da ses frekansı iletiminde kullanılmaktadır.

 

Diğer zayıf akım kablo çeşitleri ise özelliklerine bağlı olarak kullanılırlar.

 

Kaliteli ve Uygun Fiyatlı Kablolar

 

Fiyata uygun kablolar her firma tarafından üretilip pazarlanabilir. Kaliteye uygun kablolar ise kullanımı sorunsuz olan ve uzun ömürlü kablolardır. Hem kalite hem de fiyata uygun kablolar çok az sayıda firmalar tarafından müşteriye sunulur. Ancak her durumda kaliteli kablo almak daha faydalı olacaktır. Ekonomi açısından uzun ömrü ile fayda sağlayabileceği gibi, verim alma konusunda da oldukça fazla yardımı dokunacaktır. Ayrıca el değiştiren kabloların fiyatlarında değişiklik olması muhtemeldir. Ancak bazı firmalar üreticisinden alıp müşteriye sunarken fiyatta farklılık yaratmadan sunmaktadır. Somelpa ise bu örneğe uyan firmalardan biridir.

 

Kastro Kablo Bayileri Nerededir? ve Her Kablo Ürününü Burada Bulabilmek Mümkün Müdür?

 

Kastro kablo bayilikleri, şirketi tarafından halka hizmette pratik olabilmek ve ulaşım sorununu ortadan kaldırmak için açılmıştır. Bu bayiliklerin firmaya bağlı olması durumu beraberinde firmanın üreticisi olduğu kabloları da temin edebilme avantajını kazandırmıştır. Firma, üreticisi olduğu her kablo çeşidini ise bayilikleri ve satış noktaları ile gerçekleştirebilir. Kastro Kablo'nun bayilikleri ise İstanbul/Şişli ve İzmir/Konak, İzmir/Konak olmak üzere üç bayisi bulunmaktadır. İleride açılacak bayiler ile tüm illere hizmet vermeyi de planladıklarını belirtmektedirler.

 

 

 

Sektörün ileri gelen zayıf akım kablo üreticilerinden olan Kastro Kablo, ürettiği yüksek kalite kablolar ve geniş ürün yelpazesi sayesinde sektörlerdeki birçok kesime hizmet etmekte ve güvenilir çözüm ortağı olarak sektörde hizmet vermektedir. sektörler kısaca, konut projeleri,tele-kom sistemleri, güvenlik sistemleri, ağır sanayi, yenilenebilir enerji projeleri, ulaşım, gemi inşa, maden, otomasyon ve makine sektörü olarak sıralanabilir. Kablo sektöründeki tecrübe ve bilgi birikimleri sayesinde, daima kaliteden ödün vermeyen kablolar üreten Kastro Kablo, bu sayede müşteri ihtiyaçlarına zamanında ve ekonomik çözümler üreten çözüm ortaklarımızdan dır.

 

 

Open chat
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?